Skocz do zawartości
Yogi-88

PROBLEM Z RACHUNKIEM ZA NEO128

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest taki problem. Otóż pare dni temu przyszedł mi rachunek tel. w wyskosci 583zł :x Na początku omało nie zemdlałem, czytam a tam napisane ze 328zł to ASYSTA TECHNICZNA, myśle kurde coś nie tak , ostatnio jak mi neo nie chodziła zadzwoniłem do nich , opieprzyła ich moja mamusia :D poprawili cos na łączach u siebie skonfigurowali połączenie od nowa i teraz chodzi. Chodzi o to ze pomoc techniczna telefoniczna jest darmowa, w domu nie było montera, a rachunek wysoki jak cholera, złożyłem reklamację i powiedzieli że trzeba czekać na decyzję ,a i jeszcze w umowie sam zaznaczałem że niechce asysty technicznej. Miał kotś moze podobny problem, mamuśka moja chce iść z tym do gazety afere zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, ja powiem tak: w telekomunie pracuje dużo studentów średnio po 8 czy 10 godzin dziennie. I jak ktoś zaczyna opieprzać ich za to czego oni nie są winni, to później w danych osobowych takiego dzwoniącego klienta takie numery wykręcają opieprzającym, że to się w głowie nie mieści :D Ja powiem tak - do takich spraw to trzeba delikatnie to znaczy na spokojnie rozmawiać :D I nie radzę, też cokolwiek klnąć na takiego studencika, gdyż wszystkie dane osobowe ma on przed sobą w komputerze, i wystarczy, że sobie spisze takie dane - to później lepiej nie mówić co się może stać :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez dostalem taki rachunek, jednak u mnie monter byl, ktory na pismie stwierdzil ze brak NEO lezy po stronie TPsy... Reklamacje uwzglednili po dluuuuzszym czasie...

Tak jak napisal maarchewa: po prostu zaplac rachunek o 400zl nizszy i zloz reklamacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...