Skocz do zawartości
Ex3qtor

-----====LoveMachine====-----

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteście strasznie subiektywni. Nie ma szans żeby każdego zadowolić.

jak kazdego... wg moich obliczeń 98% postów było na nie :D czyli raczej wszyscy nie zostali zadowoleni :lol:

 

ale nie przejmuj się Ex3qtor... leonarda da vinci też nikt nie rozumiał :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście strasznie subiektywni. Nie ma szans żeby każdego zadowolić.

jak kazdego... wg moich obliczeń 98% postów było na nie :D czyli raczej wszyscy nie zostali zadowoleni :lol:

 

ale nie przejmuj się Ex3qtor... leonarda da vinci też nikt nie rozumiał :lol:

Sokrates truciznę musiał wypić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a Kopernik była kobietą :>

Dla mocno nieletniego potomka nie najgorsze, tylko ten diabełek - przedpiszcy ujęli dość dosadnie to, co chciałbym rzec, tedy po próżnicy klawiszy strzępić nie będę. Szkiełko nieco za duże, rzekłbym na deser.

To jest Pentium 2 czy 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, byłabym zapomniała - umieszczenie zasilatora interesujące, ale już chłodzenie owegoż co najmniej nie przemyślane. "Na przestrzał" w poprzek pudełka nie szło zrobić (z dwóch wiatraków, nadmuchu i wywiewu, rzecz jasna)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok przepraszam... Wasze forum nie moje i musze uszanowac to ze nie u "siebie" jestem...

jakie wasze? widze ze w 2002 sie zarejestrowales, nie rozumiem tej bulwersacji,

po prostu wiekszosc ludzi tutaj woli bardziej ambitne mody niz obklejenie kompa futerkiem i przyklejenie na szybe deliktanie mowiac smiesznej naklejki

co nie zmienia faktu ze naleza sie brawa za wlozona prace, najwazniejsze zeby tobie sie podobalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oryginalnie :), co do tych wszystkich negatywnych wypowiedzi to wolalbym trzymac taka bude pod biurkiem niz standardowo zmodowane (czesto nieudacznie) obudowy wielu uzytkownikow tego forum. oczywiscie moja zwykla biala za 92zl mi sie bardziej podoba od twojej ale moglbys na swoja panny wyrywac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze to jakas prowokacja jest :lol:

Koles pewnie teraz siedzi przed monitem i z was ostro targa ;)

Co do samego moda to sam kiedys myslalem o czyms pdobnym , tyle ze nie mialoby to tyle wlosooof :lol: . Pomysl padl , bo troche to nie praktyczne i ciezkie w utrzymaniu , no ale jako mega filtr antykurzowy moze dzialac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA nikogo się nie obraziłem :) po prostu nie miałem dostępu do netu :(

Co do naklejki to w moim poście jest napisane że jest grawerka LOVE MACHINE a nie naklejka. Mod miał być z jajem i taki mi wyszedł. Osiągnąłem 120% zamierzonego planu.

 

Jest to wersja ALPHA mojego moda.

 

Jak ktoś oglądał film Up`in`smoke to wie o co chodzi.

Jeśli futro to dla kogoś jest wiocha to tródno (pisownia zamierzona)

Na plexie pod napisem są dwa wenty. które bardzo skutecznie chłodzą i

zasilacz i kartę graf. na której jest wielki radiator z PII.

Na miejscu gdzie powinien być zasilacz jest went wyciągający.

W budzie panuje średnia temp. 28stopni

 

W kompie mam P2

 

Monitor jest pomalowany lakierem samochodowym przez lakiernika.. który spieprzył strasznie robotę.

Buda wcześniej była pomalowana na granatowo sprayem potem był ten feralny lakiernik....

 

 

 

niepodoba mi sie :!: bez pomyslu, koncepcji, zaangazowania :( ile to robiłeś 2h ?

3miesiące i jeszcze pracuję :P

 

 

a mi sie to kojarzy z kompem alfonsa z bronksu :P

JAkiś czas się zastanawiałem czy zamiast Love machine ni ewygrawerować P.I.M.P.

