Skocz do zawartości
marco

Infosystem 2002

Rekomendowane odpowiedzi

W nocy wrocilem z Infosystemu.

Wniosek - jest gorzej niz zle. Sam infosystem wyglada zalosnie

Nie bylo Microsoftu, nie bylo AMD (bo prezentacje Action procesorow AMD nie zalicze). Jedyne 3 duze stoiska to prasa komputerowa (IDG - oni nas juz nie lubia bo wyjachalismy z drukarka, Audigy, glosnikami, SB 4.1, padem i glosnikami PS2000 ;))); Vogel i Lupus)

Pozatym obraz nedzy i rozpaczy - nawet jak cos pokazywali to nic konkretnego sie nie mozna bylo dowiedziec (vide astra - my tego nie sprzedajemy i nie znamy cen - to po cholere stoja). byly tez smieszne akcenty typu cena antywira Trend'a dla bramek pocztowych - 11K Euro / ROK - dziekujemy

Z ciekawszysch rzeczy - u Lupusa stala nowa Casiopeia z procesorem Crusoe - wazacy 900 gramow w pelni funkcjonany sub-notebook (Crusoe 500 MHz, 192 RAM, HDD 10 GB, jakis tam windows Me czy 2000 ;)

Asus pokazal tylko notebooki - niektore calkiem ladne - i to wszystko

 

Honor targow uratowala tylko jeszcze jakos wygladajaca euroreklama odbywajaca sie w tym samym czasie. Poligrafia tez reprezentowala mierny poziom - w porownaniu do ubieglego roku wymiotlo z 2/3 wystawcow

 

Podsumowujac: targi sie "spalily" Jesli organizatorzy szybko czegos nie zmienia to straca wogole sens istnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:evil: Infosystem zchodzi na psy - jest za duzo podobnych imprez..np. komputerexpo w Warszace. Powinny odbywac sie raz do roku 1 porzadne targi w kraju. No nic ide za 30 min. samemu sie przekonac :wink:

 

W przyszlym roku chyba wybiore sie do Hanoweru choc to troszku daleko :D - moze jest ktos chetny do prowadzenia samochodu/zrzucenia sie na benzynke :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiadasz bieda, szkoda jutro sie tam wybieram, a balem sie ze jeden dzien nie wystarczy :) o tyle dobrze ze sie nie zmecze

Dzien? Lol. Godzinka wystarczy zeby zobaczyc wszystko. No chyba ze sie ma zamiar obrobic IDG z puli nagrod ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh to już nie te same targi :(

ogólnie strata kasy na bilet i inne <span style="color:red;">[ciach!]</span>ły :P

 

Jest ktoś tu kto był na 1-ym Infosystemie :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kiedy był pierwszy infosystem ?? Ja byłem jak byłem jeszcze w podstawówce i należałem do kółka komputerowego (wtedy byl z81 a potem timex 2048 :D) a to było jakieś 12 lat temu może 15 .. no to wtedy byłem :D... Choć za wiele nie pamietam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za porazka...gdyby nie to, ze mialem wjazd za friko to bym nie poszedl. Najbardziej zastanawia mnie to co ci wszyscy 14latkowie z torbami wypchanymi po brzegi reklamowkami i z 3 balonikami w lapie tam szukaja?

 

BTW co do labiryntu to byla niezla jazda jak tlum wypchna szybe :D :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za porazka...gdyby nie to, ze mialem wjazd za friko to bym nie poszedl. Najbardziej zastanawia mnie to co ci wszyscy 14latkowie z torbami wypchanymi po brzegi reklamowkami i z 3 balonikami w lapie tam szukaja?

To jednak miasto sie zeszlo ;P ?

Bo jak bylem byla pustka totalna nawet zwiedzajacych malo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

secret service??? czasopismo??

 

nie to ja byłem jeszcze wczesniej, jak był secret service to ja robiłem grafiki wtedy do Commodore &Amiga i nawet wyróznienia miałem (piekne czasy).... To chyba nawet był ten sam wydawca, bo sporo reklam, jakis gadżetów dostawałem z secret service ..

 

Ale z pierwszego (na którym byłem) infosystem to pamiętam że lecialem z Babimostu do Poznania samolotem (za free , w koncu należałem do kółka miłośników komputerów, czy jakoś tak to się nazywało :D ) poza tym komputery i pyszne lody :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jednak miasto sie zeszlo ;P ?

Bo jak bylem byla pustka totalna nawet zwiedzajacych malo

No nie bylo ich az tak duzo. Od czwartku byly chyba tansze bilety dla ludu wiec to pewnie dlatego :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...