Skocz do zawartości
hooligans_1987

Problem z Athlonem

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj kolega zamontowal mi kieszen i sie chyba bios zresetowal i zamiast athlona 1,8 wyskakuje 1,35 a mam chyba athlona 2200+

Nie wiem co zrobic jeden kolego powiedzial zebym instalowal biosa a ja nie wiem zabardzo jak Mojego taty kolega powiedzal ze trza chyba zmienic jakis przelicznik w Biosie i z tym jest problem plyte glowna mam jakos MAINBOARD L7VTA2

PROSZE O JAKOS POMOC BO KOMP SIE WIESZ...I WOGOLE JAKOS DZIWNIE CHODZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ale masz inteligętnych i znających się kolegów :)hihih"

 

zapewniam cie ze inteligencja nie ma tutaj nic do reczy (wystarczy int typowego dresa) liczy sie tylko i wylacznie wiedza. zycze powodzenia w topich o psujacych sie asusach po 7 dniach. i nie ogladaj do pozna japonskich horrorow bo ci nie sluza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do dresów nie mam nic znam jednego i to co On potrafi jest dla mnie respekt w dziedzinie eletkoroniki :) nie mozna wszystkiego wciepac do jednego wora ale za to dresiarze nie grzesza rozumkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logan"]"Ale masz inteligętnych i znających się kolegów :)hihih"

 

zapewniam cie ze inteligencja nie ma tutaj nic do reczy (wystarczy int typowego dresa) liczy sie tylko i wylacznie wiedza. zycze powodzenia w topich o psujacych sie asusach po 7 dniach. i nie ogladaj do pozna japonskich horrorow bo ci nie sluza.

Ale zes sobie wymyślił... buahahahahha :lol: Pwoedz mi po cholere zmieniać zworke przy inslacji kieszeni od dysku?To chyba na logike wiadomo ze nie ma takiej potrzeby.A przy zmianie coolera albo myszki też zworke wyciagasz?Ojej nie zapominaj ze jak wsadzisz płyte do napedu też musisz wyjać :lol: A co do japońskich horrorów "Ring" był fajny :D tylko ska ci do głowy przyszlo takie stwerdzenie?hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak ci sie wydaje po 6 bezproblemowych dniach uzywania asusa ze 7 padnie to wiesz

 

a co do zworek to jest tylko sprawa wiedzy ktos kiedys mu powiedzial on zpaomnial i tak wyszlo, jak sie ktos tym nie interesuje to ma prawo do takich bledow. inna sprawa ze takie bledy moga kosztowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mogą kosztowac,ale żeby wiedzeć że nie trzeba wyciągać zworki przy instalcji kieszeni to chyba wie kazdy ,swoja droga skąd on wiedizal ze płyta ma zworki?:)Zresztą nieważne..Co do ASUSA po 7-u dniach.Już pare userów napisało ze im "po tygodniu pada" coś w tym jest.Tyle ja w swjoim zmieniam chłodzenie na chipset ,a konkretnie paste,wieć mysle ze ebdze git,bo chipset sie zanadto grzeje,szczególnie w upały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...