Skocz do zawartości
Adasi

Norton Ghost -> Klon systemu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis kupilem sobie nowy dysk (Hitachi 7k250 160GB na ATA) i chcialem ze starego (Barracuda V 7200rpm ATA 80GB) przerzucic sobie system itp. W NSW2003 wybralem opcje klonowania systemu, wszystko elegancko sobie przerzuca i niby jest dobrze. Po tym jak juz wszystko mam skopiowane probuje odpalić system z nowego dysku i tu sie pojawia problem. Windows sie ładuje i staje w tym momencie gdy powinien się pojawić napis "zapraszamy" (pojawia sie tylko to male logo windowsa i wisi). Nie jest to typowa zwiecha, tz moge sobie ruszac myszka ale ekran stoi.

 

Systemy plików się zgadzają. NTFS->NTFS

 

Miał ktoś coś takiego? Jak rozwiązać ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz problem nieaktualny bo sie wkur tego i zrobilem sysa od nowa. Kurde ale dlaczego nie moglem walnac klona ?

A teraz mozesz :?:
Nie wiem, nie probowalem jeszcze na nowym sysie.
No to sprobuj - przynajmniej cos juz bedziesz wiedzial :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz problem nieaktualny bo sie wkur tego i zrobilem sysa od nowa. Kurde ale dlaczego nie moglem walnac klona ?

A teraz mozesz :?:
Nie wiem, nie probowalem jeszcze na nowym sysie.
No to sprobuj - przynajmniej cos juz bedziesz wiedzial :idea:
Dzis lub jutro bo wrocilem do domu doslownie 2h temu z wyprawy na ryby i jestem wykonczony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...