Skocz do zawartości
Gosu

BARTONY znikają z RYNKU!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Bylem dziś na WGK(Warszawksa Gieła Komputerowa) w celu zmiany mojego obecnego Bartona 2500+ na 2500+ Mobile bo mialy dzis byc.i jak że sie zdziwilem brakiem bARTONÓW!!!Nie chodzi o Mobile,ale BArtony na calej gieldze bylo chyba z 5-c stojisk gdze goscie mieli po 1-3 egzemplarze i to 2600+ nie bylo nawet 2500+.pare 2800+ i to wszytsko.Semprony weszly i Bartony zosatły wycofane.nawet w fabrykach w Taiwanie itp,nie sa juz produkwoane.Nie dobrze się dzeje bo Sempron ma mniej Cachu,nie iwem (nie mialem okazi testowac) jak jest sprawa O/C z Sempronami,ale w kazdym razie jezli ktos z Was chce posiadać bArtona..niech się spieszy.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to w fabrykach na Tajwanie sa robione procesory dla AMD?

Sądze, że od nigdy :D 8)

 

A tak na fakcie to nie jest śmieszne, bo sam sprzedałem procka i chciałem kupić bartka i tu co 8O Patrze na kilka sklepów-> nie ma 8O

patrze na allegro-> poznikało prawie wszystko, może 3 oferty ;)

 

A ja teraz jestem w kropce (lubie ten "frazeologizm" ;) :D ) i nie wiem zabardzo co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za sepronami się nie rozglądałem ale wydaje mi się że juz pare sztuk było,bo jak gadałem z jednym ze sprzedawców to coswspominał że teraz same dosatwy Sepmronów są,i że Bartony po porstu heh "wyparowały" czyli jednym słwoem jak sądze gdybym się rozejrzał znalazł bym Semprona,a cena...Jak widzałem w jakimś sklepie internetowym Sempron 2300+ kosztuje 255 zł.

Ma taktowanie 1.588 (czy jakos podobnie) GHZ czyli jest o 100 mhz wolniejszy niz Thoroughbred 2000+ :(.fak ze FSB 333 czyni te procki sotusnkowo szybkimi,ale niskie taktowania i l2 cashe 256,jest po prostu kpina z Bartonów.Mój ma zablokowany mnożni,staram się go jakoś wymienić.Na mobile-a albo chcoiaz wersje z odblokowanym mnożnikiiem,ale jak widze..pozstaje mi chyba MOD na Mobile:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosu, czy na WGK były Semprony? Jeśli tak, to jakie modele i po ile kosztowały?

Tutaj masz linka do strony Komputronika: http://sklep.komputronik.pl/katalog.php?kat=2736 Na giełdzie powinny byc podobne ceny (ewentualnie troszeczkę niższe)

 

Natomiast Bartonow na Kompotroniku już nie ma - 2500 są wszystkie zarezewowane ( http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=6780 ) i na dodatek są sprzedawane po niebotycznych cenach: 420zl brutto :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem identyczną sytulacje jak Gosu :/ wczoraj bylem na WGK z myślą że kupie 2500M a tu taka lipa, nikt nie miał i dokładnie tak samo jak mówi gosu, było kilka sztuk 2600-2800 :/ jak juz kogoś dorwałem kto miał zwykłego bartka 2500 to krzyczał sobie za niego 390zł 8O

 

A co do sempronów to wybor był dość spory, praktycznie na każdym wiekszym stoisku mozna było je dostać.

 

Ale ogolnie mówiąc panowie to jest wielka kupa z tymi bartonami, osobiście przepytałem wszytkie sklepy, hurtownie i nikt nie ma i niewiadomo kiedy bedą !!! Jedynie Action powiedzial że mogą wiedzieć coś w poniedziałek apropo bartonów i prosili o telefon ktory oczywiście do nich wykonam w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harbi - właśnie mnie to interesuje - jak "troszeczkę" niższe ceny są

 

Chcę znać po prostu szczegóły.. o, megagames, byłeś na giełdzie

i widzę, że były Semprony. Jak dużo kosztowały? Szczególnie

interesuje mnie model 2200+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harbi - właśnie mnie to interesuje - jak "troszeczkę" niższe ceny są

 

Chcę znać po prostu szczegóły.. o, megagames, byłeś na giełdzie

i widzę, że były Semprony. Jak dużo kosztowały? Szczególnie 

interesuje mnie model 2200+

2200+ to z tego co pamiętam kosztował 220zł, pamiętam ze gościu po środku giełdy (ten co zawsze wystawia po kilka zapupistych LCD na półkach, pod parawanem) mam nadzieje ze wiece o kogo chodzi, miał bodajze wszystkie modele. Ale w tedy najbardziej byłem zainteresowany moim bartkiem 2500 chodz moge cie zapewnić iż takowego Semprona na giełdzie znajdziesz, i to w dość przystępnej cenie czego przeciwieństwem są ostatki giełdowych bartonów 2500 :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harbi - właśnie mnie to interesuje - jak "troszeczkę" niższe ceny są

 

