Skocz do zawartości
THORGAL

Czy dziewczyny i kobiety graja w gry na kompie?

czy babki graja w chociazby kulki ?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy babki graja w chociazby kulki ?

    • ----I I---- ----I I---- i czasami gram ale wole TV :)
      2
    • Jestem kobieta( dziewczyna) i gram nalogowo znam sie na tych klockach :)
      11
    • ----I I---- ----I I---- gry sa dla facetow ja wole cos ugotowac :)
      1
    • Jestem facetem i nie spotkalem zadnej grajacej babki faceci rzadza :)
      29
    • ----I I---- ----I I---- i znam takie zjawisko spotkalem sie z grajaca babka :)
      127
    • ----I I---- ----I I---- mam dziewwczyne ale ja to nie interesuje :(
      8
    • ----I I---- ----I I---- spotkalem sie z taka ale moja nie gra i nic nie poradze :(
      19


Rekomendowane odpowiedzi

Moja dziewczyna gra całkiem sporo (Warcraft, wszystkie części The Sims, Heroes of M&M), ale zupełnie nie rozumiem "spotkalem sie z taka ale moja nie gra i nic nie poradze :(" czemu niby smutna mordka? To, że moja gra wcale mi się nie podoba :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moja dziewczyna ma swira na punkcie Worms Blast, musze chyba wywalic to z dysku (a trzymam tylko po to by ona sobie pograla) bo coraz wiecej uwagi poswieca tej grze, a nie mi :?

wczesniej grala w taka gierke co foka zasowala po sniegu (jakies wyscigi),

czyli raczej bawia ja dziecinne gry.

baby..... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna gra ca?kiem sporo (Warcraft, wszystkie cze˛s´ci The Sims, Heroes of M&M), ale zupe?nie nie rozumiem "spotkalem sie z taka ale moja nie gra i nic nie poradze :(" czemu niby smutna mordka? To, z˙e moja gra wcale mi sie˛ nie podoba  :?

ja wiem kolego ze Ty nie grasz i chcialbys sie dowartosciowac ze Twoja dziewczyna tez nie gra bo gry sa dla dzieci a Wy jestescie zbyt powaznymi ludzmi zeby takie bzdury robic ;) ale dla mnie taki stan jest smutny poniewaz gdy gram tworzymy dwa nierozumiejace sie obozy

Ona: popatrz popatrz w TV ee dobra juz nic graj sobie dalej !

Ja: o rany ale jazda.. :) zerknij jakie fajne...

Ona: ale mnie to nie obchodzi.. no tak fajne i odchodzi :(

Dlatego jest :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna jest (chyba) najlepsza kobieta w polsce grajaca w starcraft'a:D Jest naprawde niezla, rozwala bez problemow wiekszosc kolesi na polskim BN. Jak ktos chce zagrac to podam nick :D i obstawiam 100:1 , ze ona wygra :D

 

Lubi tez np jedi knight 2, nascar 2002, rally trophy, a w diablo2 wymiata swoja zabojczynia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem kolego ze Ty nie grasz i chcialbys sie dowartosciowac ze Twoja dziewczyna tez nie gra bo gry sa dla dzieci a Wy jestescie zbyt powaznymi ludzmi zeby takie bzdury robic ;)

No bez przesady :) Nie wmawiaj mi rzeczy które nie są prawdą. Ja nie gram nie dlatego, że uważam, że gry są dla dzieci tylko dlatego, że nie mam na to czasu. To raz, a dwa szkoda mi pieniędzy na kompa za 3 tysiące tylko po to żeby pograć. A to, że ona gra nie podoba mi się dlatego, że traci na to dużo czasu. Np dzwonię do niej, pytam czy ma czas. Mówi, że nie bo musi się uczyć. Dzwonię po dwóch godzinach.

-Nauczyłaś się już?

-Nieeeee... No wiesz, chciałam sobie przerwę zrobić i chwilę w simsy pograć no i wyszło tak że grałam godzinę

 

Zgadnij co mnie wtedy trafia? :twisted:

ale dla mnie taki stan jest smutny poniewaz gdy gram tworzymy dwa nierozumiejace sie obozy

Ona: popatrz popatrz w TV ee dobra juz nic graj sobie dalej !

Ja: o rany ale jazda.. :) zerknij jakie fajne...

Ona: ale mnie to nie obchodzi.. no tak fajne i odchodzi :(

Dlatego jest :(

Hmmmmmmmm fakt, nie za ciekawie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ja wiem kolego ze Ty nie grasz i chcialbys sie dowartosciowac ze Twoja dziewczyna tez nie gra bo gry sa dla dzieci a Wy jestescie zbyt powaznymi ludzmi zeby takie bzdury robic ;)

No bez przesady :) Nie wmawiaj mi rzeczy które nie sa˛ prawda˛. Ja nie gram nie dlatego, z˙e uwaz˙am, z˙e gry sa˛ dla dzieci tylko dlatego, z˙e nie mam na to czasu. To raz, a dwa szkoda mi pienie˛dzy na kompa za 3 tysia˛ce tylko po to z˙eby pograc´. A to, z˙e ona gra nie podoba mi sie˛ dlatego, z˙e traci na to duz˙o czasu. Np dzwonie˛ do niej, pytam czy ma czas. Mówi, z˙e nie bo musi sie˛ uczyc´. Dzwonie˛ po dwóch godzinach.

