Skocz do zawartości
kucyk

Kill Switch

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JestemNoobem

Nie oplaca sie kupowac gazet dla tej gry. Tak cienkiej gry to jeszcze na oczy nie widzialem. A krotkie to, niecale 2h grania :P

Zdaje ci się po prostu jesteśza dobry na tą gre :lol:

 

Wiadomo ktoś dobry będzie grał krócej a lamki co chwile giną i grają save- load :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lamki sie zalamia bo save jest tylko na poczatku lvl :P

 

@HDR_o jeden lvl dla wprawnego gracza to gora 10 min a lv jest 19 z czego najtrudniejszy moment to koncowa walka trwajaca od 3 do 5 min :P Jak bym nie usunal tej gry to bym Ci dal screena z ostatnim savem i czasem gry ;)

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HDR_o jeden lvl dla wprawnego gracza to gora 10 min a lv jest 19 z czego najtrudniejszy moment to koncowa walka trwajaca od 3 do 5 min :P Jak bym nie usunal tej gry to bym Ci dal screena z ostatnim savem i czasem gry ;)

Wszystko ok, ale nie 2H tylko np 7.Taka rozbieznosc byla w hl eo. Tutaj chyba widzisz roznice prawda? A gadali dokladnie tak samo. Mi hl eo zajal 7h a ktos mi tam wmawia,ze nie wie jak ja ja gralem,to ja mu odpowiem,ze on tez nie wie.Jesli juz oceniacie czas gry, to najpierw spojrzcie w tablice podsumowywujaca i tam zobaczcie czas, a dopiero potem sie wypowiadajcie na temat czasu.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...