Skocz do zawartości
Yari

Radeon 9600xt - tragiczna wydajność.

Rekomendowane odpowiedzi

skoro masz mobo z agp 4 a karte z agp 8 to powinienes sie cieszyc ze wogole karta chodzi.... ja nie mialem tyle szczescia... po tym jak kupilem Radeona 9550 przezucilem tony cyfrowej makluatury szukajac odpowiedzi dlaczego moj komp sie wiesza po wymianie karty graficznej. Okazalo sie ze konflikt agp 4x v 8x mozna podzielic na trzy grupy:

1) karta sie wogole nie odpali na agp 4x

2) odpali sie ale bedzie chodzic baardzo nie stabilnie (jak w moim przypadku)

3) bedzie chodzic ale wydajnosc naprawde bedize slaba (u mojego qmpla jak zanioslem do niego mojego radeona to w Dungeon Siege bylo 20 fps... tak samo jak na GF2mx 400) Tak wiec to cos wiecej niz kilku procentowy spadek...

 

zrob to co ja, rozejrzyj sie za nowa plyta glowna, innego sposobu nie ma. Jest za duzo roznic miedzy agp 4x a agp 8x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem z Radkiem 9600XT co Yari, z tym, że ja swoją kartę mam spod znaku Herculesa. :/

Ludzie pomocy!

9400 w 3DMarku 2001

16,318 w AquaMarku3

We wszystkich grach i benchmarkach słabsze wyniki niż, gdy miałem GF 4 Ti 4400! Wymieniłem go ze względu na bardzo atrakcyjną cenę zapropowaną przez kolegę.

Procesor to Athlon 2000+, zasilacz: Codegen 300W, skoro Yari również masz jakiś szajsowaty to zaczynam coraz bardziej wieżyć, że wina po stronie zasilacza stoi. Testowałem na Windowsie XP bez żadnych SP oraz na Windowsie 2003 Serwer, niestety innych systemów nie posiadam, a słyszałem, że wspomniane powyżej nie za bardzo lubią karty spod znaku Ati, trzeba się innych ludzi z naszymi naszymi Radkami popytać na jakich systemach pracują. Płytę główną mam z AGP 8x tak samo jak kartę, ale mimo, że w BIOS-ie ustawiam 8x to w Windowsie w ustawieniach karty, gdy ustawiam 8x to po restarcie spowrotem jest 4x, więc coś tu chyba nie tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki omegi zainstalowałem godizne temu , dalej to samo.

Już nic nie rozumiem , doom 3 detale high chodzi spoko , painkiller wymiata , a taki stary zardzewiały undergound czy rainbow six działa gorzej niż ww gry.

no to ja pierdziele :? mi na 98pro haczy na high (1024x768 ...) ... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie overdrivy o kant [gluteus maximus] rozbic. One zwiekszaja taktowanie o jakies 5Mhz rdzenia i pamieci (LOL), a to praktycznie zadna roznica. Lepiej walnac sobie stery omegi, i tam sobie te 5Mhz podciagnac. 0 zwisów - gwarantowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...