Skocz do zawartości
Sewer

LFS - Live For Speed

Rekomendowane odpowiedzi

bobson sam napisales, ze miales 2 kierownice w tym jakis wynalazek Mante compresor supreme, wiec to ze w sklepie sobie DFP pokreciles to mnie nie interesuje.

 

Karas o jakich punktach odniesienia piszesz? Bo w MSFF na kółku jest 1024 punkty, a na pedałach 64, no i z tym bugiem rzeczywiscie sie nie spotkalem

 

jeszcze napisałeś: "pktow odniesienia przy pocie optycznym jest chyba 80-100 ... a przy DFP z katem 900 jest ich jeszcze wiecej!!" - z tym, że w DFP jest czujnik optyczny, wiec sam sobie przeczysz.

Edytowane przez jaizm_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaizm - wez sie zastanow co ty pleciesz, DFP objezdzalem u siebie, kolega przywiozl, nie mialem na wlasnosc. W LFS ta kiere przetestowalem, ba po 5 minutach juz byly problemy z pedlalami. Niedowiarek :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na uzywanie mychy , tyle ze gaz/hamulec to nie przyciski myszy a jej os Y , czyli ruch gora/dol ... duzo lepsze wyczucie gazu niz w przypadku przyciskow ... jezdzi tak ktos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrałem dobie pare razy w demo (bo narazie tylko tyle idzie za free) i nie wiem czemu w tych szybszych autach obraca mi je a w tym pierwszym małym sie fajnie jeździ bo jest bardziej stabilne, może mi ktos da jakies rady na te szybsze auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu w tych szybszych autach obraca mi je

one mają tylny napęd, a jak grasz na klawiaturze to nie ma mowy o dozowaniu gazu. Dobry set dużo daje, wejdź na jakis serwer i popros jakiegos dobrego gracza żeby wysłał ci swojego seta. Ja łoje na klawiaturze ale gra sie masakrycznie, trzeba bardzo uwarzać z gazem.

 

PS. zbieram na jakąś dobrą kiere, możecie cos polecić, byle taniego :?

Edytowane przez _Z_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlaśnie gram na klawiaturze od zawsze w wyscigówki i prosze o jakis "dobry set" żeby dało się jeździć bo tak jest masakra a nie bede kupowal kierownicy na kilka dni bo gram w tą gre dla odpoczynku od FPP :)

Edytowane przez marcin.mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlaśnie gram na klawiaturze od zawsze w wyscigówki i prosze o jakis "dobry set" żeby dało się jeździć bo tak jest masakra a nie bede kupowal kierownicy na kilka dni bo gram w tą gre dla odpoczynku od FPP :)

1638751[/snapback]

Graj najlepiej na myszce. I nie zniechęcaj się jesli przez pare godzin nic Ci z tego nie będzie wychodzc :) Największa frajda jest jak już ujarzmisz RWD.

Jednak, skoro piszesz, że to tylko odpoczynek od fpp, to nie jestem pewnien czy to gra dla Ciebie, bo jednak trzeba jej poświęcic troche uwagi. A bez seta też da się jeździć... :D

 

P.S. Lubisz drifting? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na uzywanie mychy , tyle ze gaz/hamulec to nie przyciski myszy a jej os Y , czyli ruch gora/dol ... duzo lepsze wyczucie gazu niz w przypadku przyciskow ... jezdzi tak ktos ?

1638515[/snapback]

Probowalem okielznac 2 osie na raz na myszce ale sie nie dalo. Jak sie z gazu hamowalo to zaraz w ktoras strone skrecal, ale podsunoles mi swietna mysl. :D

Bede grac na 2 myszki. Jedna to gaz a druga kierownica, ciekawe czy cos takiego wypali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem okielznac 2 osie na raz na myszce ale sie nie dalo. Jak sie z gazu hamowalo to zaraz w ktoras strone skrecal, ale podsunoles mi swietna mysl. :D

Bede grac na 2 myszki. Jedna to gaz a druga kierownica, ciekawe czy cos takiego wypali.

1642729[/snapback]

hehe jak obsługa żurawia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe , 2 myszki ... nie sadze zeby tak sie dalo ..

a co do sterowania na "2 osie" to sie juz przyzwyczailem i nie lata mi mycha na boki podczas gwaltowngo przyspieszania/hamowania ...

