Skocz do zawartości
Sewer

LFS - Live For Speed

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zrobiłem nowy rekord XF GTI@BL GP 1.35.29. Nie wiem jak mi sie to udało, bo wszystkie inne okrążenia były w okolicach 1.37... 2 dni abstynencji od lfs-a i już zapomniałem jak sie jeździ. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak sie jezdzi kierownia w tej grze ale mysz rox :-P moje max w sylwka po % to 1:37 :lol: tym z napedem na przód i ten tor z demko :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko czy da sie driftowac na klawiaturze - bo normalnie wogole mi to nie wychodzi - chyba jednak trzeba miec analogowa kiere i pedaly

W sumie nie ma się co dziwić, że Ci nie wychodzi skoro drift opiera się w dużej mierze na odpowiednim dawkowaniu gazu, a nie na "gaz do deski/brak gazu" co ma miejsce na klawie. To nie NFS ;) Potrzebny analogowy gaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda co do driftu, wiekszossc ludzi daje gaz na chama i skreca co w efekcje zarzuca pupą :-P i stoisz w trawie, na myszce tez sie cieżko driftuje chodz mozna regulować gaz klikając :lol: mi sie najlepiej na biegu 2/3 driftuje :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milion razy lepiej się jeździ, driftuje i w ogóle wszystko namyszce niż na klawie. Możesz sobie nawet ustawić analogowy gaz i hamulec (zamiast przycisków - myszka do przodu gaz, myszka do tyłu hamulec). Tak jak się jeździ w Racerze, jeśli ktoś kojarzy ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wybrać sterowanie nie jako mysz / klawiatura, tylko jako kierownica. Potem dajesz zakładkę z osiami i przypisujesz oś myszy X do sterowania X, podobnie z gazem i hamulcem (trzeba pamiętać, żeby zaznaczyć POŁĄCZONE gaz i hamulec, a nie split axis). Swego czasu jak nie miałem kierownicy doszedłem na takich ustawieniach do całkiem niezłej wprawy. Teraz mam zwalone pedały w Logim i na myszce znowu jeźdżę, szczerze mówiąc to jak się nabierze wprawy, to można osiągać podobne rezultaty co na kierownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od 1,5 roku jestem szczesliwym posiadaczem LFS S2. Nie ma dnia, w ktorym bym conajmniej 300 km nie zrobil. Moja ulubiona kofiguracja jest FZR na AS3 (Aston National), jak narazie 1.40.54 (przejechane ponad 14.000 okrazen ! ). Po przejechaniu ponad 100 tys km przyznam, ze gra mi sie bardzo dobrze, gra imho jest fantastyczna. Muliplayer w S2 jest doskonaly. Ani w GTRach, ani w Race multi nie ma takiego klimatu. Musze przyznac, ze przy pelnym serwerze (23/23 osoby) praktycznie nie ma "noobow". Jesli sie jakis znajdzie, szybko jest banowany. Statystyki na LFSWorld sa swietne.

 

Polecam wszystkim grajacym w demo zakup licencji S2 . Kosztuje sporo, ale wedlug mnie gra jest warta tych 150 zl. Polecam jeszcze raz !

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez subon2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym serwerem DRIFT TEAM PL (tak się chyba zwie, napis w kolorach czerwony i biały na początku i końcu 3 czarne kropki), ciągle mnie banują ale nie przez głosowanie tylko zupełnie bez ostrzeżenia zrywa połączenie i przez 24h nie mogę wejść na serwer... :-| czasem się zdarza że wywala z serwera ale wtedy można zaraz wejść ponownie a poza tym to się rzadko zdarza... Nie śmigam pod prąd nie odwalam chamówy czasem tylko driftuje przez pit ale zawsze ostrzegam...

Wychodzi na to że siedzi tam jakiś buc i mnie ciągle banuje tylko że nie wiem za co :mur:

Może zdarza się to jeszcze komuś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to że w wersji demo nie ma takiego serwera co by noob sie nie znalazł

Eee tam. Każdy musi gdzieś zaczynać i się rozwijać. Uważam, że najważniejsza jest kultura. Jak ktoś we mnie uderzy, ale przeprosi / przyzna się do błędu, uważam, że to dobrze o nim świadczy.

