Skocz do zawartości
Hawk

20000 3D Marków

Rekomendowane odpowiedzi

No i 20000 3DMarków pękło jak bańka (od wina :lol:  :lol: ). Ciekawe do ilu teraz dojdą może NV30 coś pokaże ???????

http://service.madonion.com/compare?2k1=4428978

ehh....

kupe kasy ma gosciu chyba ze go firma sponsoruje :lol:

No cóż nie to co my biedne szare myszki :cry: :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 5400 i tez jestem z tego dumny :) a za rok lub 2 tez przekrocze 20 000 poczekamy zobaczymy

Tylko co to beda wtedy za gierki ? Mnian :)

Za rok to beda przekraczac 35k, a za dwa 45k. Zreszta juz nikt nie bedzie uzywal 3dmark2001 tylko 2003. I w nim znow beda osiagac 10k a my biedaki 5k :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D  :twisted:  a ja tam mam ok.6500 w 3dmark2001se i jest dobrze  :D

ah ten celek 1000@1120mhz nie wyrabia za gf4 ...  :(

ty to ja mam 7200-7300, zmień se proca, albo go wykręć na max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D  :twisted:  a ja tam mam ok.6500 w 3dmark2001se i jest dobrze  :D

ah ten celek 1000@1120mhz nie wyrabia za gf4 ...  :(

ty to ja mam 7200-7300, zmień se proca, albo go wykręć na max

Podejrzewam, ze ciezko bedzie wiecej z niego wycisnac. Cooperminy nie sa tak latwe w podkrecaniu jak tualatiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś 1002  :lol:  :lol:  :lol:

Nie miałbym tej Twojej pewnosci :) Proc chodzi teraz na standardowej magistrali 100 Mhz, puszczenie go na 133 (co już mi się raz udało, ale grzał się strasznie - boxowy cooler mam :oops: ) plus podkręcenie grafy (chodzi standardowo tj 125/145, a Tomasir od którego ją kupiłem dawał 156/171 :D ) powinno dać niezłe efekty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 367 punktow i jestem zadowolony i dumny jak dwa dziki bo to najlepszy wynik wsrod kompow do 360 MHz :!: :mrgreen: Natomiast rekord na Durku 650 i MX DDR to 1752 ;)

 

Pozdr...

Hmmmmm... Ja na swoim poprzednim K6-2 350@400, 128 mb ram i grafą z podpisu miałem 468 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam całe 1001 punktów :D Ciekawe do ilu dociągnę jak skończę WC i podkręcę grafikę :D

Kain jak widzę twój wynik to mam chęć wywalić mojego kompa za okno!

Ja na demowej wersji 2001SE mam 1135 a z tego co się dowiedziałem to mój "Exelent :evil: " GeForce blokuje mi całego kompa. Nawet Fifa 2002 na 800*600 Ful detail się zacina :cry: I wcześniej pytałem czy jak bym spalił w przyszłości (do grudnia) grafike to czy bym dostał GeForce III (czy GeForcem III). To mnie op!#%$^ że jestem jak złodziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam całe 1001 punktów :D Ciekawe do ilu dociągnę jak skończę WC i podkręcę grafikę :D

Kain jak widzę twój wynik to mam chęć wywalić mojego kompa za okno!

Ja na demowej wersji 2001SE mam 1135 a z tego co się dowiedziałem to mój "Exelent :evil: " GeForce blokuje mi całego kompa. Nawet Fifa 2002 na 800*600 Ful detail się zacina :cry: I wcześniej pytałem czy jak bym spalił w przyszłości (do grudnia) grafike to czy bym dostał GeForce III (czy GeForcem III). To mnie op!#%$^ że jestem jak złodziej.

Nakupowales sprzeta za ponad 2k, a zapomniales o grafie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem blizej niz dalej :D  :D  :D

Ja tez :) teraz mam 11 479 w 3D Mark 2001 SE ale pojutrze bedzie zamiast antka P4 2,4Ghz na płycie ASUS P4B533E i zobaczymy jak sie zakreci i ile wyciagne !!!!! Pierwsze testy mysle ze odbedą sie w piątek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 9793 w 3dmarku bez podkręcania czegokolwiek i się cieszę. a jak ma się sponsora to sie można bawić

Yuri, jak Ty masz te 9700 bez podkrecania to mi kaktus wyrosnie.

zrobiłem screena mogę ci przesłać

nie wiem co w tym dziwnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...