Skocz do zawartości
Moog

512 x 2 Hynix D-43

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moge zakupić ramki co w temacie za 760 zł moja płyta główna to Abit NF7-s po przeczytaniu kilku tematów o problemach z kościami 512 x 2 chciałem się dopytać . Czy jest jakaś pewność że owe ramy mi ruszą? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem tydzień temu 2x512 D-43 co z tego wyszło masz w podpisie.

Dodam że od razu wgrałem bios D25 rev.2.0.1C 03.08.2004 CPC Off 3.19 Bpl by Merlin. Pamięci chodzą oczywiście w dualu testowałem prime95 i goldmemory z timingami - 2,5 3 3 11 z napięciem u stawionym na 2,8V fsb 225 i zero błędów.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem tydzień temu 2x512 D-43 co z tego wyszło masz w podpisie.

Dodam że od razu wgrałem bios D25 rev.2.0.1C 03.08.2004 CPC Off 3.19 Bpl by Merlin. Pamięci chodzą oczywiście w dualu testowałem prime95 i goldmemory z timingami - 2,5 3 3 11 z napięciem u stawionym na 2,8V fsb 225 i zero błędów.

pozdr

czy jest jakieś ryzyko podczas wgrywania owego biosu ? oraz gdzie można o nim poczytać na czym polega itd .. bo nie znzlazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=542...02f992d45143250 to jest topic o biosach do NF7 v2.0 tam masz wszystko opisane na temat biosów i ich wgrywania a co do ryzyka to pewnie jakieś jest chociaż ja do swojej wgrywałem już tyle biosów i jak narazie jeszcze nic nie zwaliłem.

Jest jeszcze jeden temat o biosach od Merlina gdzie on sam tam sie udziela http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=851...er=asc&&start=0 więc poczytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam biosu tego co ci napisałem prime95 chodził 9 godzin a goldmemory 2 godziny więc jak dla mnie jest stabilny a flasciach!e z poziomu dosu czyli z dyskietki już tak sie przyzwyczaiłem. Z tego co czytałem na tym forum to bios trzeba dopasować do swojej płyty ale przy 2x512 każdy ci poleci z CPC Off.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...