Skocz do zawartości
Blue

Nowe Limity w NEO od 1.09.2004 .....

Rekomendowane odpowiedzi

wg. mnie powinno być tak:

1mb - bez limitu

512kB - 15gb albo 10gb limitu

128kB - 5gb limitu

smieszne jest to ze tpsa wprowadza limit dla uzytkowników z najszybszym łaczem .Płaci się 150zł i powinno oprócz szybkosci wymagac od łacza.....co z tego ze bede miał 130kB/s podczas sciagania jak to w 2dni sciagne.......sobie po lekku....Oby dialog szybko wkroczył na całą Polske bo te panowanie tpsy....przypomina mi jedna z gier komputerowych do puki nie wszedł rewelacyjny produkt KONAMI :wink: :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam znajomka w tpza i z tego co mówił mi to tpsa podciagnie neo 640 do 1mb a o żadnych limitach nie słyszał.wiele osób ma umowy z tepsą i co ona złamie je ?? (kilka/kiladziesiąt-tyś) ?? chodzi mi o osoby które mają na czas nieokreślony i neo 640 ?? przecież to by było wypowiedzenie umowy wielu osobom !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie - czy jesli posiadam umowe na czas OKRESLONY (neo 640) ktora niedawno przedluzylem, to czy za rok, w chwili gdy usluga 640 nie bedzie juz swiadczona nowym uzytkownika bede mogl ja bezproblemowo przedluzyc ? ew przejsc na czas nieokreslony co gwarantuje mi umowa?.

 

rcube moze i sie da ale po co [;. Nie lubie patrzec na limit ile jeszcze mi mb zostalo itd. A 1mb i 5gb to smiech na sali-mozna to w jeden dzien wykorzystac, bez wiekszych problemow. A pomyslec ze juz zaczolem lubiec tych z TPSA:/. Ogolnie to mam nadzeieje ze sprawa wyjasni sie w poniedzialek, ma byc jakas konferencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to ze nie zarty ale spokojnie :> Ten kto ma teraz 640 przynajmniej do konca umowy nie musi sie o nic martwic, potem tez CHYBA nic nie moga mu zrobic bowiem jesli nie przedluzymy umowa to ona automatycznie przechodzi na stan nieokreslony. Wiec nadal bedziemy sie cieszyc nielimitowanym transferem :>. Nie zmienia to faktu ze nie podoba mi sie to co TPSA zamierza zrobic. Bez sensu w ogole jest 1mb i 'laska' w formie 15gb do konca roku. Poszedlbym dalej i dalbym na 1mb lacze 1gb ograniczenia-wszak do www i poczty dla wiekszosci starczy, a i piracatwo zmaleje, a o dzieleniu juz w ogole nie bedzie mowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tym kutachm jaja pourywam jak oni to zrobia

niech tylk oto wprowadza normalnie zbieram w swoim miescie ziommków i roz<span style="color:red;">[ciach!]</span>le ten telepunk posrany w drobny mak

i radze wam to samo u siebie zrobić bo te parówy z tpsa to juz se za duzo pozwalaja

tampte wszyskie w maire spoko no ale 1024 z limitem to przegieli pałke maxymalnie

ja 15 gb w tydzien spokojnie skrobie to jak to bedzie w przyszłosci z limitem .. nie mam mowy

niech se słuchaja radia gadaja przez skypa sciagaja cos od czasu do czasu i napierdzieaja po stronkach cały dzien to zobacza w ile da sie na takeij mb neo wyzyc z limitem

polecą ze 4 mołowotowy na tpsa to zobaczymy a jak nie pomoze to bedea regularnie leciały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROTFL no nie a ja myslalem ze chello to najwieksze gowno pod wzgledem limitowania ilosci pobranych danych, a tu tpsa z takim czyms wyskakuje:)

Juz widze te reklamy ze zawrotna predkosc, caly czas dostep do netu, tylko pewnie nikt slowem nie wspomni w reklamach ze po przekroczeniu limitu mozna sobie darowac bo strony sie beda wczytywac pare minut :twisted: tak samo jak z reklamami chello w tv, smiechu warte........tspa po prostu wyczula ze moze zmniejszyc koszty limitujac ilosc danych i tym samym do istniejaych lacz podpiac nowych userow nic nie inwestujac w infrastrukture......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. jesli wprowadze te 5 GB dla 1 Mbit to mi sie wydaje ze podobnie jak np: w Niemczech czy jak ktos wspomnial w Holandi bedzie sobie mozna "dokupic" limit , tzn powiekszyc go za jakas tam cene. Bo 5 GB przy 1 Mbit nie sciagajac wogole filmow i mp3 nie starczy raczej na 1 miesiac. Wystarczy sciagnac kilka legalnych rzeczy: pare demek, www, pograc przez siec, tutoriale, radio.... zwlaszcza to ostatnie. Dlatego imho czegos jeszcze nie wiemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm coz , nie wiem czy ktos to wogoole pamiata ale jak tpsa testwala neostrade to od pocztaku zapowiadala imity w usloodze , po tesatach jednak zdecydowali sie na odpalic ooslooge bez ograniczen. To ze tpsa wprowadzi limity bylo tylko kwestia czasu , pytanie tylko ile.Ja w tej chwili mam net z pewnej kablowki zie mam limit 18 Gb w OBIE STRONY , poniewaz nassalem sie juz w zyciu ( byly czasy zie mozna bylo podkrecic modemil kablowy ze 128 kilo do 1 mb w 15 sekund ) teraz 18 gb starcza , 5 gb zostawiam na www i poczte reszta w 3 dni idzie , na pare filmow i mp3 starcza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm mi sie umowa z tepsa (czas okreslony) konczy 16. wrzesnia czyli limit ma juz obowiazywac i teraz pytanie ? co mam zrobic ?

