Skocz do zawartości
Blue

Nowe Limity w NEO od 1.09.2004 .....

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie... te 32kb po przekorczeniu umowy można tym gnojkom z TPsa w dupe wsadzić... :evil:

Gdyby to chociaż było to 32kb... :?

 

Czy dobrze zrozumiałem?

Mam Neo 128 za 60zł i mi limit daja na 5gb a później sciagam z ta predkościa 32kb...

A tak samo bedzie miał facet z 1024kb co płaci za usługe 150zł - jedyna różnica to większy limit... 15gb :lol:

 

Zapraszamy konkurencje! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze zrozumiałem?  

Mam Neo 128 za 60zł i mi limit daja na 5gb a później sciagam z ta predkościa 32kb...

A tak samo bedzie miał facet z 1024kb co płaci za usługe 150zł - jedyna różnica to większy limit... 15gb :lol:

 

Zapraszamy konkurencje! :D

Dobrze zrozumiałeś tylko że Tobie jakaś plik np sterownik będzie się sciągał 15 a jemu np 2 minuty i dlatego on płaci 150 a Ty 60zł

 

a co do samego limitu to te 15 to będzie tylko do grudnia promocyjnie. normalnie będzie tylko 5GB.

 

Zresztą limit 5GB jest dokładni taki sam jak u własciciela tepsy czyli FT (france telecom) tam nawet opcja 2048 ma limit 5 GB. Więc już wiesz dlaczego u nas jest taka a nie inna oferta. francuzi jednak mają do wyboru opcje bez limitów (za dopłatą) nad czym TP nie pomyślała.

 

wogóle nie wiem czemu się dziwicie? większośc dużych europejskich tlekomów stosuje limity danych.

 

w FT jak już pisałem jest limit 5 GB, a w opcji 128 France Telecom stosuje limit 20godzin/miesiąc !!!! i to za 14,99euro (66zł).

 

Ceny niemieckiego Telekomu też podałem wyżej ale są to ceny za samą usługę. Do tego trzeba wybrać dodatkowo taryfę. I nie ma tak różowo bo DT też stosuje LIMITY. i to nie 5GB tylko 1,5 Gb/miesiąc albo 30 godzin na miesiąc !!!! przekroczenie limitu danych albo minut powoduje naliczanie dodatkowych opłat 1,59 centa za kolejny megabajt albo minutę. I te taryfy kosztują dodatkowo 9,95 euro.

 

 

ja tam niedlugo z tego burdelu uciekam na wyspy

to i z Netem nie bedzie takich "atrakcji" jak u nas

W brytyjskim Teleekomie BT też są limity:

 

-opcja BT BROADBAND BASIS (512kbit/s) ma limit miesięczny 1GB danych!!! (jeszcze się reklamuję że dzięki takiemu dużemu limitowi możesz sciągnąć aż 200 utworów muzycznych) a ta super usługa kosztuje jedyne 19,99 FUNTA (131zł)

 

-opcja BT BROADBAND (512kbit/s) ale z limitem danych 15GB kosztuje 24,99 Funta (166zł)

 

-opcja BT YAHOO! BROADBAND 1Mb (1024kbit/s) ma limit 30GB ale ktora kosztowała do niedawna 40,99 funta (272zł) obecnie po obniżce 29,99 funta (200zł).

 

Limity w Austrii: (GMX: 1 GB, 2 GB, 4 GB, 8 GB/miesiac lub 30 albo 100 godzin/miesiac), (Telekom Austria: AonSpeed 30 godzin/miesiac, AonSpeed 500 MB/miesiac, AonSpeed 1 GB/miesiac)

 

To samo we Włoszech itd. wiec nie narzekajcie bo TP nie jest tutaj żadnym dziwnym wyjątkiem. Ba w większości przypadków daję większe limity niż inne duże telekomy w UE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce sie klocic o linity w innych panstwach, ale jestem na 100% przekonany ze mozna wziac takze tam lacze bez limitu, doplacajac powiedzmy 10 euro...jesli france telekom umozliwia(a jest to napisane na ich stronie) to w innych krajach MUSI byc podobnie..

