Skocz do zawartości
Sewer

LFS - Live For Speed

Rekomendowane odpowiedzi

Ksywka to przeważnie coś z Paweł ;]

Na jakich to dokładnie nie wiem, bo tylko sporadycznie przez neta tnę - mi dopiero od 19 działają gry sieciowe (tj. mozna uruchomić, ale serwery pojawiają się dopiero po tej godzinie).

I nie należe to żadnego teamu, choć o tym myślałem - potrenuje trochę przez ferie i pomyślimy, moze juz niedługo wstapie do jakiegoś albo z kumplami zrobie sobie drużynę.

Mam już 4 osoby jak coś - 2 które grają i mają net, 1 ma net ale nie gra :) a trzeci gra i nie ma netu (ale ma miec).

Zresztą czas pokaże wszystko :]

 

A oglądałeś replay? i jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale piałem wcześniej - zostałem pozbawiony mojego kompa :( :( :( :mur: :mur: :mur:

i mam teraz celerona 400, na którym niestety nie obejze zadnego replaya :(

Jak bede miał okazje to go na pewno obejze.

Od dawna grasz? Nigdy Cię nie widziałem na żadnym serwerze.

Masz jakieś swoje sety do driftu czy jezdzisz na standardowym?

 

Dobrze że masz jakąś ekipę do driftu. U mnie w sieci chłopaki poodpadały jak zainstalowali wersję G (a wczesnej jezdzilismy na E) i musieli się przesiąść na klawiature :), mi z resztą też ciężko było i nawet odstawiłem LFS na jakiś czas, ale powróciłem. Wtedy za bardzo nic nie potrafiłem i wszsytkie umiejętności nabyłem na szczęście na myszce :).

 

@SPY_NET - widziałęs kiedyś kogoś jak driftuje GTI ? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XyX    , kto driftuje gti ?  :blink:  :lol:

1226898[/snapback]

np. JA ! :D ostatnio (jak jeszcze kompa miałem) to z paroma ludźmi na serwerze driftowlismy GTI :) niezły lol był, ale wiadomo z fwd dużo się nie wyciągnie :).

Co do LX8 to bez kierownicy nie dam rady... poza tym taką furą się nie driftuje, przy takim rozłożeniu masy... :>

 

 

P.S. wrzuciłem parę fotek -> www.drifting.glt.pl

P.P.S. Przypominam adres www.taras.glt.pl/LFS - jesli jeszcze nie widzieliscie repay to obejzyjcie :)

 

UPDATE: Poprawiłem adres do fotek, bo link nie działał wcześniej :)

Edytowane przez XvX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś z was kierownice "Microsoft Precision Racing", bo mam mały problem z zainstalowaniem do niej sterów pod WinXP. Czy mieliście z nią jakieś problemy? Słyszałem wiele dobrego o tej kierownicy, ale jak na razie mam problem z pedałemi, bo wykrywa mi razem hamulec i gaz... i oczywiście w grach mam zaraz konflikt, np. w RBR. Oczywiście mówie tu o problemie podczas "autowykrycia" kiery na domyślnych sterach od XP, bo jak wyżej pisałem tych z CD nie mogę wgrać, próbowałem w trybie zgodności Win2000, ale wtedy wywala mi komunikat że mam przejść na profil administratora, mimo tego że mam na kompie tylko jeden profil administracyjny... juz sie cieszyłam ze bedzie działało, a tu wielka du... ! :mur: Jakieś pomysły z instalacją pod XP? Czy można na niej ustawić osobno gaz i hamulec?

HELP!

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ja napisalem ?

Jezeli ktos jeszcze nas nie zrozumial to pisze ostatni raz.

 

POSIADAJAC SYSTEM WINDOWSXP SCIAGAMY STEROWNIKI 4.0 PRZEZNACZONE DLA SYSTEMU WIN98.

ODPALAMY PLIK SETUP W TRYBIE ZGODNOSCI Z SYSTEMEM 98

 

Po tym manewrze instalka zachowa sie tak jakbysmy siedzieli na win98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dzieki za reakcje... ale pytnie juz troszke nie akualne, bo oczywiście doszedłem do tego trybu zgodności Win`98.

