Skocz do zawartości
Sewer

LFS - Live For Speed

Rekomendowane odpowiedzi

Tez bym se pogral, a tu zonk. Klawiatura mi sie popsula a na ekranowej grac za bardzo nie dam rady :P

 

W tym patchu V denerwuje mnie tyko jedna rzecz, ze jeszcze nie wyszedl do niego taki fajny pliczek ktory umila gre graczom bez licncji ;) Jakos tez do niego nie moge sie przyzwyczaic, wogule mi drift nie idzie (a driftuje juz grubo ponad pol roku) i musialem sie a wyscigi przerzucic :P Niewiem czy to przez ten dzwiek czy co :blink: :-|

Edytowane przez Hemix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj chlopaki z prs namowili mnie na lfs, bo jeden z nas nie mogl sie wbic na serek rf.

 

moje wrazenia?? kompletnie nie czuje wozu, FF dziala dziwacznie, kerbow praktycznie nie czuc, zjazd na zielenine - lekka reakcja kierownicy, nie czuc blokowania kol przy hamowani, jak kiera zasygnalizuje tracenie przyczepnosc w zakrecie to juz za pozno na kontre itp, itp, itp. w innych grach FF dziala tak jak powinien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem juz gre na dziś, Majkel chyba jeszcze driftuje :P Wrzucam screen z dzisiejszej gry :) Atmosfera była bardzo miła, fajnie się jezdzilo.

Lol nawet nie wiedziałem że ta gra tak tragicznie wygląda bez AA - czemu nie włączysz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada z AA? daj screna :)

Zwykle gram na 4x AA i 16xAF , max detale i 1024x768 - niżej screen po tuningu jakiegoś wypierdka do VW prawie new Beetle :lol: .

 

Dołączona grafika

 

A gdzie w lfs sie AA wlacza ? :unsure: :blink: :D

JA mam na stałe wymuszone w sterownikach ( najnowsze catalysty + Ati Tray Tools ) Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol nawet nie wiedziałem że ta gra tak tragicznie wygląda bez AA - czemu nie włączysz ?

Jak uruchomiłem wtedy gre to właśnie chciałem włączyć, ale zapomnialem ze w opcjach sie nie da :P A pozniej jak juz wbiłem na serwer to nie zwracałem na to uwagi xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe moj rekord XF GTI na BL GP to 1.35.17 i to o dziwo na myszy, od kiedy mam kiere mam klopoty z zrobieniem nawet wysokiego 1.36.xx, Sysak moze kiedys posmigamy ?? bo na podobnym poziomie chyba jestesmy

Edytowane przez Halfi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jeździcie? Może macie jakąś swoją porę?

Na razie raczkuje z driftem, seta nie mogę dopracować ale śmiga się sympatycznie...

Pozdr

Ja przewaznie po poludniu (15-17) i pod wieczór (21,22 - 24) na polskich serwerach do driftu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj stwierdziłem, że drift to nie to co kocham i wracam do mojego XF GTI, włażę na niemieckie serwery i próbuję pobić moje 1.35.69 na BL GP. ;-)

Dopasuj sobie ten secior który Ci wysłałem na serwerze, jest on od kolesia który ma rekord w s2 na BL GP@GTI. Jak coś to masz moje gg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO jest bardzo dobrze dopasowany do mnie. Troszke przestawiłem hamulce, bo na pierwszym zakręcie przy wysokich prędkościach mi się przód blokował i jeszcze sobie skróciłem pierwszy bieg, żeby na nim auto osiągało magiczną prędkość 79 km/h żeby sie szybko i bezstresowo z boksu wyjeżdżało. Choć tak naprawdę poprawiać to ja powinienem nie sety, tylko umiejętności, bo największe problemy mam z płynną jazdą w zakrętach. Halfi moje wysyłam na PW. Z chęcią pojeżdże. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drifterzy :-P :-P ja tez chce :-P pogral bym z wami ale niestety nie mam kompa do grania teraz :cry: :cry: :) Dajcie jakies fajne screny B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze by tak zrobic specjalny topic tylko z setami :) Wiadomo ze na INFERNO wszystkich setow sie nie dostanie, chociaz by do driftu. A grajac mozna czasem dostac od kogos jakis set marzenie :D Moglibysmy je tam zamieszczac. Co wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

