Skocz do zawartości
set2004

...::SOFT DO NOKI 3510i::...

Rekomendowane odpowiedzi

Cze mam pytanie skond mogę sciągnąć nowy soft do noki 3510i moj obecny to V 04.44/22-05-03/RH-9 no a widziałem ze są już nowsze a pozatym jak byście mogli podac jakeś linki jak mozna zmienic czcionke w menu lub inne bajery do tego telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaleść flashera to nie problem chodzby z techtronic.pl jest tam tylko niemam skond wytrzasnąć nowszego oprogramowania (biosa) do tej noki a pozatym chciałbym się dowiedzieć o jakiś modach ktore zostały wykonane na tym telefonie softowe lub jakie kolwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skond mozna zassać najnowsze oprogramowanie dla noki 3510i podajcie stronke plizzzzz wszędzie szukałem na google chyba wszystko co mozna było znaleść o tym telefonie a i tak nie znalazłem nowszego oprogramowanie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co jestem zielony sciongnełem coś takiego "rh-9_dp_v_30.0_mcusw5.30-Apr13-162709.exe" i kurde po rozpakowaniu jest tam w dibli i troche plików a ja myslałem ze soft powinien być w jednym pliku tak jak w noki 3410 ?? niewie nawet jakego flasha powinienem urzyć napszcie mi co mam zrobić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi się zdaje ze tym standardowym pujdzie tylko niewiem jakiego flasha uzyć i czy wogle ściongnołem tego poprawnego softa bo po rozpaku jest tam w pizdu plików a ja niewiem oco chodzi ?? niech jakaś łaskawa osoba napisze w punktach co mam zrobić :) wiem ze to lamerskie ale poprostu nigdy nie flashowałem komórki i to jest dlamnie czarnom magjią a w necie nigdzie nie pisze pokoleji co mam robić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co mam juz wszystkie flaszery zaczynając od grifina a koncząc na prodidzi a największy wał to ze niewidzą one mojego telefonu czyli poprostu kabel nie łapie nawet niewiem jaki to jest typ kabla Mbus czy Fbus czy cokolwiek styk łączący z komórką wygląda tak .:. a moze mi ktos wytłumaczyć czemu tylu ludzi flasciach!e komórki (przeca niby ten kabel kosztuje tak durzo ??) czy jest jakaś metoda zeby sflashowac go normalnym kablem ????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć urządzenie flasher. A Ty masz same programy i chcesz to robić zwykłym kablem, którym możesz sobie książkę telefoniczną zedytować. Potrzeba do flashowania na przykład coś takiego: http://polfon.pl/index.php?table=articles&...d=144&pplang=pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to już miesiąc i sądzę że twórca tego topicu, jakby chciał to by się jeszcze odezwał, więc niepotrzebnie odkopujesz, a po drugie link co dałeś jest do Nokii DCT3 (stare telefony 3310 i tym podobne) a 3510i to już DCT4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...