Skocz do zawartości
skaner

Athlon XP 2400+

Rekomendowane odpowiedzi

Athlon XP 2400+ Abit NF7 Rev 2.0 + 2xDDRAM 256MB 3200 Pc400 mam dowas pytanie jakie ustwienia proponujecie do tego sprzentu albo czy czeba zmienic na nowszego biosa tak bo chciał bym osiągnąć z 2000mhz do 2400mhz tak by temperatura nie przekraczała 55 stopni prosze o pomoc ale prosze o cały opis np jak ustawicie w biosie itd !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to walnac nowego topica niz poczytac FAQ i Podstawowe Zagadnienia , no ale tacy sa nowi userzy :evil:

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=26983 :!: :!:

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=81124 :!: :!:

 

:!: nastepnym razem poczytaj regulamin :!: , :!: uzyj szukajki :!: , :!: uzyj glowy :!: , :!: kilku paluszkow :!: , :!: poruszaj oczkami a na bank cos znajdziesz :) :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czego tu nie zoumiesz :?: facet wszystko masz podane jak na tacy wiec poczytaj i rob dokladnie jak w 1 linku a bedzie oki , uzyj glowy :evil: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiesz to sie nie zabieraj za podkrecanie.

 

czytaj forum a szczegolnie platforme AMD i podstawowe zagadanienia. poczytasz o problemach innych i o naszych odpowiedizach to zaczniesz cos z tego rozumiec. jak juz sam bediesz rozumial o czym mowimy to wtedy bedziesz wiedzial dokladnie co zrobic ze swoim prockiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko dlaczego takich tematów jest coraz wiecej - "jak uaktulanic  biosa " sic !!!  :| moze jakies ograniczenia dla nowych ?

jestem tez za ograniczeniem nowych :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak jest, ale "nowi" userzy zakładają konta właśnie po to by się o coś zapytać. Jak ja sam zakładałem konto na tweaku to już trochę wiedziałem, ale miałem jeszcze pełno wątppliwości i nie zakładałem na prawo, lewo topiców tylko czytałem o problemach innych i teraz sam mogę innym pomoagać ;)

 

PS. Zróbmy może taki tuotorial dla początkujących, że na początku muszą trochę poczytać w FAQ i Podstawowych... albo coś w tym stylu :D a potem po pewnej dawce wiedzy pisać jak co :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Zróbmy może taki tuotorial dla początkujących, że na początku muszą trochę poczytać w FAQ i Podstawowych... albo coś w tym stylu :D a potem po pewnej dawce wiedzy pisać jak co :D

dobze gada :!: polac mu :!: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieno takie topic to tylko zamykać. By my jestśmy jasnowidzami jaką masz serie procka i jak ci sie podkreca!!!!!!!!!!!, i pewnie jeszcze wiemy jaka masz temperature teraz, żeby ocenic ile wyniesie po o/c!!!!!!!!. Widze juz 3 topic z tematem Athlon2400+ wszytkie podobnego typu!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...