 

do Marasek: 500 MB limitu na miesiac w Niemczech??? prosze daj linka do cennika bo nie wierze.... :lol: :lol: albo 30 H??? tez nie wierze...nie po to ludzie placa ciezkie pieniadze aby byc w internecie 1 dzien...no chyba ze powiedzmy lacze 2 Mbit po tym limicie zwalnia do 1,5Mbita!!! wtedy to rozumiem!! ale nie do 32kb/s...jesli tak byloby na zachodzie to chyba wybuchlaby rewolucja w europie..

 

a co do tpsa i lacza 1Mbit z limitem: smiech panowie SMIECH!!! i niech nikt nie probuje tlumaczyc tepsy (choc sa takie dziwolagi - moze oni spia na kasie???) 159 zeta za takie gowno????? nie dosc ze mamy placic niekiedy 1/7 pensji za internet (a na zachodzi placa 1/100) to jeszce limity???? buheheheeheheheh...ciekawe kto to kupi...gdyby to lacze 1Mbit bylo za 50 zeta to ok ale 159??? 12H zabawy i witakj MODEMIE!!

cale szczescie ze podpisalem p[are dni temu znowu na rok 640kb...przynajmniej mnie limit nie obejmie...a jesli beda chcieli aneks aby walnac tez limit w 640 to rezygnuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]a jesli beda chcieli aneks aby walnac tez limit w 640 to rezygnuje.

No to chyba większość użytkowników neo zrobi to samo :wink:

 

BTW to genialny pomysł TPSA . Po co rozbudowywać sieć szkieletową i płacić za to majątek skoro mozna ugraniczyc userów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwiezcie mi tam ludzie tez mysla;) i jak im sie to nie bedzie oplacac to tego nie zrobia:) pozatym tak jak jest teraz jest bardzo dobrze czyli 128 5 gb limitu za 60zl ot jest oferta bardzo atrakcyjna

oferta 640 jest za 149 tez jest bardzo dobra...

 

Na moje doczekamy sie jeszcze neo 1024kb za 150zl bez limitow;)

badzcie dobrej mysli

 

btw kto by sie spodziewal ze tpsa wam podniesie transfer z 512 do 640? nikt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INFO PAP

30.8.Warszawa (PAP) - Telekomunikacja Polska planuje, że do końca 2004 r.

liczba użytkowników usług dostępu do internetu w technologii ADSL, czyli

abonentów neostrady i Internet DSL, przekroczy 500.000 - poinformował w

poniedziałek na konferencji Mariusz Gaca z TP SA.

 

"Spodziewamy się, że na koniec tego roku liczba użytkowników usług ADSL może

przekroczyć 500.000" - powiedział Gaca, dyrektor Pionu Multimediów.

 

Wcześniej TP SA prognozowała, że na koniec 2004 r. będzie miała około

460.000 odbiorców ADSL-u.

 

Pod koniec lipca z usług ADSL-u korzystało około 350.000 osób.

 

Gaca poinformował, że w 2004 roku na rozbudowę infrastruktury ADSL TP SA

wydała dotąd około 175 mln zł.

 

Od września operator zmienia ofertę neostrady tp, która kierowana jest do

osób indywidualnych, oraz ofertę Internet DSL, z której korzystają głównie

firmy.

 

W neostradzie zamiast usługi o prędkości transferu danych 320 kb/s

zaoferowany będzie wariant o prędkości 512 kb/s, natomiast dotychczasowa

opcja 640 kb/s zmieni się na 1024 kb/s.

 

Obok tych dwóch opcji dostępny będzie także wariant najwolniejszej i

najtańszej neostrady z transferem 128 kb/s.

