Skocz do zawartości
Luk@s

Zniknęły wszystkie dane na HDD i bootsector

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega dał mi kompa do zrobienia - powiedział że nie startuje Windows. Myślałem że ma pomieszane tylko w BIOSie, ale okazuje się, że partycje nie istnieją, boot sector także. A jak wszedłem do konsoli odzyskiwania i wpisałem "diskpart" to napisał że nie może uzyskać dostępu do dysku. Moim zdaniem albo dysk się posypał albo to jakiś wirus. Co z tym zrobić :?: Czy użyć może jakiegoś oprogramowania :?: Komputer kolegi to: Pentium 2.4GHZ, MSI 845PE Max, dysk to WD Caviar 80GB, a reszta raczej nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki program sprawdzę a jeśli chodzi o fix mbr to znam polecenie ale jak napisałem zniknęły partycje, więc jest ono bezużyteczne. Cholera, będę musiał podpiąć dysk do swojego kompa - oby nie był to wirus....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to robiłem na innym kompie (swoim) ale dysk był na slave - mój dysk zostawiłem - nie ma to w sumie znaczenia. Jakikolwiek program do partycji nie umie nic z nim zrobić. Chciałem "zapisać zera" na dysku programem diagnostycznym też się nie da. Dysk jest widoczny tylko jako urządzenie w komputerze i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda mój kumpel ciagu miesiaca oddawał dyska 2 x na gwarancje bo sie zpsuł-przez zasiłke :D Jak mu juz po 2 przysłali to juz czekał az przyjdzie nowe PSU ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...