Skocz do zawartości
Sewer

LFS - Live For Speed

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ze momo force praktycznie juz nie kupisz- ostatnie sztuki pojawiaja sie czasem na allegro albo w roznych dziwnych zapomianych sklepach komputerowych ;]

 

Co do samego LFS, to mimo, ze w S1 gram juz od dosyc dawna, to ciagle nie moge przyzwyczaic sie do modelu jazdy... nie wiem moze to wina def. setupow ale czasu nie mam, zeby w nich dlubac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak na podjakim nickiem grasz w lfs'a i jaki masz na lfsworld :>

 

najgorsze sety to wlasnie te podstawowe i na nich nie da sie jezdzic , stad twoje rozczarowanie fizyką :]

 

co do samej fizyki ma ona byc poprawiona w dosc znacznym stopniu w odslonie S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierz lub nie- ale w LFS gralem/ testowalem tylko offline- poki nie opanuje choc w stopniu podst. danego symulatora nie gram w necie.

 

Moze niefortunnie sie wyrazilem piszac, ze gram od dawna- bardziej chodzilo mi o to, ze sledze prace nad ta gra od dawna i ciagle trzymam reke na pulsie ;]

 

Pewnie masz racje co do setow (jak w kazdym simie) ale nie mam czasu by w kazdym z nich (gpl/rbr/f12k2) ciagle dlubac w srubkach... Jak masz jakies sprawdzone to podeslij.

 

PS. Wiesz moze jak do cholery wlaczyc powiadomienia o odp. w danym temacie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w to nie gralem i wlasnie sciagam demo. Mam tylko dwa szybkie pytania..

1] to jest giera na neta ale czy mozna sobie poza polaczeniem do neta pojezdzic na jakims testowym odcinku itd ? Czy tylko i wylacznie jak jestesmy w sieci ?

2] nie jest darmowa.. czyli do full wersji trzeba miec klucz ktory kosztuje 24 franki i ile dobrze pamietam sie to nazywalo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Live for Speed jest gra typowo on-line lecz rowiez mozna cwiczyc jazde off-line .

 

pełna wersja jest do sciagnieca z darmo (ok. 160 mb) jest jednak ona zablokowana i dostepne sa tylko 3 samochody (gt turbo po uzyskaniu 200 ptk.) oraz 2 trasy wraz z ich reversami. istnieja servery na wersje demo jest ich ok. 80 na dzisiajsza chwile) . aby odblokowac pozostale trasy oraz samochody musisz wykupic licencje S1 za ok 80 zł na oficjalenj stronie poprzez karte kredytowa. po odblokowaniu masz dostep do serverów s1 oraz statystyk , tabel i calej tej cudownej otoczki ;]. lfs jest naprwde wart tych pienidzy . nie ma crackow ,key-genow itp. gra jest zabezpieczona w bardzo prosty acz nadwyraz skoteczny sposób . nie bede pisal w jaki bo duzo pisania :wink:

 

 

daark nawet nie wiem gdzie sie zaznacza zeby powiadamialo o odpowiedzi w tym temacie :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, ze to off top to podziele sie swoim odkryciem ;)

 

Pod koniec tematu masz button "opcje"- po jej kliknieciu otwiera sie pole w ktorym mozna kliknac na "sledz ten temat" i juz. Uff, naszukalem sie tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczeze mowiac ten twoj drift to jest kupa smiechu ;d;d

 

driftu w lfs'ie uczy sie miesiacami i nie polega on na "zaciaganiu" recznego przed kazdym zakretem ;]  ja sam nie driftuje bo mnie to wogole ne bawi :|

 

skoro masz repleya ze skip pada rozumiem ze masz s1 ?  wejdz na s1 na servery driftowe to zobaczysz co to jesr drift :) , czyba ze odblokowales lfs'a unlockerem jak wiekszosc ludzi to na s1 on-line nie wejdziesz :lol:

To nie jest raczej drift (mimo iż trudno osiągnać rozłożenie sił, jakie ja osiągnalem :D). Nie chciałem sie zabardzo chwalić, ale jak juz mi pojechałeś, że nie umiem driftowac to mszuę coś z tym zrobić :]

Pod tym adresem:

http://www.taras.glt.pl/LFS

wrzuciłem parę replaów z ostatniego i mniej ostatniego czasu:

