Skocz do zawartości
Sewer

LFS - Live For Speed

Rekomendowane odpowiedzi

To jezdzij z lepszymi przeciwnikami.

Tez mialem ten problem... a jak nie mozesz wygrac z lepszymi to chociaz dodaj sobie wiecej slabszych, kazdy wyprzedzony sie liczy.

Ja z poczatku jezdzilem z najslabszymi to punkt praktycznie staly w miejscu, wczoraj mialem cos kolo 10-20pkt, przejechalem doslownie kilka wyscigow z kolesiem na poziomie Quick i juz mam prawie 100, dzisiaj moze sprobuje podejsc Pro, bo z Quick'iem sobie radze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja. Codemasters jak dotąd symulacji nie zrobił. gram w samochodówki od kilku (nastu) lat. Zaczynałem na Amigowych LOTUSACH. Oprócz GPL i Rally Trophy była taka jeszcze taka gierka jak Rally Championship. Realizm był chyba lepszy niż w CMR2. A CMR3 to już porażka. Po prostu kolejna arkadówka dla małolatów.

LFS jest chyba w tej chwili najlepiej oddającą realizm grą. Byłem po prostu w szoku. No i ten setup. Czuć wpływ każdego parametru na zachowanie auta.

Na asfalty był jeszzce Viper, ale grafa porażka.

TOCA 2 była spoko, ale ta ostatnia to nieporozumienie. Jeszcze chyba tylko dopalaczy tam brakuje :)

 

P.S. LUDZIE, KUPUJTA KIEROWNICE !!! :)

Tez mnie to troche boli ze czym nowsza gra tym gorszy realizm... czyzby realistycze samochodowki sie nie sprzedawaly ??? Szkoda. Niestety dotyczy sie to takze LFS... pierwsza wersja wymagala duzo wiecej od kierowcy niz dzisiejsza. Moze poslizg byl tam troche przesadzony, ale bylo troche wiecej radosci po wygraniu wyscigu :) Mam nadzieje ze finalna wersja bedzie miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee luz:) kilka wyscigow na PRO i juz jestem posiadaczem turbo:)

thanks

 

teraz dopiero zacznie sie zabawa on-line, maluchem wygrywalem z turbo, to teraz dopiero bedzie:)))

Hehehe... to sie zdziwisz :) Turbo jest o wiele trudniej a co zatym idzie przyjemniej :) Trzeba poswieci troche czasu aby pozbyc sie nawykow z prowadzenia pojazdu przednionapedowego :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko, nie takie rzeczy sie prowadzilo;)

jezdzi sie swietnie, teraz to jest dopiero zabawa

caly czas pocinam w rallycrosie.

puki co gram na myszy, ale moze sie przesiade na kiere, kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeździsz myszką albo na klawiaturze...

Niestety wiekszosc nie ma nic ponadto :(

 

Moze pochwalimy sie swoimi czasami?

 

Ja w zasadzie to przejechalem dopiero z 30-40 wyscigow na pierwszym torze, narazie mam 1:40:9x (nie pamietam ostatniej cyfry) na GTI na klawiaturze :)

Biorac pod uwage, ze jeszcze wczoraj mialem rekord ok 1:54 to chyba postep niezly ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K-R-I-X - co Ty za bzdury opowiadasz? Że niby pierwsze wersje LFS'a były bardziej realistyczne niż najnowsza? :lol: Chyba jeździsz myszką albo na klawiaturze...

Moze nie bardziej realistyczne... ale trudniejsze i nie powiesz mi ze tak nie bylo. A co ma zachowanie sie samochodu do tego czy klikam myszka czy telepatycznie poruszam samochodzikiem:P Pozatym w pierwszych wersjach nie dalo sie grac na klawie... Pewnie powiesz ze na kierownicy jest lepszy klimat.. wiem bo gralem, ale niestety nie zagoscila u mnie w domu zbyt dlugo... a zachowanie sie samochodu mozna ocenic rownie dobrze grajac na klawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie było trudniej bo... m.in. droga była płaska. W nowszych wersjach są nierówności co szczególnia widać z FF na szutrze. Samochód prowadzi się lepiej, zdecydowanie bardziej realistycznie.

Oj... nierownosci drogi sa juz od dawna... juz w poczatkowych wersjach 0.1 byly... Jezdzi sie napewno latwiej bo: m.in. samochod lepiej trzyma sie drogi. Wlacz sobie starsza wersje i sam sie przekonasz... nie ma sensu dalej gnebic tego watku.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos ostatnio nie moge natrafic na servek Pepperioniego :(

Wiem , wiem, Nie miałem ostatnio za dużo czasu i odpalałem serwerek tylko wieczorem , jak nikt się nie zjawiał to poprostu wyłączałem komputer.

Wyjeżdżam 21ego na 2 tygodnie dlatego od dziś będę się starał odpalć serwerek od około godziny 19 do około 1.

Dziś zacznę trochę wcześniej bo nie mam w planach kozystać z komputera dlatego jakby ktoś chciał to za jakieś 5 min serwer będzie działał .

Niestety z przyczyn technicznych maxymalnie może grać 6 osób. Przy 7 zaczynały się lagi dlatego nie ma co kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze sie umowimy na sobote np godzina 20:00 na serverek peperoniego i pojezdzimy? co wy na to?

wszystko byloby oki gdybym jeszcze znal adres tego serwerka..no chyba ze jest dostepny w liscie serwow publicznych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze sie umowimy na sobote np godzina 20:00 na serverek peperoniego i pojezdzimy? co wy na to?

wszystko byloby oki gdybym jeszcze znal adres tego serwerka..no chyba ze jest dostepny w liscie serwow publicznych...

Jest , serwer PL. Ale jak już pisałem tylko 6 osób może na raz grać.To w razie czego zostawię wam w sobotę włączonego kompa :] Grajcie puki możecie bo już w poniedziałem wyjeżdżam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ta 6 osob bo chyba wiecej tu nie gra ;)

a serverek jest na liscie publicznych o nazwie "PL"

Czasami zdarza się że grać chce więcej osób niż jest miejsc. ogólnie na serwer może wejść max 7 osób ale tylko 6 może jechac . Co do nazwy to zdaję sobię sprawę pod jaką nazwa serwer jest widoczny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...