Skocz do zawartości
Gość marcin-1981

Mam pytanie dotyczące montażu czujnika temperatury?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcin-1981

Kupiłem Aregogate 2 i mam tam czujniki wiekszość z nich podłączyłem, oprócz tego do procesora. Jak i gdzie umieścić czujnik temperatury aby przy okazji nie uszkodzić

procesora?

 

Gigabyte GA 7N400 L, ATI Radeon 9700, Athlon Xp 1800+, 512 MB RAM, Maxtor 80 GB.

 

Marcin-1981@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile nie mas CopperShrima to:

 

Zdejmij radiator z procesora, ustaw czujke zaraz przy rdzeniu procesora.

Zrob to tak by czarna czesc kabla nie wchodzila na procesor ( jest na tyle gruba ze moglyby byc problemy z raiatorem) ...i tyle:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin-1981

Dobra dzięki.

Widziałem artykuł gdzie umeszczono czujnik pod procesorem i dopiero włożono go do soketu i nałożona radiator.

 

Gigabyte GA 7N400 L, ATI Radeon 9700, Athlon Xp 1800+, 512 MB RAM, Maxtor 80 GB.

 

Marcin-1981@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy wszyscy piszecie!!! przeciez taki czujnik montuje sie pod procem!! musisz go przykleic pod procem najlepiej jak bys zastosowal pomiedzy nim a czujnikiem BIALA paste termo.!!

 

Jezeli zamontujesz go na procu mozesz pogorszyc sobie przewodzenie ciepla!

 

Moze sie myle ale to kiedys gdzies czytalem na benchmark.pl chyba przy recenzji TT Volcano 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy wszyscy piszecie!!! przeciez taki czujnik montuje sie pod procem!! musisz go przykleic pod procem najlepiej jak bys zastosowal pomiedzy nim a czujnikiem BIALA paste termo.!!

 

Jezeli zamontujesz go na procu mozesz pogorszyc sobie przewodzenie ciepla!

 

Moze sie myle ale to kiedys gdzies czytalem na benchmark.pl chyba przy recenzji TT Volcano 11

jak nie wiesz to nie pisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...