Skocz do zawartości
Gość

Statystyki 13-08-2004

Rekomendowane odpowiedzi

FiDO jesteś niezawodny. :P Zdziwiłbym się, gdyby było inaczej. :P

uff...AR będzie lepiej. Nie załamuj się. :)

Wakacje się kończą, nasza rywalizacja nabierze rumieńców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tez tak mysle kurde nie mialem ostatnio czasu zagladac na forum (nowa praca) a tu widze ze jest zadyma z seti.... nedzne 117 jednosek hmmm chyba musze ludzikow pogonic... ale spokojnie rok akademicki sie zacznie to sie cos pokreci :))

 

pozdrowienia Bydgoszcz Team

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coraz ciekawiej z Wami.. pod koniec miesiaca znowu zrobie jakis wykresik z troche dluzszego okresu podobnie jak niedawno ;)

Jedno co mi sie nie podoba w Waszej rywalizacji to ze sie ciagle zblizacie do nas :P ale niech sie tylko wakacje skoncza to znowu moze bedzie lepiej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fido o czym ty mowisz :)) przeciez roznica to 5000 jednostek a jestes aktywniejszy od nas... a my spadamy hlip hlip...

sluchajcie a jak myslice w pracy mam numeryczne wtryskarki jest jakis klient na dosa :)) one chodza 24/7/31/365 hmm musze sie nad tym zastanowic stacje dyskietek to to ma... jołk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fido => sie gra sie ma ;] jak utrzymamy to tempo, a licze na jego wzrost w ciagu 2 tygodni, to wyprzedzimy was za 2 miechy ;]

 

Uff...AR => nasza rywalizacja jest odwieczna i chyba bedzie trwala do konca dni seti classic. na szczescie mamy dosc bezpiecna przewage i mala rezerwe na wypadek jakbys troszke przyspieszyl ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z nad morza i widze same fajne widomości :D:D:D:D:D jestem już w dziesiątce :D jutro jade po płyte głowną i bedzie 9 jednostek dziennie wiecej dla mojego teamu :D

->stalin nie kuś bo sie postaram :P:P

 

ps.ale się opaliłem łądną pogode bedziecie mieli na zjazd ( byłem w dziwnowie :P )

 

ps2. Fido dzieki za staty gj :) i już uaktualniam podpis :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...