Skocz do zawartości
RomF

Geforce 6800 / GT / Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

Luks: ja to robie inaczej:) ale napisales ze ci nagrywara poszla://// a szkoda:/

ja robie tak:

Robie Partition Magic partycje jedną na FAT16 lub 32 okolo 50MB.. Zgrywam tam bios i programik do flashowania.. i uruchamiam kompa z kompaktu bootowanego, którego zrobilem w nero. Mam dosa i jedna aktywna partycje wlasnie tą na facie (nie posiadam floppy rowniez, dlatego takie cuda. wszystkie moje partycje to NTFS). Cuda; ale sie sprawdzaja i juz tak sie przyzwyczailem. Chyba napisalem to mniej zrozumiale jak chcialem:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiedz mi jak to się nazywa lub skąd mogę to ściągnąć bo moja nagrywara zdechłą po modzie na wyższy model ;)

1376381[/snapback]

WinFox, na stronie leadtek.com powinno byc...wspolczuje straty nagrywarki :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym niedługo sprawić sobie 6800GT lub Ultra (nie chcę ryzykować z potokami). Dobra pytanko czy jest w Polsce ewentualnie w niemczech wersja karty jak wyżej z technologią (podobną , chociaż) albo programem guru jak w 9550 Abicie (dwa biosy zmiana napięć). Proszę o odpowiedzi!!! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdro!

Generalnie jestem tu nowy, przejrzałem kilka postów chcem sie troche pochwalic i poprosic tez o kilka rad.

Więć mam kompa ;) XP-M 2500+@2500Mhz (58C w idle i 68C katujac)(freezone 80) 2x512 dual TwinMos drr400 Epox 8RDA+ i Winfast 6800GT. Zasilacz mam jakis serwerowy ciezki cholerie 400W narazie trzyma ale przymierzam sie do tagana 380W. Grafe narazie kreci mi sie na 415-1150 dziala stabilnie rekord to 5647pkt w 3d05 i 12240 w 3d03. Grafe grzeje sie pod 70C podczas grubego grania.

 

Tutaj zwracam sie z prosba o pomoc jesli ktos jest obezany w temacie.

Chce podkrecic jeszcze grafe jak zmienie zasilacz, mam dosc cieplo w kompie pomimo 2 wiatrakow, tj. 35-40C, gdyby nie to jeszcze moglbym podkrecic grafe (jak w zimie otwieralem okna to rdzen moglem nawet na 435 1220 pamieci i chodzilo. Mysle nad kupnem arctic cooling rev 5 na geforce 6800gt ale podobno slyszalem ze jest bardzo duza awaryjnosc kart z tym chlodzeniem. Cos o tym wiecie? Dajcie znac. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy w mojej karcie mozna wymienic wiatrak(nie chodzi mi o cale chlodzenie z radiatorami, tylko sam wiatraczek), bo chcialbym zwiekszyc wydajnosc chlodzenia i wyciszyc ja bo na podkr. (tak jak w podpisie) w grach mam dosc wysokie temperatury, czy to jest mozliwe??

1362881[/snapback]

Czy ktos moze odpowiedziec mi na to pytanie!!?? Edytowane przez Patryk555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdro!

Generalnie jestem tu nowy, przejrzałem kilka postów chcem sie troche pochwalic i poprosic tez o kilka rad.

Więć mam kompa ;) XP-M 2500+@2500Mhz (58C w idle i 68C katujac)(freezone 80) 2x512 dual TwinMos drr400 Epox 8RDA+ i Winfast 6800GT. Zasilacz mam jakis serwerowy ciezki cholerie 400W narazie trzyma ale przymierzam sie do tagana 380W. Grafe narazie kreci mi sie na 415-1150 dziala stabilnie rekord to 5647pkt w 3d05 i 12240 w 3d03. Grafe grzeje sie pod 70C podczas grubego grania.

 

Tutaj zwracam sie z prosba o pomoc jesli ktos jest obezany w temacie.

Chce podkrecic jeszcze grafe jak zmienie zasilacz, mam dosc cieplo w kompie pomimo 2 wiatrakow, tj. 35-40C, gdyby nie to jeszcze moglbym podkrecic grafe (jak w zimie otwieralem okna to rdzen moglem nawet na 435 1220 pamieci i chodzilo. Mysle nad kupnem  arctic cooling rev 5 na geforce 6800gt ale podobno slyszalem ze jest bardzo duza awaryjnosc kart z tym chlodzeniem. Cos o tym wiecie? Dajcie znac. Dzieki

1389754[/snapback]

mogl bys mi powiedziec czy jest roznica w wydajnosci miedzy 2500Mhz na Twoim procku a 2300Mhz? Edytowane przez soltys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

peseg- bardzo smieszne!Ja sie pytam na serio a ty wypalasz z pomyslem ze mam zamontowac wentyl 120mm jak ten co tam jest ma z 40mm!! Chce wymienic sam wentylator bez radiatorow, czy to obnizy temp. karty, i jaki wentyl tam bedzie pasowal??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

peseg- bardzo smieszne!Ja sie pytam na serio a ty wypalasz z pomyslem ze mam zamontowac wentyl 120mm jak ten co tam jest ma z 40mm!! Chce wymienic sam wentylator bez radiatorow, czy to obnizy temp. karty, i jaki wentyl tam bedzie pasowal??