 

1) Nic i umowa sama przejdzie w czas nieokreslony i nie bede mial limitu

2) Leciec na Tpse i przedluzac umowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm mi sie umowa z tepsa (czas okreslony) konczy 16. wrzesnia czyli limit ma juz obowiazywac i teraz pytanie ? co mam zrobic ?

 

1) Nic i umowa sama przejdzie w czas nieokreslony i nie bede mial limitu  

2) Leciec na Tpse i przedluzac umowe ?

Przejdź się po 01.09 do jakiegoś telepunktu i zapytaj czy możesz sobie przedłużyć okres umowy na nastepne 12mies w usłudze neo640.

IMO lepiej sobie przedłużyć umowę na czas określony bo za abonament na czas nie określony płaci się ok 45zł więcej a to jest sporo.

 

A po 16.09 zdaj relacje żeby było wiadomo co i jak (mi umowa kończy się jakoś w maju 2005)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie che Cie martwic ale prawdopodobnie juz Ci sie automatycznie przedluzyla na czas nieokreslony...jak podpisywalem umowe to pytalem sie o to w telepunkcie (oczywiscie zawsze babka mogla gadac glupoty alr na forum neo tez tak kiedys czytalem) ze jesli chce sie przedluzyc na kolejny rok to musze przyjsc miesiac wczesnij i podpisac znow umowe na rok a jak nie przyjde to mi automatycznie zmieniaja na czas nieokreslony(a to jest wowczas drozszy abonament). Zadzwon na infolinie i sie spytaj.

 

EDIT:

Moja taka rada niech idzie przedlzuac umowe na rok przed 1 wrzesnia!!! po 1 juz bedzie pozamiatane wowczas bedzie mial nowy regulamin uslugi i pewnie z limitem, jesli chce cos zalatwic na stara wersje to tylko przed 1 wrzesnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasunela mi sie mysl.. ze tepsa tak postapila aby walczyc z ludzmi ktorzy nieelgalnie dziela neo.. w sumie 5gb by wystarczylo dla jednego usera www/pop3 etc.. jakeis 2gb na sciaganie tez by styklo.. :>

nie wszystkim :lol: ja jestem połączony przez 11godz i przez modem przewaliło się 850MB danych :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szczescie ja mam jeszcze na 10 miesiecy umowe podpisana...a do tego czasu chyba multimedia do mojego domku pusci kabel..a jak nie to netia i luz...zawsze bedzie jakies wyjscie..

plotki plotkami..zobaczymy w poniedzialek co powiedza...

wtedy bedzie mozna sie goraczkowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem na tpsie no i tak ... wpadam ze chce umowe na kolejne 12 miesiecy oni ze ok wypisala co trzeba .. spoko .. ale mowie ze juz po terminie i ze jak nie przejdzie to rozwoiazuje umowe ona ze cos tam tego . i ze zadzwoni pod jakis tajemniczy numer i sie dowie co i jak .. i mam przyjechac pozniej .. ale pwiedziala ze raczej na 100% mi przedluza ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skurczy byki jedne no!

 

Bylem dzis w telepunkcie, koles mowil ze 1024 niby ma nie miec ograniczenia sciagania danych (ale widac bylo ze wie tyle co nic)

 

Dzwonilem do Telepieska ale niestety: ''Nie udzielamy zadnych informacji''

 

Zamawiam neo 640 nie ma na co czekac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasunela mi sie mysl.. ze tepsa tak postapila aby walczyc z ludzmi ktorzy nieelgalnie dziela neo.. w sumie 5gb by wystarczylo dla jednego usera www/pop3 etc.. jakeis 2gb na sciaganie tez by styklo.. :>

A co z tymi ktorzy maja LEGALNIE neo?. Np ja, mozecie sie smiac ze frajer ze mnie ale nie mma z kim do sieci, zreszta nie wime czy bym chcial :>. To jest smieszne po prostu smieszne. A ja niedawno podpisalem umowe na czas okreslony, tak 2-3 dni temu. Zobaczymy. Mam nadzieje ze zadnych limitow nie bedzie. Byc moze TPSA wprowadzi pozniej, jakas dodatkowa oplate za brac limitu na neo 1024:). Chociaz to IMO marzenie scietej glowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...