 

Dotychczas tylko neostrada w najwolniejszej opcji miała ograniczenie (5 GB

miesięcznie) ściąganych danych. Od września taki limit dotyczyć będzie także

opcji 512 kb/s i 1024 kb/s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INFO PAP

30.8.Warszawa (PAP) - Telekomunikacja Polska planuje, że do końca 2004 r.

liczba użytkowników usług dostępu do internetu w technologii ADSL, czyli

abonentów neostrady i Internet DSL, przekroczy 500.000 - poinformował w

poniedziałek na konferencji Mariusz Gaca z TP SA.

 

"Spodziewamy się, że na koniec tego roku liczba użytkowników usług ADSL może

przekroczyć 500.000" - powiedział Gaca, dyrektor Pionu Multimediów.

 

Wcześniej TP SA prognozowała, że na koniec 2004 r. będzie miała około

460.000 odbiorców ADSL-u.

 

Pod koniec lipca z usług ADSL-u korzystało około 350.000 osób.

 

Gaca poinformował, że w 2004 roku na rozbudowę infrastruktury ADSL TP SA

wydała dotąd około 175 mln zł.

 

Od września operator zmienia ofertę neostrady tp, która kierowana jest do

osób indywidualnych, oraz ofertę Internet DSL, z której korzystają głównie

firmy.

 

W neostradzie zamiast usługi o prędkości transferu danych 320 kb/s

zaoferowany będzie wariant o prędkości 512 kb/s, natomiast dotychczasowa

opcja 640 kb/s zmieni się na 1024 kb/s.

 

Obok tych dwóch opcji dostępny będzie także wariant najwolniejszej i

najtańszej neostrady z transferem 128 kb/s.

 

Dotychczas tylko neostrada w najwolniejszej opcji miała ograniczenie (5 GB

miesięcznie) ściąganych danych. Od września taki limit dotyczyć będzie także

opcji 512 kb/s i 1024 kb/s.

8O :x :evil: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze tak powiem...... zostaje w chello. Nie ma sensu teraz leciec na zlamany kark zeby miec neo640 bo po roku i tak bedzie po ptakach.

 

Byc moze tepsa pojdzie po rozum do glowy i zostanie przy 15GB dla neo 1024. Albo bedzie opcja dokupienia GB. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W netii nie ma limitów, tylko zasięg trochę ograniczony.

 

Ano wyglada apetycznie 8)

 

http://www.netia.pl/?o=p&s=235

 

Net24 Premium - stały i szybki Internet do 640 kbit/s za 130 zł miesięcznie	Bez umowy na czas określony!	Net24 Komfort - stały Internet do 128 kbit/s za 55 zł miesięcznie	Tylko u nas nielimitowany transfer danych!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.pcworld.pl/news/70087.html - tu piszą że będzie opcja dokupienia GB. Limity to dobry pomysł, dlaczego Ci co ściągają 5GB mają płacić tyle co Ci co ssają po 100GB na miesiąc. Ja niestety nie mam możliwości założenia neostrady, co więcej nie mam możliwości założenia telefonu z TP!! Jestem skazany na lokalnego monopoliste, który ma wyższe ceny od TP. Za 0.5Mbita płace 182zł/mc :evil: i w dodatku w standarcie nie ma zewn IP!! Musiałem składać dodatkowe podanie o IP i dopiero po dwóch miesiącach od założenia neta dostałem zewn IP, mam teraz wydzieloną podsieć tak jak to jest w Internet DSL u TP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o limity ADSL w France Telecom - to cytuje:

(eXtense sans engagement: eXtense 128k 20h à 14,90€ TTC/mois, eXtense 512k 5Go à 29,90€ TTC/mois, eXtense 1024k 5Go à 34,90€ TTC/mois; eXtense fidélité 12 mois: 512k 5Go à 24,90€ TTC/mois, eXtense 512k illimité: 29,90€ TTC/mois, eXtense 1024k 5Go à 29,90€ TTC/mois, eXtense 1024k illimité: 34,90€ TTC/mois et 2048k illimité à 39,90€ TT/mois).