 

 

8O  8O  8O  

To jest prowokacja czy serio serio ?

Raczej prowokacja :)

 

 

 

LUDZIE trochę dystansu i poczucia humoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi mod sie podoba, a dlatego ze jest mega jajcarski

malo kto ma odwage zrobic sobie cos takiego i troche szkoda ze wyznacznikiem dobrego moda na tym forum sa wylacznie swiatelka, okienka i wypucowane paneliki

o gustach sie nie dyskutuje ale uwazam ze w kazdej dziedzinie tak jak w modowaniu obudow potrzebny jest powiew swiezego powietrza, nalezy wprowadzac nowe rozwiazania i lamac zasady, a odpowiednia dawka humoru nie zaszkodzi, jak sadzicie co jest bardziej pozytywne z rana - zimna metalowa bryla czy niebieski pluszak ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, trza mieć zdrowe podejscie :D jak nie ma już devila to jest ok

lata temu widziałem ten film, jak dobrze pamiętam to deske rozdzielczą mieli taką pluszową... tak?

Do kompletu pasował by tej budzie jeszcze taki "łajcuch" jak na kierownicy :P no i oczywiście torba pelna "siana" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wszyscy tak najeżdżają na ten mod, jest oryginalny ijajefajnie wygląda.

Nareszcie coś nowego, ten mod to dowód na to, że za niewielkie pieniądze można zrobić coś ciekawego, a nie jak to w większości przypadków: buda Chieftec (lub inna markowa) + okno + diody, katody i jest zajebiście.

To tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie komputery maja w radiu maryja :D

Szczerze wątpie... 8)

Teraz zrobiłem porządek z kablami i wyłożyłem futerkiem od środka.

Wygląda o wiele lepiej ale nie chodzi bo mi chyba pł.gł padła :(

 

Jak włączam to wszystko startuje oprócz monitora.

 

Dzięki za komentarze te pozytywne i negatywne też.

Pozdro 4 ThuGG & Magik69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość artur.c

Stary, nie przejmuj się całkiem fajna buda dla (nie ma się co czarować) dziewczyny, jeśli taką masz podaruj tę obudowę w prezencie, pewnie się ucieszy! Właściwie gdyby futerko miało inny kolor (czarny, czerwony) mogłaby nawet stać w twoim pokoju. 8) Pomysł całkiem dobry! Nie wiem czemu wszyscy uczepili się tej naklejki, czym niby różni się od innych znaczków? Generalnie mi się podoba i nie zdziwi mnie jeśli już niedługo podobne będzie można kupić w sklepie!

Trochę Cię tu wszyscy zjechali, ale ja bym się tymi nierobami nie przejmował, mają tam jakieś swoje kupione obudowy, gotowe badziewia i tylko krytykować potrafią!

 

BTW. jak ktoś się nie czuje dostatecznie męski to pisze rzeczy typu spedalona itd. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, nie przejmuj się całkiem fajna buda dla (nie ma się co czarować) dziewczyny, jeśli taką masz podaruj tę obudowę w prezencie, pewnie się ucieszy! Właściwie gdyby futerko miało inny kolor (czarny, czerwony) mogłaby nawet stać w twoim pokoju. 8) Pomysł całkiem dobry! Nie wiem czemu wszyscy uczepili się tej naklejki, czym niby różni się od innych znaczków? Generalnie mi się podoba i nie zdziwi mnie jeśli już niedługo podobne będzie można kupić w sklepie!

Trochę Cię tu wszyscy zjechali, ale ja bym się tymi nierobami nie przejmował, mają tam jakieś swoje kupione obudowy, gotowe badziewia i tylko krytykować potrafią!

 

BTW. jak ktoś się nie czuje dostatecznie męski to pisze rzeczy typu  

spedalona  itd.  :lol:

nieroby? :twisted:

 

pokaż co sam zrobiłeś, zanim zaczniesz rzucaś takimi epitetami, co? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...