.. ale jeszcze raz dzięki!

 

Przy okazji musze stwierdzić że ta kiera to rewelacja jeśli chodzi o wykonanie i precyzje. Już się zgrzałem na wersję z FF, najlepiej "red"... :lol: Może ma ktoś do "pchnięcia" Microsofta z FF?

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boxster, uruchom te stery w trybie zgodnosci ale nie z win2000 tylko z win98

nie napisałes o jaka wersje sterowników chodzi , ale nei kłocmy sie juz o <span style="color:red;">[ciach!]</span>ły .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ukazały sie nowe screeny z przerobionego na potrzeby S2 tory Blackwood  B)  B)

www.liveforspeed.net 

 

jest na co popatrzec  B)

1254198[/snapback]

Już myślałem, że o Blackwood zapomnieli i będzie trzeba powracac do S1.

Ale jednak odświeżyli!!

Tor na screenach wygląda super.

czekam na S2 :) (i na mojego kompa :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(s)twórcy zapowiadali ze wersja S2 bedze miała wymagania wieksze o ok.10 % z paru względów

szyby będą przezroczyste czyli karta grafiki bedze musiała jeszcze rysowac srodek samochodu , grafika bedzie w dosc znacznym stopniu poprawiona (jakosc tekstur , szczegółowosc samochodu itd.) no i pocesor bedze wykonywał wiecej obliczen gdyz dojdzie: model fizyki w znacznym stopniu zostanie poprawiony , takie parametry jak remperatura opon (co bedzie wplywac na jazde) zurzycie paliwa .

 

pozyjemy zobaczymy , jak wymagania bedą kosmiczne to bedzie trzeba kompa "wzmocnić" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie ukazał sie kolejny filmik prezentujacy S2 : )))

tym razem na torze New BL GP a w roli głównej samochody klasy GTR B)

 

wyglada to pieknie ;]

 

www.liveforspeed.net

Edytowane przez SPY_NET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jak się połączyć w demie?

niby borię multiplayer/demo servers

mam listę ale co wybiorę server to łączy , po czym wywala:

did not recive guest info

:]

Edytowane przez liechmaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spy Net widze ze wszystkich doinformowales, tylko nie rob pompy z Kubika :D

 

liechmaster-masz albo jakis stary patch, ale watpie, albo twoja siec cos chrzani, prawdopodobnie masz cos z portami, ja mam neo 128 i mam spokoj, mialem siec w sdi :D i popier******* admina, zrezygnowalem dla tej gry z sdi i neo rulez:D, gram juz ponad rok.

Edytowane przez bobson37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SHIT !!!!:blink:

A ja jeszcze nie mam kompa spowrotem :angry:

Jakie pierwsze wrazenia z jazdy w S2???

Czy jest szansa aby ierka ruszyła na Athlonie 847 :lol: ??

Czy ktoś już próbował coś podobnego?

Edytowane przez XvX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze wrażenia cóż ... stary kochany LFS ;]. Nowy background menu, opcje te same... ( szczegółowo sie nie przyglądałem ;p ), jeśli chodzi o grafikę to uległa nieznacznej poprawie ;] + zniszczenia ( jeszcze w stanie alpha ;] . Sama jazda też uległa lekkiej poprawie na + :> lepiej się prowadzi wóz i czuje go. Później pogram to coś więcej napiszę. Aha chodzi tak samo dobrze jak S1. Szkoda że to narazie demo :/ i alpha, no nic pozostaje czekać...

 

P.S. aha jest training ( lessons ) ;]

Edytowane przez kalabanga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

no pogralem troszke i powiem ze... nie wracam juz do s1 :D lepsza grafika, lepiej sie jezdzi, fajniejszy dzwiek silnika, wszystko lepiej. Pozatym pit stop, paliwo i zniszczenia. Teraz to sie dopiero jezdzi. Ide grac dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...