Skocz do zawartości
KuBaN

GF FX 5200 PixelView Ultimate 128MB 128-bit za 340 warto?!

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu mam niemaly dylemat. A wiaze sie on ze zmiana karty graficznej... Otoz moj wysluzony GF 2Ti odmowil mi posluszenstwa jakis czas temu i rozpoczolem poszukiwania nowej karty mogacej sprostac moim wymaganiom :lol: Oczywiscie za rozsadna cene co w moim przypadku jest kwota do ok. 350 zl :wink: Rozpatrujac dziesiatki a nawet setki ofert napotkalem na cos co wydaje sie byc dla mnie odpowiednim rozwiazaniem. A jest to GeForceFX 5200 PixelView Ultimate 128MB tv / DVI BOX 128-bit. I teraz pytanie do Was... czy to rzeczywiscie dobre rozwiazanie czy jednak warto kupic cos innego jesli tak to co :?: Z gory dzieki za wszelkie sygestie i podpowiedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Chcesz dobrze zainwestować? Tak jak wyżej... Czyli R9550...

(...)

W kartę graficzną, nieważne jaką, nie inwestuje się bo i tak na każdej się traci :P

Powiem tak ten fx jest całkiem dobry więc raczej nie będzesz załować (chyba, ze oczekujesz niewiadomoczego), ale wspomniany już 9550 jest trochę wydajniejszy (PS) przy podobnej cenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Chcesz dobrze zainwestować? Tak jak wyżej... Czyli R9550...

(...)

W kartę graficzną, nieważne jaką, nie inwestuje się bo i tak na każdej się traci :P

Chyba nie dokładnie zrozumiałeś moją wypowiedz ale spox... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde tyle już postów o tym było, że moża poszukać swobodnie, ale ja powieim bierz RADKA 9550 128/128 HiS lub SAPPHIRE ew. GIGABYTE

Zostaw w spokoju tego FXa miałem go NIEWYPAŁ BYŁ. i wszystko w tym temacie. Zresztą wszystkie 5200 to pomyłka genetyczna naukowca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sapphire ATI Radeon 9550 128MB /128bit/ TV&DVI-out

wersja BOX; pamiec: 128MB (128bit), 4.0ns Samsung; taktowanie: 250/400 Mhz; gwarancja: 24 miesiace

cena netto: 234 cena brutto: 285 zl

 

i ile do przodu i wydajniejsza :) FX to kible :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość tryfcio

ja jestem z mijego msi 5200 bardzo zadowolony. nie przepadam za firmom ATI i bym radka nie kupił , ale to kwestia gustu !! :D ja go polecam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem z mijego msi 5200 bardzo zadowolony. nie przepadam za firmom ATI i bym radka nie kupił , ale to kwestia gustu !! :D  ja go polecam!!!

Rozumiemy... każdy może mieć chwile słabości..... :P

 

:D :D :D :D :D :D dobrze powiedziane :D :D :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu mam niemaly dylemat. A wiaze sie on ze zmiana karty graficznej... Otoz moj wysluzony GF 2Ti odmowil mi posluszenstwa jakis czas temu i rozpoczolem poszukiwania nowej karty mogacej sprostac moim wymaganiom  :lol:  Oczywiscie za rozsadna cene co w moim przypadku jest kwota do ok. 350 zl  :wink: Rozpatrujac dziesiatki a nawet setki ofert napotkalem na cos co wydaje sie byc dla mnie odpowiednim rozwiazaniem. A jest to GeForceFX 5200 PixelView Ultimate 128MB tv / DVI BOX 128-bit. I teraz pytanie do Was... czy to rzeczywiscie dobre rozwiazanie czy jednak warto kupic cos innego jesli tak to co :?:  Z gory dzieki za wszelkie sygestie i podpowiedzi  :D

Mialem kiedys taki wynalazek..... omijaj z daleka.... mialem sie go pozbyc ale chyba FX sie na mnie zdenerwowal i sam sie zepsul...( lezy teraz w szafce na najnizszej półce)......

jednym słowem KIBEL nie karta......:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...