Skocz do zawartości
s@jmon

6800 & wydajność rzeczywista

Rekomendowane odpowiedzi

:?: Mam taki problem oczywiście szukałem już na forum lecz jeszcze zbyt dużo osób nie ma tych kart wiec i postów jest niewiele , mianowicie posiadam własnie GF 6800 Leadteka @ 380/840 + P4 2,4@3,0 HT i Geile ddr 500 512 MB i wyobraźcie zobie że np w Far Cry w 1024x768 gra sie chaczy !!! Co jest nie tak przecież tak myśle że to powinno fruwać !!! System zainstalowany na świeżo ;(

Dodam jeszcze że w 3dmarku 2003 ma 9527 pkt !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym co w podpisie gralem myslac, ze jest szybko i plynnie. Po tym jak dolozylem druga identyczna kostke ramu (w sumie 1GB) - gierka nabiera nowego wymiaru szybkosci dzialania - brak doczytywania z HDD, szybsze ladowanie i komfort grania :-)

Podobnie mam w Doom3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahahaa no nie moge z niektorych , wina gf 6800 buahahaha . zaslepieni fani ATI tylko moga tak powiedziec . to albo brak ramu , ewentualnie jakis wir ale na 100% nie wina karty . pozatym mialem 512 mb ramu 9700pro i system swiezy , wylaczone wszystkie bzdury i na 1024-760 z AA i anizo gra doczytywala z hdd - wiec takie <span style="color:red;">[ciach!]</span>lenie ze na 512 mb ramu gra chodzi super plynnie ( czyli bez doczytow z hdd jest bezsensu ) , ja musialem dac cienie na miniumum zeby jakotako to chodzilo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzę że robot powiedział to co miałem sam napisać pieprzycie bzdury jakoby to wina grafy sam mam 512 ram pamięc wirtualna wysoko ustawioną i tez mi doczytuje mimo wysokiego fps więc nie <span style="color:red;">[ciach!]</span>lcie głupot może niemasz odpowiednich sterów do tej karty 61 coś tam ale to na 100% wina ramu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec co może być przyczyną bo już sam nie wiem , może się wypowie ktoś kto ma taką grafe jak mu chodzi FC . Wydaje mi się że mam dosyć mocny sprzet , chyab że mi się tylko wydaj poradzcie po tyle kasy wydałem na grafe a teraz sie wku........... ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to juz ci przeciez napisalem 512 mb ramu to za malo zeby grac w far cry z wszystkimi ustawieniami na maxa . przynajmniej 256 mb wiecej potrzeba a najlepiej druga kostke 512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahahaa no nie moge z niektorych , wina gf 6800 buahahaha . zaslepieni fani ATI tylko moga tak powiedziec . to albo brak ramu , ewentualnie jakis wir ale na 100% nie wina karty . pozatym mialem 512 mb ramu 9700pro i system swiezy , wylaczone wszystkie bzdury i na 1024-760 z AA i anizo gra doczytywala z hdd - wiec takie <font color="#FF0000">[ciach!]</font> ze na 512 mb ramu gra chodzi super plynnie ( czyli bez doczytow z hdd jest bezsensu ) , ja musialem dac cienie na miniumum zeby jakotako to chodzilo .

 

Lol i z czego sie tak cieszysz ? Może słońca za dużo ? Fanem Ati to chyba ty jesteś to raz a dwa, że wpierw to niech powie jak mu sie tnie ja mowie jaka moze byc tylko przyczyna bo jak wdziszi u sporej liczby osob na 512 smiga plynnie wiec to nie koenicznie wina Ramów wieć nie bądź taki super spec od kompów bo poki co to wszystkich postów żeś chyba nie przeczytał.

 

może być to wina np. zaśmieconego systemu itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja twierdze jedno gałem w FArcry na wielu kompach na 2500+(512r chczyła,) na 3200(512 ram chaczyła ) na 2800(1 giga ram ideał ) i u mnie jak zaczołem grac w ta re miałem 512 ram grałem na 12xx-77 wszystko max i AAx2 i przy 512 ramach był problem czasem tak jak u resztu kolesi z 512 ram i dopkupilem 512 i mowie ci stary z 1giga ta gra piknie pływa jak i rowniez doom3 potrzebuj 1giga na high ;)

tak wiec kolego pora dokupic ramu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie jaki s@jmon ma wynik 3DMarka 03 - on nie wymaga duzo RAMu, wiec wynik w tym tescie jest jak najbardziej OK (w uproszczeniu - grafa OK).

FC chodzi tzn "chaczy sie" bo nie ma RAMu tyle ile trzeba do full detail&comfort... ot co :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze ze wlasnie dołożyłem jeszcze 512 razem 1 Gb i jak zapuszcze test na ilosc klatek to w 1024x768 mam ok 50 klatek ale nadal wydaje mi się że nie jest to płynne ;( może mam chore oczy lub zbyt wiele się spodziewałem po tej gafie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1024-760 i jak masz wszystko na maksa + aa x6 i anizo x16 - to naprawde dobry wynik . ja przy takich ustawieniach na radku 9700pro moglem tylko pomazyc o 50 klatkach . na abit nf7 2.3 ghz athlon xp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50fps to masz płynnie..musisz isc do okulisty 8O jak do Ciebie to nie jest płynnosc....w telewizorze masz 25 bodajze...... :roll:

co trzeba wpisać i gdzie w farcry żeby zmierzyć liczbe fps?nie chce mi się przeglądać topicu od farcry bo jest on za duzy......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...