(*.mpr -> data/mpr; *.spr -> data/spr)

 

 

PLACYK _DRIFTtraning.spr - dowód ze drift na placu jest bardzo prosty :)

3 przejazd_city_drift_rwd.spr - tu raz szczęswile udało mi sie pokonać cały zakręt (ten ostatni przed metą; ok 180st) na 2-gim okrazeniu (2-ga minuta wyścigu ).

group drift ladny.mpr - Drift w sporej grupie na serwerze chyba DTM (DEMO VERSION)

PITY.mpr - bardzo ładny i dłuugi replay (też chyba z DTM) (twin z Naru :D)

 

 

(moja xywka: "TARAS" rejestracja na samochodzie "X v X"- jakby ktoś się pogubił w Multiplayerze ;) )

Do perfekcji mi jeszcze duuuużo brakuje, ale jako-tako na Blackwood drfitować potrafię. :)

 

P.S. Jeśli ktoś mieszka w okolicach Bielska-Białej to w Media Markt jest przynajmniej jeden egzemplarz MOMO. Mnie jak na razie na nią nie stać, więc kupujcie śmiało :). Myszka też nie jest taka zła. Większość ludzi zniechęca się do niej bo nigdy jej nie używali z taką precyzją, z jaką nalezy używac w LFS. Jednak po paru tygodniach każdy się przyzwyczai :)... (moja koleżanka nauczyła się jeździć w ciągu paru dni :) )

 

driftu w lfs'ie uczy sie miesiacami i nie polega on na "zaciaganiu" recznego przed kazdym zakretem ;]

Muszę Cię zmartwić, ale "zaciąganie" mimo, że najprosze, jest równiez techniką driftu tzw. e-brake drift . Sam również czasem sobie pomagam, gdy w połowie zakrętu auto zaczyna tracić nadsterowność, albo przed tą słynną szykaną(blackwood [reversed] - po dłuuugiej prostej), gdzie dobrze jest jakoś efektownie wytracić prędkość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej twierdze, ze z jest lekko przegiety ten realizm

gralem na Logitechu Wingman FF

to nie tylko moja opinia, ale wielu innych osob, ktore podzielaja moje zdanie

byc moze to kwestia ustawien samochodu

do tego jeszcze to odbijanie kierownicy, da sie to badziewie jakos wylaczyc?

jak juz symulator to nie badzmy dziecinni...

 

PS

W RBR jakos mi sie super jezdzi, no chyba ze to tez gra dla dzieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna rzecz jaka jest zwalona na maksa w LFS to przyczepnosc do podloza a wlasciwie jej brak .. jeździ sie jak po lodzie co dla mnie skreśla tą gre.. Dzieciaki sie jarają tymi driftami , ktore sa zupelnie nierealne... ale moze w kolejnej wersji S2 naprawią to i wtedy wsio bedzie juz cacy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi znawcy, która gra według Was jest najabrdziej realistyczna co? :)

 

@Sewer A co do driftów, to ja już na prawde nie wiem, gdzie Ty widziałes bardziej realne drifty, czy w ogóle kiedyś widziałes na oczy drift i czy masz pojęcie co to jest... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

realne dryfty to np. te z D1 Grand Prix, o ile wiesz o czym mówie i nie porównoj tego do LFS.

 

jedynym pojazdem w S1 ktoremu niewiele mozna zarzucic to MRT5, pozostale samochody zachowuja sie smiesznie. Gdyby tak nie bylo, to tworcy gry nie podkreslali by na kazdym kroku , ze model jazdy w S2 zostal znacznie poprawony, a samochody juz sie nie slizgaja. Skoro oni tak mowia to tez nie maja racji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze przyczepnośc w lfs'ie pozostawia wiele do zyczenia ale to juz jest kwestja przyzwyczajenia i umiejetności jazdy w tym symulatorze. W S2 ten czynnik zostanie znacznie porawiony , jak sami twórcy piszą " model fizyki przejdzie radyklane zmiany" ;]. prawde mówiąc w lfs'a gram od dobrego roku i to dosc intensywanie i nigdy mi to nie przeszkadzalo baaa nawet tego nie zauwazalem , ale jak pare osob zaczelo to wytykac lfs'owi to fakt faktem cos jest nie tak ;]

 

@marcin gps wylacz w opcjach sterownika do kiery "autokontrowanie" a problem zniknie ;]

 

ja juz czekam na s2 bo pozostaly juz tylko tygodnie do wydania !! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

realne dryfty to np. te z  D1 Grand Prix, o ile wiesz o czym mówie i nie porównoj tego do LFS.