 

Ja mam pytanie od nooba. Niedawno ścigałem się i tuż za mną znalazł się jakiś Niemiec. Postanowiłem być twardy, a nie miętki i jechałem dość agresywnie. Chodziło o to, żeby utrudnić mu wyprzedzanie mnie i wyrzucić go z trasy, ale nie przez spychanie, tylko blokowanie go w zakrętach i prowokowanie go do błędu. Potem mu odjechałem, ale na zakręcie to ja wpadłem w poślizg i przez dłuższy czas ślizgałem się po prostej próbując złapać przyczepność i utrzymać się na drodze. Wtedy on rozpędzony uderzył we mnie i oburzył się, że ma dość gry z noobami po czym wyszedł. To dało mi do myślenia dla tego pytam czy taki agresywny, ale (przynajmniej w teorii, bo w praktyce to różne rzeczy wychodzą jak się nie ma praktyki ;-) ) bezkolizyjny styl jazdy jest ok, czy może jest to nie fair?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. Każdy musi gdzieś zaczynać i się rozwijać. Uważam, że najważniejsza jest kultura. Jak ktoś we mnie uderzy, ale przeprosi / przyzna się do błędu, uważam, że to dobrze o nim świadczy.

 

Ja mam pytanie od nooba. Niedawno ścigałem się i tuż za mną znalazł się jakiś Niemiec. Postanowiłem być twardy, a nie miętki i jechałem dość agresywnie. Chodziło o to, żeby utrudnić mu wyprzedzanie mnie i wyrzucić go z trasy, ale nie przez spychanie, tylko blokowanie go w zakrętach i prowokowanie go do błędu. Potem mu odjechałem, ale na zakręcie to ja wpadłem w poślizg i przez dłuższy czas ślizgałem się po prostej próbując złapać przyczepność i utrzymać się na drodze. Wtedy on rozpędzony uderzył we mnie i oburzył się, że ma dość gry z noobami po czym wyszedł. To dało mi do myślenia dla tego pytam czy taki agresywny, ale (przynajmniej w teorii, bo w praktyce to różne rzeczy wychodzą jak się nie ma praktyki ;-) ) bezkolizyjny styl jazdy jest ok, czy może jest to nie fair?

blokować możesz tylko nie tak że ktoś jedzie 200km/h a ty mu wyskakujesz przed maske z predkością 100km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ta gra wymiata......gram już z 8 miesięcy na myszce:) Wciągnąłem już nie jednego znajomego w tą grę :) Ściągnijcie sobie pach V :) Lepsze dziwki i troch więcej opcji.Polecam

:lol: :lol: :lol:

 

Ja tak sobie raz na jakiś czas lubię w demko pograć tak dla zabawy :wink: na patchu V w końcu nie czuje się jak na lodzie

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei denerwują, oczywiście osoby wchodzące na serwer tylko po to by uprzykrzać grę innym, ale poza tym przytłaczająca głupota i naiwność większości ludzi którzy grają w wersję demo tej gry. Już piszę o co chodzi:

Otoż zdarza się, że na servie jest osoba kompletnie nie stosująca się do jakichkolwiek zasad, utrudniająca granie innym i do tego rzucająca wulgaryzmami, gdy zwróci się jej uwagę. Gdy chcemy takiego osobnika usunąć z servera poprzez głosowanie i udaje nam się, ten wchodzi pod zmienionym nickiem, łudzaco podobnym do naszego. Czyli na przykład, gdy ja gram z nickiem [PL]Mogiel to ten wchodzi z nickiem [PL] Mogiel, po czym zaczyna robić kompletną trzodę i zaczyna głosowanie o usunięcie [PL]Mogiel czyli mnie, a reszta, że tak powiem 'baranów' popiera jego głosowanie o wyrzucenie mnie, pomimo moich ostrzeżeń, że gość zmienił nick i robi chlew na moje konto. No płakać się chce po prostu :(.

Chyba jedynym wyjściem wydaje się zakup licencji, ewentualnie granie ze znajomymi na zahasłowanych serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...