Chcę znać po prostu szczegóły.. o, megagames, byłeś na giełdzie

i widzę, że były Semprony. Jak dużo kosztowały? Szczególnie 

interesuje mnie model 2200+

tu masz czeny z wroclawskiego sklepu

AMD - SEMPRON MAG CENA KUP 

 

AMD SEMPRON 2200+ Socket A OEM + 205   

AMD SEMPRON 2300+ Socket A OEM + 229   

AMD SEMPRON 2500+ Socket A OEM + 325   

AMD SEMPRON 2600+ Socket A OEM + 365   

AMD SEMPRON 2800+ Socket A OEM + 475   

AMD - SEMPRON BOX MAG CENA KUP

 

AMD SEMPRON 3100+ S.754 BOX + 665   

   

    MAG CENA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Action-ie ceny sa podobne

Sempron 2600+ 365zł brutto

Widać mały ewenement - przy wejściu na rynek nowej karty graficznej poprzednie modele tanieją bo są słabsze. Po wejściu na rynek Semronów Bartony podrożały bo są mocniejsze.

Wymienił stryjek siekierkę na kijek :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo nie fajnie ze znikaja, ale czy ktos moze to potwierdzic?? bo mialem w planie kupic procka dopiero za miesiac i troche mi sie nie usmiecha robic to juz teraz... Macie pomysl, gdzie mozna znalezc jakies oficjalne informacje na ten temat??

 

AVE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak moje plany sie zmienia i bede musial kupic procka w tym tygodniu (chcialem dopiero za miesiac) i skoro znikaja z rynku to wyselekcjonowanie jakiejs fajnej sztuki do OC moze byc o wiele trudnoejsze... ;-(

 

Ktos ma jakies pomysly??

 

AVE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś omysły ska wytrzasnać BArtony?Heh miałęm szczęscie ze kupilem w zeszlym tyg.Ale niestety ma zablokowany mnoznik :( ( 17 trydzen 2004) A nie usmiecha mi sie robenie Mobile Moda,bo to nie t samo,i jescze zamina jednynie spod WINDwosa,kicha.Mam skelpik niedalko siebie moze tam koles bedze mial BArtona 2500+ z odblokowanym mnoznikiem,zagadam,z nim sprawdze jak z O/C i moze sie wymienie.Inengo wyjsca nie widze,A o Mobile-u nie ma co mażycć nawet:( A mialem kase ;/ No ale obudowe zmienilem i chlodzenie ;)I teraz mój lepiej sie kręci...ale ten mnożnik ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukajcie w sklepach, które są oddalone od centrum... na jakichs małych osiedlach, itd. Tam jeszcze takie procki powinny być.....

Ostatnio byłemw takim sklepie i wiecie, co mieli? Oryginalną ATI 8500, która stoi u nich już prawie rok. To jest moim zdaniem jedyna droga do znalezienia Bartona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze tez akurat teraz musialem ubic mojego antka z podpisu... i teraz jade na awaryjnym duronie 1800....

nie wie ktos jak bedzie wygladala wprawa zakupy w siriusie skoro zamowilem bartka mobile za 420 pln i jesli go nie maja to dostane go za cene obowiazujaca w chwili zlozenia zamowienia czy za inna?

a kurde mialem go zamawiac dzien wczesniej jak byly ale nie mialem wymaganego NIPu przy sobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Athlony XP do oznaczenia 2700+ AMD przestało produkować 17 lipca br, a inne oprócz sempronów znikną z taśm produkcyjnych do końca września ale zanim zejdą z rynku jeszcze minie sporo czasu ale na pewno nie będzie łatwo je znaleść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Athlony XP do oznaczenia 2700+ AMD przestało produkować 17 lipca br, a inne oprócz sempronów znikną z taśm produkcyjnych do końca września ale zanim zejdą z rynku jeszcze minie sporo czasu ale na pewno nie będzie łatwo je znaleść

lol jesli to prawda to powiem ze amd chyba sobie robi jakies jaja :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logan"]to chyba dobry moment na sprzedaz bartona? bo i do mobile nie wiele by trzeba dolozyc.

Najpierw trzeba znaleźć mobila, a potem sprzedawać zwykłego :!: :!:

Psiakrew co jest z tymi Bartonami :?: - pytanie retoryczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniknęły z linii produkcyjnych,nie ma w skelpach ot co,to jest z nimi :) NIestety Jeżli ktos nie ma bArtona (i nie znajdzjdzie) ma możliwosći>Albo Sempron,ewentualnie MOze Thortony są jescze i przerabiać na BArtona,Albo zaopatrzyć siew platforme AMD 64 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[hS.4f] Logan napisał:  

to chyba dobry moment na sprzedaz bartona? bo i do mobile nie wiele by trzeba dolozyc.  

Najpierw trzeba znaleźć mobila, a potem sprzedawać zwykłego:!::!:

Psiakrew co jest z tymi Bartonami:?: - pytanie retoryczne.

Gdzie mozna sprzedać sego bartka i wymienić na Mobile ? - ile trzeba dopłacić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...