1222052[/snapback]

hmm... "D1 Grand Prix" chodzi Ci pewnię o tę grę na PS2? No coż, mi - biednemu posiadaczowi PC-ta nie było dane pograć w ten tytuł.

No, chyba, że chodziło ci o prawdziwe D1 w realu?

 

Ponawiam moje pytanie: Która gra (na PC) jest bardziej realistyczna od LFS???

Pytanie fakultatywne: Gdzie można robić (na PC :) ) bardziej realne drifty niż w LFS??

(jak mi ktoś wyskoczy z NFS to się posikam :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uprzedzając twoje dzieciece wywody, w swiecie simraceingu RBR został uznany symulacja roku z najlepszym modelem fizycznym http://www.bhmotorsports.com/awards/3/winners/261.

 

w latach ubieglych był to nascar od papyrusa 2002 i 2003.

 

skoro LFS ma byc wedlug ciebie najbardziej realistyczna symulacja to widocznie ludzie sie nie znaja, czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... "D1 Grand Prix" chodzi Ci pewnię o tę grę na PS2? No coż, mi - biednemu posiadaczowi PC-ta nie było dane pograć w ten tytuł.

No, chyba, że chodziło ci o prawdziwe D1 w realu?

 

Ponawiam moje pytanie: Która gra (na PC) jest bardziej realistyczna od LFS???

Pytanie fakultatywne: Gdzie można robić (na PC :) ) bardziej realne drifty niż w LFS??

(jak mi ktoś wyskoczy z NFS to się posikam  :lol:  )

1222242[/snapback]

"Need for Speed" - napisałem to celowo, żebyś się zlał w gacie... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Need for Speed" - napisałem to celowo, żebyś się zlał w gacie...  :lol:

1222401[/snapback]

P :P :P - błysnąłeś inteligencją jak złoty ząb moje babci  :D

 

@jaizm_ :blink: Z tego co mówisz wynika, że jednak myliłem się (rzadko mi sie to zdarza, ale jednak :lol: ).W RBR i GTR nie grałem, ale zamierzam, jak tylko będzie ku temu sposobność :).

Jak widac są gry bardziej realistyczne od LFS, a i sam LFS ma wiele niedoróbek.

Ja jednak dalej kocham DRIFTING W LFS i nic tego nie zmieni !!!(no, poza S2 :) ).

 

P.S. Pewnie jestem jeszcze bardziej tępy, niż Wam się wydaje, ale jaizm o co ci chodziło z tym?

:huh:  :mur:

1222343[/snapback]

Edytowane przez XvX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz XvX grales tylkow lfs a jakbys wsie rozumy pozjadał sie zachowujesz..Sprobuj GTR , GPL ,RBR ,Nascar 2003 i porownaj zachowanie wozow w tych simach z tym w lfs i dopiero wtedy sie wypowiadaj. Zapewniam cie ze wiem co to sa drifty ale nie widzialem nigdzie by auta o tak malej mocy jak niektore klasy w lfs. no ale nie wazne - wazne jest to ze spora ilosc osob popiera moje zdanie i czeka az to zostanie poprawione - moze juz w S2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz XvX grales tylkow lfs a jakbys wsie rozumy pozjadał  sie  zachowujesz..Sprobuj GTR , GPL ,RBR ,Nascar 2003 i porownaj zachowanie wozow w tych simach z tym w lfs i dopiero wtedy sie  wypowiadaj. Zapewniam  cie  ze wiem  co to sa drifty ale nie widzialem nigdzie by auta o tak malej mocy jak niektore klasy w lfs. no ale nie wazne - wazne jest to ze spora ilosc osob popiera moje zdanie i czeka az to zostanie poprawione - moze juz w S2...

1222534[/snapback]

Nascar nigdy za bardzo mi sie nie podobał (jazda w kołko po jednym torze :) ), BRB to symulator rajdów-po ostatnich Colinach trochę się zniecheciłem do tego gatunku gier, a w GTR jezdza same monstra (w GPL podobnie, tylko nieco starsze :) ), więc powiedzcie mi czym tutaj driftiwać :( - głównie tylko to mnie interesuje, a kierowanie na klawiaturze nawet nie wchodzi w grę.

