Skocz do zawartości
Pavlik

Ile potrzeba pamięci RAM?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie: jak sprawdzić (może jest do tego jakiś program?), ile pamięci RAM jest mi przy danej aplikacji potrzebne? Tzn. włączam daną aplikację (najbardziej wymagający program lub grę) i na podstawie np. intensywności korzystania z pliku wymiany, szacowana jest pożądana ilość RAMu. Może da się sprawdzić to w inny sposób (windows XP Professional).

Pozdrawiam!

 

P.S. Wiecie, gdzie można tanio kupić pamięci RAM DDR 400 o pojemności 1 GB, ale w jednym module??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasrz_2

Witam!

Mam pytanie: jak sprawdzić (może jest do tego jakiś program?), ile pamięci RAM jest mi przy danej aplikacji potrzebne? Tzn. włączam daną aplikację (najbardziej wymagający program lub grę) i na podstawie np. intensywności korzystania z pliku wymiany, szacowana jest pożądana ilość RAMu. Może da się sprawdzić to w inny sposób (windows XP Professional).

Pozdrawiam!

tylko raczej na wyczucie, podaj przykald t oci powiem :D

 

P.S. Wiecie, gdzie można tanio kupić pamięci RAM DDR 400 o pojemności 1 GB, ale w jednym module??

wiesz nie che byc nie grzeczny ale zapewne w sklepie komputerowym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o sklepy internetowe. Jedyny, gdzie znalazlem moduly 1 GB to na sirius.pl, ale tylko w zestawach dual (razem 2 GB, co tez jest ciekawym rozwiazaniem ;) ).

 

A w zwykłych sklepach- zapomnij! Nawet na zamówienie nie ma, bynajmniej w moim miescie (i okolicy).

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...