Skocz do zawartości
THORGAL

Czy dziewczyny i kobiety graja w gry na kompie?

czy babki graja w chociazby kulki ?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy babki graja w chociazby kulki ?

    • ----I I---- ----I I---- i czasami gram ale wole TV :)
      2
    • Jestem kobieta( dziewczyna) i gram nalogowo znam sie na tych klockach :)
      11
    • ----I I---- ----I I---- gry sa dla facetow ja wole cos ugotowac :)
      1
    • Jestem facetem i nie spotkalem zadnej grajacej babki faceci rzadza :)
      29
    • ----I I---- ----I I---- i znam takie zjawisko spotkalem sie z grajaca babka :)
      127
    • ----I I---- ----I I---- mam dziewwczyne ale ja to nie interesuje :(
      8
    • ----I I---- ----I I---- spotkalem sie z taka ale moja nie gra i nic nie poradze :(
      19


Rekomendowane odpowiedzi

laska mojego kolesia gra w the sims, kupuje i sciaga dodatki itd...

jest to jedyna moja kumpela wiec wychodzi 100% grajacych :lol:

a w ogole to wlasnie lepiej ze nie graja, zreszta sami tez nie grajcie, szkoda czasu :) no chyba ze zarabiacie w ten sposob pieniadze, jak np. legendarny Trash, mam nadzieje ze nie pomylilem nicka, no i pewnie jest duzo nowych, Trash jest z "moich czasow". Byl chyba pierwszym ktory wygral cos znaczacego (Ferrari Testarosse) w konkursie Quake. A fajnie gral, wywalal rakietami w powietrze, spawal u gory i potem znowu rakieta. Teraz jednak jak widze jak chlopaki graja to mysle, ze jest poziom sporo wyzszy, bardziej zawodowy.

W ogole to jak sie oftopowo rozpisalem! :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znam jedną co gra w COD i RTCW, więc w inne gry z pewnością też tnie. Swoją drogą to czemu laski nie mają grać na kompach :? IMO to chyba normalne zachowanie że niektóre grają tak jak niektórzy faceci, wkońcu komp jest dla każdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znam jedną co gra w COD i RTCW, więc w inne gry z pewnością też tnie. Swoją drogą to czemu laski nie mają grać na kompach :? IMO to chyba normalne zachowanie że niektóre grają tak jak niektórzy faceci, wkońcu komp jest dla każdego.

To, ze komp jest dla kazdego widac szczegolnie po procentowym udziale kobiet w tym forum. Jako ciekawostke podam fakt, ze podobny procent kobiet jest na duzym forum o kulturystyce. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum nie jest oglonie o kompach, tylko bardziej nastawione na oc, a kobiety to podkrecjaa wlasy a nie kompy.

Co do grajacych panienek, to znam duzo ktore "graja", tz. nie interesuja sie tym w tamik stponiu,zeby znac kazda nowasc, ale pogrywaja sobie w jakies luzne proste gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzi pytanie w tym topicu było: "Czy kobiety/dziewczyny grają na kompach" ja odpowiedziałem że grają (bynajmniej znam takie) a jeli chodzi o ich uczestnictwo na forach dyskusyjnych i tym podobnych stronkach to już inna sprawa. Kobiety nie przesiadują tak jak część facetów godzinami (dniami :wink:) przy kompie żeby na nim grać czy też wyciskać z noiego siódme poty, więc rzadko się zdarza żeby brały udział w dyskusjach na forach czy też grupach dyskusyjnych.

P.S. Jeśli chodziło Ci o forum kfd to fakt nie jest tam za wiele osób płci pięknej podobnie jak tu zresztą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzi pytanie w tym topicu było: "Czy kobiety/dziewczyny grają na kompach" ja odpowiedziałem że grają (bynajmniej znam takie) a jeli chodzi o ich uczestnictwo na forach dyskusyjnych i tym podobnych stronkach to już inna sprawa. Kobiety nie przesiadują tak jak część facetów godzinami (dniami :wink:) przy kompie żeby na nim grać czy też wyciskać z noiego siódme poty, więc rzadko się zdarza żeby brały udział w dyskusjach na forach czy też grupach dyskusyjnych.

P.S. Jeśli chodziło Ci o forum kfd to fakt nie jest tam za wiele osób płci pięknej podobnie jak tu zresztą.