 

P.S.Słyszeliście o "Enthusia"? Podobno model jadzdy ma być super odwzorowany, Niestety gra wyjdzie jak na razie na PS2, a o PC jeszcze nic nie wiadomo :(.

Wiecie może coś więcej o tej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli istotą simracingu jest model fizyki to macie racje RBR ,GTRi Nascar jest lepszy od lfs'a . W RBR gralem pare tygodni , na poczatku gra sie piekielnie trudno z czasem idzie coraz lepiej jednak nie wciągną mnie na dłuzej , moze nie lubie rajdów . w nascara równiez gralem , ale szczeze to mnie nie bawi taka jazda , GPL równiez zaliczylem (demo 2004) , gra sie wydaje strasznie surowa taka ogrniczona do minimum , jest bolid jest fizyka i mozna jezdzic , ja mam przynajmniej takie wrazenie . GTR tez nie jest mi obcy i szczeze mówiąc najbardziej przypadl mi do gustu no ale w demo nie mozna grac wiecznie......

 

jednak nie gram w wyzej wymienione tytuly tylko caly czas katuje lfs'a na s1 ,ale dlaczego skoro gralem w "o niebo" lepsze tytuly i zniego nie zrezygnowalem ?! moim zdaniem lfs'a ma to cos co przyciaga ....... cudowną społecznosc tworzaca to otoczke woku niego , i nie mam tu na mysli dzieciaków jezdzacych na demo robiących wszystko zeby zwrócić na siebie uwage , chodzi mi o ludzi jezdzacych na S1 .

 

pamietajmy ze Live For Speed'a tworza 3 osoby a nie caly sztab programistów , grafików , dzwiekowców jak w poprzednich tytułach wiec nie oczekujmy od niego niewiadomo co bo wiadomo ze troche brakuje mu do doskonalosci .

 

mamy za sobą dopiero wersje S1 przed nami , fanami lfs'a dluga droga , s2 + mase patchy nastepnie s3+mase patchy , gra caly czas zmienza w dobrym kierunku . Napewno coś zniej bedzie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no sory jak chcecie sobie tylko podriftowac po lodzie autami po 100+ koni no to fakt pozostaje tylko lfs :) a ito to sie moze skonczyc jak poprawią tarcie kół o asfalt i co wtedy biedaku zrobisz? heh no coz skoro tylko drfitowania oczekujesz od samochodowki to rzeczywiscie nie ma nic ponad lfs :D

W GTR nie jezdza same monstra - np lotus , albo bmw....

GTR juz w marcu bedzie .. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ostatnio nic ponad drift mnie bardziej nie wciągnęło :). Jak wyjdzie S2 to popatrze... obadam, moze jakies inne ustawienia (umyślne zmniejszenie przyczepności :twisted: ) a jak nic juz z tego nie bedzie to wrócę do s1 :). Ale tak na prawdę to na S2 czekam głównie z jednego powodu: MINI MORIS :). Oczywiście ciekaw jestem tego, jak będzie wygladał model jazdy i zniszczeń w nowym LFS, ale ten samochód jest... piękny :) i wniesie dużo dobrego do rozgrywki multipalayer:

Dołączona grafika

 

Ale powiedzcie Mi, czy wygląd tych driftów w LFS aż tak bardzo odbiega od rzeczywistości? Trzeba oczywiście pamietac, ze samochody mają dodatkowo zmniejszana przyczepność!

 

Teraz niestety zostałem pozbawiony kompa na czas bliżej nieokreślony i teraz katuję celerona 400 :(, wiec cierpie bo nie moge przetestowac GTR, BRB, ani nic podobnoego, a co gorsza w LFS to moge jedynie jezdzic GTi bez rywali na low detalach :(... straszne :mur:

Zostaje mi Gene Rally :]

 

P.S. I na koniec jedno pocieszne zdjęcie:

http://www.liveforspeed.net/page_images/sc...ts/24120425.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale najpiękniejszy. :lol:

 

Wiadomo, ze LFS nie ma licencji na żadne auto, ale fury robią bardzo podobne do tych, które jeżdżą po drogach.

Np. moim zdaniem GTI to stary seat ibiza :)

Dołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...