A moze by tak zrobic specjalny topic tylko z setami :) Wiadomo ze na INFERNO wszystkich setow sie nie dostanie, chociaz by do driftu. A grajac mozna czasem dostac od kogos jakis set marzenie :D Moglibysmy je tam zamieszczac. Co wy na to ?

nie na tym forum :sad:

 

Dobra mam to demo jak ktoś będzie chciał grać to je wgram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

A czemu nie na TYM forum ? Przeciez to jest dzial gry :blink:

Tak tak ale osób grających w LFSa jest na pewno mniej niż na innych dedykowanych forach :wink: Więc nie zdziw się gdy tylko kilka osób da Ci jakiś setup ( który i tak może być kiepski).

 

Po prostu polecałbym robić takie rzeczy na innych forach.

 

moje wrazenia?? kompletnie nie czuje wozu, FF dziala dziwacznie, kerbow praktycznie nie czuc, zjazd na zielenine - lekka reakcja kierownicy, nie czuc blokowania kol przy hamowani, jak kiera zasygnalizuje tracenie przyczepnosc w zakrecie to juz za pozno na kontre itp, itp, itp. w innych grach FF dziala tak jak powinien.

Stwierdziłem to samo i wyłączyłem FF. Ale jakoś mi się za każdym razem udawało z poślizgów dzięki kontrze wyłazić :razz:

 

Ogólnie może być ale rzucają się o oczy dość słabe tekstury liczników ( dość mało czytelne). Prowadzenie mam wrażenie mniej hardkorowe od tego w Toca3 jakoś tak samochody się już nie ślizgają.

 

Ja XF GTI robie 1.40 :oops:

 

 

A może jakiś simracer ma dobry sposób na ustawienia grafiki tak by budziki były dobrze czytelne ?

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teat - Prosze bardzo

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Ludwiczek - od patcha U w opcjach grafiki wszystko co masz zaznaczone po lewej stronie ustawia grafe na najniższą jakość, wszystko ustawione maksymalnie w prawo ustawia grafe na maksymalna jakość.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez bobson37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teat - Prosze bardzo

 

Ludwiczek - od patcha U w opcjach grafiki wszystko co masz zaznaczone po lewej stronie ustawia grafe na najniższą jakość, wszystko ustawione maksymalnie w prawo ustawia grafe na maksymalna jakość.

Jeszcze możesz podrasować jakość wyłączając kompresję tekstur i włączając AF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Wy z tym FF, przecież z wyłaczonym to się strasznie kijowo w LFS gra :wink: Może macie przypadkiem odwrócony albo coś w tym stylu? Nie rozumiem co w nim jest złego, według wielu osób w LFSie jest bardzo dobry FF... Może to kwestia ustwień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Wy z tym FF, przecież z wyłaczonym to się strasznie kijowo w LFS gra :wink: Może macie przypadkiem odwrócony albo coś w tym stylu? Nie rozumiem co w nim jest złego, według wielu osób w LFSie jest bardzo dobry FF... Może to kwestia ustwień...

albo kwestia tego, ze nie jezdzili w symulator z dobrym FF :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze by tak zrobic specjalny topic tylko z setami :) Wiadomo ze na INFERNO wszystkich setow sie nie dostanie, chociaz by do driftu. A grajac mozna czasem dostac od kogos jakis set marzenie :D Moglibysmy je tam zamieszczac. Co wy na to ?

Pomysł dobry, a nawet bardzo, tylko nie osobny topic a ten ;]

 

nie na tym forum :sad:

Można to wrzucić jako 1 post, takie mini faq [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo kwestia tego, ze nie jezdzili w symulator z dobrym FF :>

Nie wiem co tobie w tym FF się nie podoba, dla mnie jest to jeden z najlepszych FF.

w rF jest różnie, zależy od moda, GTR zawsze pod tym względem było dobre, a w netKar to już prawie ideał.

 

Ale to i tak wszystko kwestia setapu, kierownicy i preferencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...