Jak ktos sie wczyta to zobaczy ze opcja np. 512kb bez limitu jest dostepna tylko przy umowie na 12msc i jest drozsza od tej z limitem 5GB (tez na 12 msc) o 5 Euro :lol:

 

Reszty sami sie doczytajcie...

http://www.agence.francetelecom.com/vf/int.../fp.php?id=1468

 

Tam trzeba kliknac na taki maly link zatytulowany: (1) (2) (3) (4) Offres soumises à conditions i pokaze nam sie regulamin (drobnymi literkami oczywiscie)

 

Ja zakladam sobie SDI :P

Mam nadzieje, ze jeszcze mozna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Marasek: 500 MB limitu na miesiac w Niemczech??? prosze daj linka do cennika bo nie wierze.... :lol:  :lol: albo 30 H??? tez nie wierze...nie po to ludzie placa ciezkie pieniadze aby byc w internecie 1 dzien...no chyba ze powiedzmy lacze 2 Mbit po tym limicie zwalnia do 1,5Mbita!!! wtedy to rozumiem!! ale nie do 32kb/s...jesli tak byloby na zachodzie to chyba wybuchlaby rewolucja w europie..

po pierwsze: w Niemczech wspominałem o limicie 1500 MB a nie 500

 

po drugie: wystarczy że wejdziesz na strone Deutsche Telekom

 

I wkońcu rozwala mnie jak ktoś wynajdzie gdzieś w necie jakąś niszową firemkę świadcząca net za granicą i porównuje jej ofertę do tepsy. Jak porównywać ofertę TP do wybierajcie do porównania też ogólnokrajowych operatorów w innych krajach np. FT, DT czy BT.

 

I tak się składa że limity często o wiele bardziej restrykycjne niż w TP obowiązują w wielu krajach UE

 

Nie staję tu w obronie TP czy coś takiego. pokazuję wam tylko że to co zaoferowała TP nie jest niczym nowym w Europie, a jak ktoś nie chce limitu to TP DSL czeka na klientów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotychczasowi użytkownicy neostrady tp, którzy nie zdecydują się na skorzystanie z nowych opcji, będą mogli korzystać z usługi na wcześniejszych zasadach.
Wiecie może, jak będzie w moim przypadku:

Umowę mam chyba do 15 października, załóżmy, że we wrześniu będę chciał przedłużyć na następny rok. Na jakich zasadach będę miał wtedy? Na starych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz różnice w cenie między opcją z limitem danych a taką bez limitu??? bo ja widzę całkiem sporą mniej więcej dwukrotną.

 

A u nas wybierasz albo neo1024 z limitem za 149zł, albo DSL 1000 za 249 bez limitu. proporcje podobne. 

 

I wkońcu rozwala mnie jak ktoś wynajdzie gdzieś w necie jakąś niszową firemkę świadcząca net za granicą i porównuje jej ofertę do tepsy. Jak porównywać ofertę TP do wybierajcie do porównania też ogólnokrajowych operatorów w innych krajach np. FT, DT czy BT. 

 

I tak się składa że limity często o wiele bardziej restrykycjne niż w TP obowiązują w wielu krajach UE

 

Nie staję tu w obronie TP czy coś takiego. pokazuję wam tylko że to co zaoferowała TP nie jest niczym nowym w Europie, a jak ktoś nie chce limitu to TP DSL czeka na klientów :lol:

Wszystko pieknie tylko wez pod uwage ze miedzy nami, a 'reszta europy'

pod wzgledem zarobkow tez sa takie proporcje (a raczej dysproporcje) oczywiscie na nasz niekorzysc - jak dla mnie internet w polsce (na tych warunkach) jest bardzo drogi. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skandal!!!!!!!!

 

Na bardzo kiepskim modemie włączonym przez cały miesiąc (30 dni=720h), który cignie powiedzmy 10MB na godzinę wychodzi 7.2 GB na miesiąc! Więcej niż wynosić będzie limit na Neo 1024 po okresie promocyjnym.