-Nauczy?as´ sie˛ juz˙?

-Nieeeee... No wiesz, chcia?am sobie przerwe˛ zrobic´ i chwile˛ w simsy pograc´ no i wysz?o tak z˙e gra?am godzine˛

 

Zgadnij co mnie wtedy trafia? :twisted:

ale dla mnie taki stan jest smutny poniewaz gdy gram tworzymy dwa nierozumiejace sie obozy

Ona: popatrz popatrz w TV ee dobra juz nic graj sobie dalej !

Ja: o rany ale jazda.. :) zerknij jakie fajne...

Ona: ale mnie to nie obchodzi.. no tak fajne i odchodzi :(

Dlatego jest :(

Hmmmmmmmm fakt, nie za ciekawie :?

no to graba ---E :) ale ja po za tym ze gram to tez zarabiam na kompie jestem grafikiem, ale gry ponad wszystko :) jakos nie moge wyrosnac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieznam takich panienek co by graly w jakies przyzwoite gry typu quake baldur colin natomiast znam duza ilosc co nalogowo graja w pasjansa kulki a nawet jes kilka co gra w taka ambitna gre herkules :? widzialem pare przectawicielek plci pieknej ktore sobie bardzo dobrze radzily np w diablo i gry typu c&c ale niznam zadnej osobiscie to raczej ewenment i to chyba rowniez nie tylko w naszym kraju juz taka kobieca jes psyhika ze wola bawic sie w "dom" nizeli wyladowac napiecie kasujac xaero enty raz :P wydaje mi sie ze faceci pasjonuja sie grami a kobiety zabijaja w ten sposob czas badz odpoczywaja i graja z nudow !!?? a moze sie myle do tego trzeba miec "jaja" znaczy sie odpowiedni charakter chec rywalizacij podjecie sie jakiegos wyzwanie przezycia przygody nie z tej ziemi :D czasmi sie zastanawiam jak mozna tak zyc !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze wiekszosc z Was nie miala do czynienia z grajaca plcia piekna ;). Natomiast ja mam dziewczyne ktora bardzo lubi UT, teraz staram sie jej wpoic Unreala (ot tak, zeby poznala "korzenie" ;) ). No poprostu niesamowity przypadek ktory normalnie godzinami potrafi w Tournamenta pykac (z calkiem dobrymi rezultatami :!: ). Ciekawostka przyrodnicza, nieprawdaz? 8O

Aha, dodam tylko ze wcale mi to nie przeszkadza, bo milo jest czasem ponawalac w team-deatchmatch'a :D, a ponadto nie jest od tego uzalezniona wiec na inne "rozgrywki" tez zawsze znajdzie czas :mrgreen:.

 

Greetz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znam jedną co giercuje w wolfa i mohaa...

moja natomiast kiedys widziała wolfa (3D)... :), a ostatnio próbowała grac w tomb raider 1 (do niedawna jej komp nie uciągnął dobrze nawet tej gry) i zrezygnowała bo nie mogła wyjsc z wody :)

 

ogólnie raczej mało dziewczyn gra... mało wogóle wykorzystuje komputer do czego innego niz czat, gg, office i rachmistrz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja siostrzenica (11 lat) gra nałogowo w SIMS, dużo w Warcrafta3 i Age of Empires2 czy Theme Hospital. Naprawdę jej świetnie idzie, a jak trzeba to siostrzeńca potrafi nieźle w dziób strzelić także na żywo poza komputerem. Jestem spokojny o jej przyszłość :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra dobra, jestem sobie kobietką, czy gram nałogowo to ja nie wiem? Wczorajszy wieczór, hm chiba noc nawet grałam do 3 nad ranem (a robota czeka) a dziś jakoś tyż tak wyszło, że mąż gotował a ja? No cóż, wróciła miłość na razie do Heroes III. A moja córka wychowana na Doomie, nauczyła się obsługiwać klawiaturę w trzecim roku życia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra dobra, jestem sobie kobietką, czy gram nałogowo to ja nie wiem? Wczorajszy wieczór, hm chiba noc nawet grałam do 3 nad ranem (a robota czeka) a dziś jakoś tyż tak wyszło, że mąż gotował a ja? No cóż, wróciła miłość na razie do Heroes III. A moja córka wychowana na Doomie, nauczyła się obsługiwać klawiaturę w trzecim roku życia :D

Hehe, niezla jestes :).

A do Coil'a jakie masz wyniki w Icy Tower ? Bardzo mnie pasjonuje ta gra ;>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy ze swoją dziewczyną grają nałogowo w bilard i na kompie i w real world, a gdyby zrobili darts na kompa to pewnie też by grali.

 

Sporo dziewczyn grywa, czy to w Q2 czy w przygodówki czy w inne, moja siostra pare latek temu potrafiła codziennie miesiącami pogrywac w takiego Wolfa (nie strzelanke, a tą o wilkach... stara fajna gra...), albo przechodzić przygodówki, no ale jej przeszło..

 

Myślę, że kobietom łatwiej wyrwać sie z nałogu grania, albo po prostu grajac nie popadają w nałóg... któz to wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...