Skocz do zawartości
turzol

Papst vs Noiseblocker

Rekomendowane odpowiedzi

A tam gadacie... Papst vs Noiseblocker ... oba wentyle najwyzszej jakosci ... kazdy z nich ma wady i zalet i kazdy moze w inny sposob krytykowac lub reklamowac ulubienca..:) hahha prawde mowiac papsta oddalem braciszkowi bo.... nie wiem... mam teraz kilka wentyli w tym noiseblockery 92SE i 80S2 powiem bardzo fajne sprzety... (w opisie ) i jestem bardzo zadowolony ....

 

johhnie walcker jaka masz temp. na procku????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa NB:S1 cisza i jak dla mnie wystarczajaca wydajnosc zeby schladzac dyski a i do innych zadan tez bym je zastosowal jakbym mial wiecej $$$

 

Mialem tez Papst'a i niestety zawiodlem sie - wiekszosc sprzedawanych w PL jest na licencji niemieckiej firmy a nie przez nia i wtedy to juz tej ciszy nieuslyszymy (testowane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie do kupna następnych 2 Papstów, z tym, że na moleksy ( na mojej płycie jest tylko 1 dodatkowe wejście 3 pin :? ) Jeden dam na wwiew, a 2 do zasilacza. Jak ten w zasilaczu okaże sie niewystarczający względem oryginalnego, to opchnę go siostrzeńcowi i będzie git ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam noiseblockera S4, do ok 2200-2500 jest prawie niesłyszalny, wyżej słychać powietrze które wydmu<span style="color:red;">[ciach!]</span>e i z jego silniczka cichy dzwięk, ale nie słychać go bo powietrze zagłusza, polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...