Skocz do zawartości
Gosu

BARTONY znikają z RYNKU!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do szczecina u nas byłem w 3 sklepach to mają najwyrzej po 1-2 modelach Sempronów , a tak same Bartony .Na 100% (mam cennik przed sobą) można dostać Bartona 2500+ , 2600+ i 2800+ ten ostatni kosztuje tylko 570 zł . Z tego co się dowiedziałem są ich jeszcze spore zapasy także jeszcze 2 miesiące powinny być . Tylko komu chce się jechać np. Z Legnicy na drógi koniec Polski po procesor ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to gdzie? na allegro. a ciekawe czy znalazl by sie ktos kto majac hiper mobila potrzebowalby kasy i jakiegos procja do dzialania kompa cyz by sie wymienil i za jaka doplata. bo ja chetnie opchne swojego aqzfa0402 ktory robi 3200 przy 1.7 inna sprawa ze spokojnie mi to wystarcza, tylko ten caly oc nie pozwala zostac przy czyms co wystarcza:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i proszę znowu pojawiły się w cennikach :? coś tu AMD mocno miesza ja widze. Ale niestety cena to 365zł :( biorąc pod uwage cena przed "akcją amd" wynosiła 330zł, więc coś się złęgo dzieje, i albo ceny spadną, albo będą drożeć bo znikają z rynku, a powinny tanieć :( Zabardzo pomieszane, sam się gubie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i proszę znowu pojawiły się w cennikach :? coś tu AMD mocno miesza ja widze. Ale niestety cena to 365zł :( biorąc pod uwage cena przed "akcją amd" wynosiła 330zł, więc coś się złęgo dzieje, i albo ceny spadną, albo będą drożeć bo znikają z rynku, a powinny tanieć :( Zabardzo pomieszane, sam się gubie :(

Czytałem jakiegoś newsa - AMD podniosło ceny bartków, by semprony (vel Tbredy-B) sprzedawały się lepiej, bo są tańsze w produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety :( Ale przynajmniej znowu mamy bartki, a to nagłe zniknięcie bartków to napewno niezły chwyt AMD, teraz się wszyscy cieszą, że znowu wróciły i mozna walnąć ścieme, że musi być wyższa cena ;) (o AMD chodzi :) )

 

Ach gdyby nie ten marketnig, żyło by się łatwiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... udalo mi sie wczoraj na allegro kupic bartona 2600+ ktory u kolesia chodzil na 2500MHz (WC) za w sumie niewielka cene - 356zeta - jest na niego jeszcze 7 miesiecy gwarancji...

 

Najfajniej byloby miec XP-M z USA - tam sa w cenach do 100$ ;-(. Musze sie jeszcze nad tym gleboko zastanowic czy nie poprosic znajomej ktora teraz jest w USA zeby mi przywiozla jednego, a tego ktorego kupilem zawsze moge sprzedac w sumie...

 

AVE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... udalo mi sie wczoraj na allegro kupic bartona 2600+ ktory u kolesia chodzil na 2500MHz (WC) za w sumie niewielka cene - 356zeta - jest na niego jeszcze 7 miesiecy gwarancji...

 

Najfajniej byloby miec XP-M z USA - tam sa w cenach do 100$ ;-(. Musze sie jeszcze nad tym gleboko zastanowic czy nie poprosic znajomej ktora teraz jest w USA zeby mi przywiozla jednego, a tego ktorego kupilem zawsze moge sprzedac w sumie...

 

AVE!!

tez sie nad tym zastanawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o cholerka ładnie sie porobiło.. :D

Nie było mnie przez miesiąc a tu bartony zdązyły prawie zniknąć :P

Naszczęście mam swojego bartka AQZEA z odblokowanym mn. i już zamawiam DFI zamiast tego asusa bo mam wadliwy egzemlparz do jakiegokolwiek OC.

Ale na A-Mobile też bym sie pisał, więc może jakiś grupowy import USA??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt za darmo nie sporwadzi  w usa kosztuje 90 $ a jak bedzie uszkodzony to bedziecie mieli pretencje a gwarancji nie ma

Jak nie ma gwarancjii?Oczyisće że jest!!!Tylko że w przypadku uszkodzonego procka,muszić wysłac do USA,i dosjaesz sprawnego -wiadomo to potrwa ale w Polsce nie ma wersji na 1.45 V i znikają.Więc i ja bym się pisał na ten grupowy "import" ;)Jest ktos z Warszawy bądz okloic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwiekszy problem to przelew kasy za granice... to jest najdrozsze - paczka juz jest tania... zreszta mam w usa aktualnie znajomych ktorzy wroca za 2 tyg...

 

jest takie cos - www.smartransfer.pl czy jakos tak - tylko troche nie potrafie uwierzyc w ich wiarygodnosc i to troche strach przelewac kupe kasy przez takie cos...

 

AVE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem troszke tych bartonów po sklepach internetowych, aż w końcu po probach z ktorych każda zakończyła sie niefortunnie nadeszła kolej na sklep Arest.

Zadzwoniłem do nich z oczywistym pytaniem czy mają na stanie Bartony 2500+, otrzymałem odpowiedz iż tak ! jest na stanie 16szt, zadowolony natychmiast złożyłem zamówienie :)

Po kilkunastu minutach otrzymałem telefon kontrolny w sprawie mojego zamówienia z ktorego dowiedziałem sie że niestety te bartony ktore obecnie mają na stanie pochodzą z tzw. sortu "B" i każdy z nich ma delikatnie ukruszony rdzeń acz kolwiek są sprawne i wystawia sie na nie normalną gwarancje.

Oczywiście zrezygnowałem z zamówienia po czym zaproponowano mi Thortona 2600+ i Bartona 2600+ BOX. Jak można sie domyśleć nic z tego nie wynikło.

Chyba jednak poczekam do soboty i skocze na WGK i rozejze sie za 2600 (OEM) bo w nim chyba w tej chwili jedyna nadzieja i z tego co pamiętam miało je większość sprzedawców.

 

Ogólnie podsumowując sytułacje :(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...