Co do poczatku to moze i fakt, ale uwazam, ze komputery "at general" to raczej zdecydowanie zainteresowanie mezczyzn.

A co do ps, to trzeba by cos skolowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzi pytanie w tym topicu było: "Czy kobiety/dziewczyny grają na kompach" ja odpowiedziałem że grają (bynajmniej znam takie) a jeli chodzi o ich uczestnictwo na forach dyskusyjnych i tym podobnych stronkach to już inna sprawa. Kobiety nie przesiadują tak jak część facetów godzinami (dniami :wink:) przy kompie żeby na nim grać czy też wyciskać z noiego siódme poty, więc rzadko się zdarza żeby brały udział w dyskusjach na forach czy też grupach dyskusyjnych.

P.S. Jeśli chodziło Ci o forum kfd to fakt nie jest tam za wiele osób płci pięknej podobnie jak tu zresztą.

Co do poczatku to moze i fakt, ale uwazam, ze komputery "at general" to raczej zdecydowanie zainteresowanie mezczyzn.

A co do ps, to trzeba by cos skolowac ;)

Faktycznie łatwiej jest spotkać faceta przy kompie niż laskę :?

A co do ps, to kołuj :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja luba, od czasu do czasu, gra na komputerze (nawet w colina o4 na kierownicy ostatnio pogrywala) ale wrecz namietnie grywa w java- gierki na komorkach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja gram nałogowo po sieci w Call Of Duty... 3 Babki na serwie grają od czasu do czasu i nawet dorbze :D Wiecie.. przez neta ! :D

Nawet widziałem taką jedną " Borówkę" to klan miała, jeden z lepszych w Polsce :D Screna bym dał, ale już jej w klanie nie ma no to kiszka :? Ale ogólnie znam to zjawisko, i powiem że " trochę dziwne :P "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem babką, gram nałogowo, spędzam większość doby przed kompem. Z przerwami za zajęcia. Gram Pzreważnie w stare gry, nie stronię od FPS-ów, pzrygodówek, ale przyznam nieśmiało, że niecierpliwie czekam na nowe Simsy ( zjedziecie mnie za to pewnie). Ale nie mam zamiaru się z tego tłumaczyć :)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich panów i liczę na owocną współpracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem babką, gram nałogowo, spędzam większość doby przed kompem. Z przerwami za zajęcia. Gram Pzreważnie w stare gry, nie stronię od FPS-ów, pzrygodówek, ale przyznam nieśmiało, że niecierpliwie czekam na nowe Simsy ( zjedziecie mnie za to pewnie). Ale nie mam zamiaru się z tego tłumaczyć :)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich panów i liczę na owocną współpracę.

Lepiej żeby nie była zbyt owocna ;) --> :banan:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzecia laska na forum!

A co do simsow no to widzicie, tak jak ta moja kolezanka. I tez zauwazasz np w Ikei ze maja takie same wykladziny czy cos? Tez milion dodatkow sciagasz? A robisz swoje tapety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy kobiety/dziewczyny grają..... hmmm

No moja dziewczyna gra zawodowo w sapera i pasjansa, ale tak na poważnie. Z jakiś rok, 1,5 roku temu grałą nałogowo w CS'a hmm grałą lepiej o demnie. Jej koleżanka za to grałą w jakimś klanie hmm. I co wy na to, dziewczyna też potrafi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, napisałam, że gram- nie że jestem maniaczką. Pozatym mam 23 lata, za stara jestem na ściąganie dodatków, wystarczy mi, że po zainstalowaniu wszystkich patchy gra zajmowała mi ponad 2GB.

I jeszcze gram w Gta- wszystkie części, ostatnio po kryjomu ścigam się na NFS, zdażyło mi się też w Black&White i Messiaha ciupnąc, ale na dłuższą metę mnie męczyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

jak podnosza ciezary i bawia sie w strong woman to czemu by grac nie mialy :?

Ostatnio wracam do chaty patrze a tu moja siorka gra w nowa gre bbylem w szoku a byl to - Far Cry 8O a wczesniej jedynie co grala to mario i wonder boya na mame :) i niesmialbym zapomniec ze jest 1 gra ktora cala skonczyla (bez mojej pomocy) -shrek 2 the game :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...