Skocz do zawartości
Sewer

LFS - Live For Speed

Rekomendowane odpowiedzi

narazie jest tylko demo , ale za to mozna pomykac online ( niestety ja cos nie moge z powodu proxy :( ) Wazy to ok 30 mb a jest wg mnie naprawde miodne :wink: Looknijcie i pojezdzijcie - napiszcie co sadzicie moze ? :)

www.liveforspeed.net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]Wypas 100% :) Tylko trochę powidziałbym "srednio" chodzi ma moim sprzecie przy duzej ilosci AI.

hmm mi wykreca z 10 fps nie wiem co jest grane :(

Gierka lux :) , przy 1024-768, detale na high 35-90 FPS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]A ile AI miałeś włączonego?

Hehe, no tak, tamte wyniki byly jak gralem na necie w 3 osoby. Gdy wlaczylem max AI ile sie da (chyba 7) to dramatycznie framerate spadl...

min jakie uzyskalem to 23 klatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, a u mnie oczywiscie w chwilke po odpaleniu resecik KUR** :!: :( Skrecam proca do 233... odpalam... i reset :(. Skrecam karte do 275/405 - hurraaaa, choodziiii, pogralem moze 20 sekund - reset :(

Ja juz kur... jego w d... zap... mac niemoge tak dluzej :!: :!: :!: :cry:

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem gierka fajna. Model fizyczny jest extra. Co do grafiki, hmm, kiepska nawet bardzo kiepska. Jak na dzisiejsze czasy to nie lapie sie nawet na 6 w skali 0-10.

Poczekamy na full wersje. Przy max zawodnikach mam okolo 28 fps.

Lecz czasem jak zacznal wszyscy hamowac i wydostaje sie dym spod kol to potrafi przyciac do 11 fps :(

Jak na taka grafike to bardzo zepsuty engine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]Ta gra dla mnie wymiata. Wlasnie wrocilem ze malej sesji on-line. Mowie Wam - warto sprobawac.

 

Ps. Oczywiscie kierownica wymagana.

Ja niestety musze wymiatac na myszce :cry: ale pomalu zbieram kredyty na lepszy samochod w LFS :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gierka jest super :)

Ja nie patrze tak bardzo na grafe jak na fizyke, fiza najwazniejsz i nie zapominajmy ze jest to tylko pewnie sam silnik fizyczny a grafa zostanie dodana w oficjalnej wersji :)

Nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gierka jest super :)

Ja nie patrze tak bardzo na grafe jak na fizyke, fiza najwazniejsz i nie zapominajmy ze jest to tylko pewnie sam silnik fizyczny a grafa zostanie dodana w oficjalnej wersji :)

Nara

Najlepsze jest to że przy dużej prędkości auto tak fajnie "pływa" co czuć mocno na kierownicy. Poza tym jak się robi obroty na ręcznym - poezja... (Wczoraj założyłem grę POLAND i czekałem na ludzi kręcąc bączki - nauczyłem się 360* :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]

Już jest nowa kierownica Logitecha za 189 zeta taka zajeb!$#A czerwono czarna !!!  :D  tylko szkoda że nie ma force fedbacka  :D

Jeżeli czerwono czarna to ma force feedback. Wiem bo mam. Zółta nie posiada FF.

Za 189zł 8O 8O 8O

Ja za moją dałem 350zł !! !! :evil: (ta czerwona z FF)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomalu zbieram kredyty na lepszy samochod w LFS  :wink:

Już mam ten za 60 kredytów :) :) :)

 

ps. fajnie się dzisiaj grało - właśnie na tobie i na Levy nabiłem te które mi brakowały ;)

... No fajnie sie gralo :) , mi jeszcze troche kredytow brakuje i wlasnie ide je nabijac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... No fajnie sie gralo :) , mi jeszcze troche kredytow brakuje i wlasnie ide je nabijac :P

Właśnie uzbierałem na najlepszy samochód :) Jest on dużo szybszy niż ten za 60kredytów, ale mimo wszystko najlepsze czasy nadal wykręcam na podstawowym i właśnie nim jeżdże cały czas. Tylny napęd sprawia, że trzeba bardzo uważać na zakrętach - nie tylko ostrożnie dodawać gazu, ale także dojeżdżając do zakrętu ostrożnie redukować i nie puszczać do końca gazu przy skręconych kołach bo nawet kontra kierownicą nie wyprowadzi samochodu z poślizgu. Kiedy znowu gramy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom.O tym wlasnie rozni sie sim od arcade . W real lifie tez auta na tyl sa trudniejsze do opanowania.

Co do wypiowiedzi kolegii lecha :) Stary to nie colin 2 ze jezdzi sie jakby po szynach . Sprobuj aut z tylnym napedem :)

P.S jest mozliwosc jazdy autami " wzmocnionymi" i 4wd :) To jest dopiero speed :D Ale pewnie was to nie interesuje :) , zreszta skoro nawet rwd nie umiecie opanowac :D :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S jest mozliwosc jazdy autami " wzmocnionymi" i 4wd :) To jest dopiero speed :D  Ale pewnie was to nie interesuje  :) , zreszta skoro nawet rwd nie umiecie opanowac :D  :lol:

W Live for Speed są takie auta 8O 8O ?? Ciekawe gdzie ?? Może dobrze nie przeszukałem opcji, albo wyszedł jakiś dodatek.

ps. Mówisz jak profesjonalista - więc może się zmierzymy w LFS....

(poza tym mam już 3 lata prawko i jezdziłem autami zarówno z tylnim, jak i przednim napędem o mocach przeszło 200KM i wiem jakie są różnice. 4WD to tylko terenowym LandCruiserem, ale to spokojnie, bez szaleństw)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...