Skocz do zawartości
Crazy_Ivan

Ile zajmuje Win XP?

Rekomendowane odpowiedzi

Partyjcę na sam czysty system powinienieś przekazać około 1.500 MB. Jeżeli będziesz instalował programy to jakieś 6.000 MB.

ja nie wiem skad wy bierzecie te magiczne liczby?

o ile pamietam, to ja po naprawde intensywnym uzwaniu mialem ok. 1 GB Program Files i 900 MB Windows, ktore po przeinstalowaniu (z kilku miesiecy) zmniejszylo sie do ok 450 MB, a ty potrzebujesz 6 GB? :?

:? Wgraj 5 GB programów to zobaczysz. I tak dla mnie Windows XP to nieporozumienie :!:

Zbyt skomplikowany dla ciebie, co ?

:twisted:

Człowieku, Ty nawet nie wiesz naczym ja już pracowałem. Zaczołem od Geosa, przeżyłem Win3.11, Win95, Win95USB, Win98, Win98SE, WinNt4.0, Win2k Professional, Win2k Serwer, WinXp Home Edition, WinXp Professional, a teraz używam Windows 2000 Professional i Windows 2000 Serwer i wszystkie dystrybucje Linuxa. Więc lepiej nie zaczynaj zemną. Chociaż, że jesteś stałym użytkownikiem tego forum to ja jestem bardziej doświadczony od Ciebie w Software i Hardware. :!: :!: :!: :twisted:

 

A skąd ty o tym wiesz że jesteś bardziej doświadczony ode mnie w hardware/software ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi folder WINDOWS zajmuje prawie 7 Gb, w tym 5.5 GB w samym folderze system32. Wydaje mi sie to troszke duzo, mozna to jakies "skrocic" i "uspokoic" aby sie tak nie rozrastalo ?

1691189[/snapback]

Ciekawe skąd wziełeś takie rozmiary!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja mam zainstalowane ponad 3Gb programów, system postawiony ponad pół roku temu i zajmuje on zaledwie 900MB!!!!!

system32 zajmuje zaledwie bądź aż 600MB.

przeinstaluj bądź sprawdź tak jak na początku było napisane katalo temp oraz w system32 dllcache czy win nie utworzył kopi zapasowych. u mnie ma ten folder zaledwie 1,5MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...