 

aha , jak gram to musze widziec caly czas kursor na ekranie , to mocno pomaga w orientacji .. kursorek sie wlacza jak sie wyswietli liste polaczen ("n") ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w poczatkowych autach moze i tak. Potem w mocnych to nie widze sensu grania - jak chcesz dodawac gaz w tej niby formule 1? Na 3 biegu zwija asfalt  trzeba bardzo delikanie dozowac gaz na zakretach.

1645203[/snapback]

Delikatne klikanie tez odnosi skutek nawet przy F1, ale jednak 2 osie to większa precyzja i lepsze przyspieszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co taka kombinacja... gaz i hamulec z powodzeniem mozna dawkowac odpowiednio szybko/wolno klikajac przyciskami myszy przeciez...

1645171[/snapback]

Dla mnie optymalnymi ustawieniami są:

w-gaz

s-hamulec

spacja-ręczy

myszka oś x-skręcanie

lpm-wyższy

bieg ppm- niższy bieg

rolka pit stop limiter.

IMO skręcanie i opeowanie gazem/hamulcem lepiej rozłożyć na obie łapy. Jakie ustawienia ma reszta "myszkowców"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam

lpm - gaz

ppm - hamulec

A - shift up

z- shift down

spacja - reczny

w - look left

e - look right :]

 

 

czym rózni się Momo od WingMana FF ? (oprócz ceny i wyglądu zew. :) )

Planuję kupic sobie kierę, ale nie wiem na co się zdecydować

 

 

LOL:

Czy ten filmik nie przypomina wam czegoś?

http://www.phpnukefordonkeys.com/copper/al...amortisseur.wmv

kolejny dowód realizmu "LFS" tym razem z przymróżeniem oka ;)

Edytowane przez XvX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziki, poczitujcie  :-P  na allegro za ms sidewinderem, wyrwiecie nawet za 50 zł. To duzo lepsze niz zabawa na myszy i klawie. Pozdro

1645819[/snapback]

Hehe ja swojego tez kupilem okazyjnie i sprawuje sie wysmienicie. ;]

Co do refleksji grania mysz vs kiera: grajac mycha trzeba miec wieksza kontrole i wiekszy wyczucie (nie mozna robic gwaltownych ruchow). Pozatym nareszcie moge pograc formulkami na sensownym poziomie, no i klasa gt. ;]

Jednak byle jaka kiera napewno nie bedzie wiele lepsza od myszy. Jak juz cos kupowac to niech to minimalnie bedzie jakis saitec a najlepiej uzywany M$ (zeby go zakatowac trzeba chyba grac nim w pilke - niezniszczalna kiernia ;] ), ktorych na allegro jak napisal kolega ostatnio bardzo duzo wyrasta (jak grzybow po deszczu ;] ).

Tylko jedno mnie denerwuje, jak podlacze pod usb joy'a i kiere, to w LFS zaczynaja sie dziac dziwne fazy. Mimo iz jest ustawione na kiere w opcjach, cos jakby przechwytuje sygnal z joysticka i bez jego odlaczenia nie da sie grac... a jakos nie lubie nurkowac pod biurkiem i w ciemnicy wsadzac i wyjmowac wtyki.

Gram nieraz pod rzad w il'a i lfs. ;] Moze ktos zna jakas recepte to chetnie wykupie leki. : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos zna jakas recepte to chetnie wykupie leki. : P

1647423[/snapback]

Przedłużacz USB.. dostępny na allegro za 5 zł bez recepty :]

przynajmniej nurkowac nie bedziesz musiał :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie :)  pochwal sie zmianami jakie dokonales w aucie wzgledem ustawien 'hard track'

1650700[/snapback]

Na własnym secie zrobiłem w najlepszym wypadku 1.38

Tego, na którym jeżdżę obecnie podesłał mi jakiś Polak jak grałem przez sieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie wlasnie granie na klawie...

Kolega Sysak13 robi czas o 5 sek. gorszy od Ciebie, ale on jezdzi najslabszym a ty najszybszym autkiem w demie. ^^

Przesiadz sie na myche, bo na klawie to juz masochizm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...