1398380[/snapback]

to nie jest smieszne O_o

nie mialobyc smieszne... Wylacz tamten wentyl i zamontuj 120mm.. ja juz tak zrobilem i mam chlodniej.. duzo chlodniej.. i co.. i CISZEJ a puscilem na 5V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest smieszne O_o

nie mialobyc smieszne... Wylacz tamten wentyl i zamontuj 120mm.. ja juz tak zrobilem i mam chlodniej.. duzo chlodniej.. i co.. i CISZEJ a puscilem na 5V

1401631[/snapback]

Ciekawe jak mam tam zamontowac 120mm wentylator???A pozatym chodzilo mi o jakis orginalny wentylator(chlodzenie) a nie jakies amatorskie rozwiazanie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... brak slow, zmien sobie na silencera jakiegos i po klopocie, a te rozwiazanie wcale nie jest amatorskie!! Zamontowac? zero problemu.. popatrz na fotki Luks_pl to zajazysz.

co do oryginalnosci wentyla.. KUP PAPST'a bedziesz mial markowy..

Edytowane przez peseq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam doświadczonych wyjadaczy...

dopiero raczkuję w tych tematach i mam kilka pytań z cyklu dlaczego?

otóż...

wcześniejszy sprzęt barton 2,5 podkr. na 3200, 2x512x333 Kingston, K7Delta, 400 wat Tracera, Audigy i oczywiście Leadtek 6800 GT podkręcony na oryginalnym chłodzeniu na 412/1100 (więcej nie dało rady) dawał w 3dm03 prawie 12000

 

obecnie

A64 3000 (nie kręcony, bo system wiesza się na każdym kroku, ale to osobny temat), 2x512x333 Kingston, K8 Platinium, Audigy Platinium ex, EPower 400, chłodzenie na karcie zmienione na NV5...

 

spostrzeżenia...

temp. wcześniej potrafiła podejść pod 100, na NV5 aż miło...nie udało się przekroczyć 47, w ustawieniach "wykryj optymalne częstotliwości" wcześniej pokazywał 412/1100 i bez problemu robił na nich bez kilku marków 12000, teraz na "wykryj..." pokazuje 430/1150, ale w testach tnie się okrutnie, po ustawieniach na 400/1100 robi 11500 w 3dm03 (każde wyższe ustawienia rdzenia lub pamięci powodują zawieszenia testu)

 

Ktoś wie, dlaczego na teoretycznie lepszym sprzęcie mam gorsze osiągi?

a...

jeszcze jedno...w biosie...

czy przydział ramu do AGP od 64 do 512 coś wnosi? (jakoś nie zauważyłem różnicy po ustawieniach na 512)

czy ustawienia częstotliwości dla AGP od 66 do 100 też coś dają? (dawałem na 66 i 100 i żadnej różnicy w testach)

podobnie z napięciem dla AGP, podnoszenie coś w ogóle daje?

 

pozdrawiam

K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamdo was pytanie, a raczej problem, mam karte jak w podpisie i w 05 mam ok2300 punktów to na pewno nie jest normalne. Powinno być ok 4500, co jest nie tak ?? Sprawdzałem na różnych sterach. Pomóżcie :cry:

Sprawdze na tych 76.41 HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh przeinstaluj system, to powinno pomóc (masz jakieś 99%, dużo osób tak ma po przesiadce z radków). Jak ci się nie chce to spróbuj Driver Cleaner'em wywalić stery od ATI, a potem zainstalować te najnowsze ze stronki Nvidii, z tym że nie wiem czy to rozwiąże twój problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam pytanko. Chcę założyć Silencer'a na WinFast'a A400 Ultra TDH. Ta cholerna ultra ma podwójny sledź. Nie widzę żadnego w komplecie zarówno do karty graficznej jak i Silencer'a. Problem jest z montażem ponieważ oryginalny śledź blokuje odprowadzanie ciepłego powietrza. Gdzie mogę kupić pojedyńczego śledzia do Ultry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luks__pl można link bo nic mi o tym nie wiadomo.

 

Pozdrawiam.

1423663[/snapback]

Radze poczytać CAŁY ten wątek: LINK

Widać, że na XS zaczynają ostro kombinować z serią 6800.

 

Nie wygląda to za pięknie ale można to wykonać o wiele lepiej:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...