Skocz do zawartości
Sewer

LFS - Live For Speed

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat w wersji V fizyka jest nietknięta, bo patch jest kombatybilny w multi z poprzednią wersją, czyli U :-P Co innego, jeśli ktoś przegapił poprzednie patche. Natomiast dźwięki są zdecydowanie lepsze, np. niektóre samochody jak XF GTi i XF GTR wydawały wcześniej dźwięk, którego moje uszy po prostu nietolerowały :wink: - teraz jest znacznie lepiej. Zachęcam wszystkich zainteresowanych symulatorami do kupna licencji S2 :)

 

Dodatkową zachętą może być to, że ostatnio powychodziły do gry dodatki tworzone przez fanów, jak na przykład serwer, na którym znajdziemy jeden ze zwykłych torów w grze, tyle że z poustawianymi barierkami, pachołkami itp. w ten sposób, żeby symulować normalną drogę publiczną, ruch drogowy tworzony przez graczy itp. Na serwerze każdy ma swoją ilość kasy, za którą może kupować lepsze samochody, a zarabia się ją za szybką jazdę, wygrywanie losów na loterii które znajdujemy w garażach :wink: oraz na przykład obrabianie banku (na serwerze zazwyczaj jest kilku graczy pełniących funkcje policji).

 

Jak widzicie nawet z super realistycznych (dla niektórych nudnych) symulatorów można zrobić całkiem ciekawą zabawę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie pare tygodni bawie sie LFS S2 Alpha i jeśli chodzi o model jazdy to jestem pod wrażeniem, naprawde czuć samochód, różnice pomiędzy twardym a miękkim zawieszeniem, coś pieknego, tylko kierownice miec do tego, aa noi sprzęgło cud miód :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zjechac do boksu?

Po prostu mam zjechać do boksu, zatrzymać się i czekać? Próbowałem, nic z tego. (Chyba, że w strefie boksów trzeb się zatrzymać w określonym miejscu, jeżeli tak, to jakim?) A jeśli chodzi ci o naciśnięcie esc i kliknięcie w "zjedź do boksu", to wtedy tracę pozycję w wyścigu i zaczynam go od nowa.

 

Jestem lamą. Proszę o wyjaśnienie mi krok po kroku jak dolać paliwa ew. zmienić opony (tak na przyszłość). Z góry dzięki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak masz podjechac i sie zatrzymac.

 

 

Dołączona grafika

 

 

Mnie kreci dzwiek silnika przy okolo 6.5k obr, robi takie dziwne cos jakby wpadalo w rezonans i ten swist sprzezarki (jak sie nie myle) przed tym, miod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalcie sie czasami, u mnie 1:27:XX ale blizej 1.28 jestem(po kilku okrazeniach). Gram w gre just 4 fun, co kilka tyg odpale.

Uzywam myszy + jakis setup przypadkowy od kogos z rozgrywek online.

Nie wiem jak ci kolesie robia czasy ~1:25:xx..

 

 

Jak wysoko krecicie silnik? czy to zalezy od biegu czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejestruj się na www.liveforspeed.com, wejdź na LFS World (link po lewej stronie). Tam się zaloguj i wybierz Hotlaps. wybierz trasę i samochód, który Cię interesuje (GTi i Blackwood :wink:) i będziesz miał listę rekordów na tej trasie. Prawy przycisk myszy i zapisz jako na czas - będziesz mógł sobie ściągnąć i obejrzeć powtórkę z przejazdu mistrza. Naprawdę pomaga, trzeba po prostu obserwować, jak powinno się hamować, jak się 'brać' za jakie zakręty itp.

 

Co do kręcenia silnika - bieg powinno się zmieniać równo z zapaleniem się tej czerwonej lampki.

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak masz podjechac i sie zatrzymac.

 

Mnie kreci dzwiek silnika przy okolo 6.5k obr, robi takie dziwne cos jakby wpadalo w rezonans i ten swist sprzezarki (jak sie nie myle) przed tym, miod.

 

Wytłumaczyłem już łopatologicznie na serwerku;]

W życiu bym nie wpadł na to, żeby stanąć dokładnie w prostokąciku. ;-) Na szczęście bobson był na tyle dobry, że pomógł. Jeszcze raz dzięki.

 

Kto z was gra na serwerach demo? Może się kiedyś umówimy na jakiś mały wyścig...

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Majkel

Ja dziś grałem 3h na kierze, świetnie sie gra. Drift wciąga na max :) Są jacys chętni do wspolnego driftu dzis wieczorkiem?

Ja driftuje od Czerwca więc troche gapa jesteś ;] Jasne, że tak !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Majkel

A widziales dzisiaj tego goscia, który prosil mnie zebym driftował :| ? Spytał sie mnie czy to ja jestem ten dobry o którym wszyscy mówią... Zwariowałem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe wczoraj znaczy dzisiaj graliśmy w LFS z bobsonem do 3 w nocy :)

 

jak ktoś chetny to gg :)

 

 

tak BTW to polecam też rFactora (bobson pewnie też) :PP mod gokartów wymata ale mnie łapy bolą od tego machania kierą :P

BTW 2 co to za przyjemność granie na myszce :P

Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

hehe wczoraj znaczy dzisiaj graliśmy w LFS z bobsonem do 3 w nocy :)

 

jak ktoś chetny to gg :)

tak BTW to polecam też rFactora (bobson pewnie też) :PP mod gokartów wymata ale mnie łapy bolą od tego machania kierą :P

BTW 2 co to za przyjemność granie na myszce :P

W demo czy w full? Mógłbym pograć ale najpierw bym musiał ściągnąć o ile demo bo fulla kupować nie zamierzam.

 

BTW w rFactora też bym z chęcią pograł ale na Nurburgringu z BMW 3 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Majkel

Jak coś to szukajcie mnie i grzesia na DRFT Team PL

 

albo samego mnie na :

Nitro Kings Drift (albo jakos tak :P)

Pure-D

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W demo czy w full? Mógłbym pograć ale najpierw bym musiał ściągnąć o ile demo bo fulla kupować nie zamierzam.

 

BTW w rFactora też bym z chęcią pograł ale na Nurburgringu z BMW 3 :wink:

ściądniecie dema zajeło mi 20 minut :) (łącze 1mb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 112 MB które sciągałeś to również pełna wersja gry po odblokowaniu jej kodem:)

 

BTW w rFactora też bym z chęcią pograł ale na Nurburgringu z BMW 3 :wink:

BMW M3 Street syci na maxiora:D Norburgring all road zreszta też ;]

Edytowane przez bobson37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Majkel

Te 112 MB które sciągałeś to również pełna wersja gry po odblokowaniu jej kodem:)

BMW M3 Street syci na maxiora:D Norburgring all road zreszta też ;]

Kodem albo i nie :)

 

No to zapraszamy z grzesiem na w.w servy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...