Skocz do zawartości
dade

sendmail

Rekomendowane odpowiedzi

cze to znowu ja

a mam pytanko o zasade dzialania poczty

zeby dla klku gosci w sieci uruchomic poczte na wlasnym serwerze ktory stoi na linuksie to musze miec oficjalna domene zarejestrowana wnecie czy jak bo nie kapuje czy moze wystarczy mi moj zewn adres ip

plizzzzzzzzzzzz pomozcie bo mnie to strasznie meczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze po kiego zakladasz 2 posty w sprawie tego twojego sandmaila? Po drugie idz sobie na google.pl i tam wpisz zapytanie co cie interesje. Tak miedzy nami to ja bym sie wsydzil zadawac takie pytania. Najpierw to bym poczytal dokumentacje sendmaila i sprawdzil "czy sendmail umozliwia takie uslugi" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze dlatego ze tamten dotyczyl z lekka troszeczke czego innego

po drugie gdybym mial czas to bym poszukal, a lopatologicznejm wykladni konfiguracji sendmaila raczej nie znajde

po trzecie to od czego jest forum, moze calkiem je zlikwidowac i wdupic alias do googla

a po czwarte to mie zycie zmusza do takich glupot bo w ciagu niecalego tygodnia mam przejac administracje serverem w firmie

maskarade sambe oczywiscie podstawy opanowalem ale sendmaila za cholere nie moge a server pocztowy u nas stoi na tym gownie i w dodatku my hostujemy kogos a ten ktos nas calkiem nie wiem o co chodzi

 

Prosilem tylko o zarys jak dzialaja usługi pocztowe, zebym mogl sobie to wyobrazic a nie o wymadrzanie sie

pozdr

i dziekuje za takie forum!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...