 

Neo 1024 teoretycznie potrafi ściągnąć w godzinę 460.8MB czyli 331,776GB na miesiąc. I na to ma być limit 5GB (15GB promocja)?! Minimum powinno być 50GB a w promocji 150GB!!! Przy takich prędkościach 5 Giga oznacza 11 godzin siedzenia na necie na miesiąc. Przeglądanie www żre mniej bajtów niż p2p, ale i tak każdy posiadacz neo 1024 powinien założyć sobie jakiś program spowalniający... tfu! ograniczający ilość ściąganych danych.

 

Ale przecież oglądanie www na neo 1024 w trybie tekstowym, to jak montowanie instalacji gazowej do Ferrari. To się nazywa po(d)stęp!!!

 

Ktoś w TP SA upadł na głowę (jeżeli w ogóle głowę ma). Choć oczywiście tepsiarze są o tyle sprytni, że nie mają w ofercie żadnej propozycji modemowania przez cały miesiąc. Ale czy na pewno żadnej? Jest coś takiego jak SDI. Szybsze niż modem nie blokuje fonu i kosztuje mniej niż Neo. Pewnie SDI zostanie wyrzucone z oferty.

 

Dla porównania. W Dialogu cały miesiąc modemowania kosztuje poniżej 100 zł (w tej chwili nie pamiętam ile) bez limitów a w ISDN można łączyć oba kanały bez dodatkowej opłaty. Oczywiście poza tym jest bezlimitowy, ze stałym IP ADSL 1024 za 99 zł

 

Jak wszystkim chyba wiadomo TP SA to nowoczesna Franca to znaczy firma, która wyznacza najnowsze technologiczne standardy na rynku.

 

W związku z tym pojawia się pytanie kiedy Dialog i Netia w swoich ofertach ADSL pójdą w ślady naszego kochanego giganta...?

 

Nie wiem jak Netia, ale Dialog na pewno nie prędko wprowadzi limity, bo ma dopiero około ponad 1000 użytkowników.

 

Ktoś pisał, że na Zachodzie też są limity. Ale też są oferty bezlimitowe.

Oprócz info o różnicach cen przydałyby się dane ile luda w ZachEU korzysta z ADSL limitowanego a ile z nielimitowanego. Ktoś coś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh dzis bylem w telepunkcie, i pani przez telefon zachwalała "nową" neostradę jakiejś zielonej kobicie: " niczym nieograniczony dostęp do internetu przez 24 godziny na dobę, 31 dni w miesiącu potem jakies tam jeszcze <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly i na koniec szybciutko dodała "istnieje ograniczenie danych przesyłanych do 15MB miesięcznie, przepraszam GB - ale kobita i tak nie skumała i pewnie zadowolona dostanie niczym nieograniczony dostęp do internetu, a jak jej net zwolni do 32 to będzie komputer reklamować:)[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym momencie tepsa przegieła daje wam porsze ale nie przjedziecie wiecej niz 100 km na miech fajnie nie 100 km w ciagu 3 sek a tylko po co !!!!!!! rozumiem zmniejszenie w przy 1mB/s do najwolniejszej neo ale do 32kB/s to jest ile razy ?!?!?!?! tylko 32 tyś och tak mało normalnie spalic myślałem że tepsa jednak sie zmienia wał!!!! niech wejdzie konkurencja ich przypiecze !!! to przesada ale tylko w polsce może dojść do takiej sytuacji !!! normalnie czubówne i tego pierdzoncy pierdzoncy (czif tpsa co występował w reklamach tpsa i mówił jak dla niego net w te psie jest taki tani no tak jakbym zarabiał ponda 30k zł na miech to pewnie)grrrrrrrrrrrrrrr ogień !!! ech wkurzyłem sie delikatnie mówiąc !!!!a co do sdi zlikwidują je !!! zew ip nieograniczony transfer co !! nie może tak być jak ze starą neostradą !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Male OT :

wlasnie spojrzalem, ze przekroczylem juz dawno limit 5GB, ale transfer nie spadl 8) Mial kiedys cos takiego, bo sie troche boje, ze tepsa mi powie, iz wyczerpalem swoj limit na 5 miesiecy i bede jechal na 32 :evil:

 

wiem, ze tak nie moga ale to TP.SA :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Male OT :

wlasnie spojrzalem, ze przekroczylem juz dawno limit 5GB, ale transfer nie spadl  8)  Mial kiedys cos takiego, bo sie troche boje, ze tepsa mi powie, iz wyczerpalem swoj limit na 5 miesiecy i bede jechal na 32 :evil: 

 

wiem, ze tak nie moga ale to TP.SA  :?

To normalne. Licznik telekomuny zazwyczaj sie troche spóźnia. Nie martw sie że wyczerpiesz limit na przyszły miesiąc :D bo to przecież oni mają kontrolować ilość ściągniętych danych, a jak tego nie robią to ich problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego licznika to fakt . Dziaisiaj rano sprawdzilem to mialem 4,5 GB , natomiast wieczorem juz 6,5 . Nie wiem jak ja wyrobie z takim limitem . Statystyka w BT pokazuje mi ze przez 74 godz sciagnolem 6 GB ... No to ja dziekuje po trzech dniach 32 i sie chyba na modem przesiade bo bedzie szybciej :lol: . Zobaczy sie jeszcze ile bedzie kosztowal dodatkowy GB oby nie przesadzili .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He,he to, ze liczniczek telepsuf wali zwiechy, to ja wiem :lol:

Tyle ze ja licze swoim programikiem, a wedlug niego sciagnalem jakies 6,5 GB - wiec sie troche zdziwilem :o

[']

Wiesz, do niedawna jechalem na modemie. Zalozylem sobie pakiet zeby bylo troche taniej. A i jakze - kiedy przyszly rachunki to myslalem , ze <span style="color:red;">[ciach!]</span>lnę :x . Telekompromitacja liczyla 'impulsowo' mimo ze pakiet zalozylem, a ze starsza nie za bardzo patrzy na rachunki trwalo to pare miechow :evil:

Zeby tego bylo malo, reklamacje zalatwiaja juz 1,5 miesiaca, a pani z ktora to mialem przyjemnosc rozmawiac (pare razy) omal sie nie poplakala :lol: *

 

P.S. musze napisac historyjke o tym ale na razie mi sie nie chce... :wink:

 

* spoko nie byla z blekitnej tylko z 'wyzszej polki' - nalezal sie jej o<span style="color:red;">[ciach!]</span>l 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie pzy pzesiadce z sdi na neo prostowanie rahunkuw trwalo ponad pol roku

 

bo byla roznica w cenie za miesiac hyba 10 zl

no i byla promocja ze za 30 dni placilem 1 zl

 

juz mahnelem reka na odsetki kture mi naliczyli od tyh niby nie zaplaconyh kwot bo by jeszcze z pol roku trwalo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy ci, którzy cieszą się że w ich sieciach nie ma limitów niech zerkną na to:

klik

Właśnie dziś dostałem takie pismo, całe szczęście że poczta szybko działa.

Do tej pory u mojego proviedera limitów nie było, ale gdy już wiadomo, jaką ofertę będzie miała tepsa nagle się pojawiły (i to nie dla wszystkich, tylko podobno dla tych najbardzij 'aktywnych') . Jest to wyjątkowo nieuczciwe z ich strony - mam jeszcze kilka godzin na zdecydowanie się na neo 640, ale nie zrobię tego bo niestety nie stać mnie na wyrzyganie 140zł za sam internet. W miejscu gdzie mieszkam mam do wyboru:

Toya/multimedia - 15GB/mc

PAI - 10GB/mc + 5zł za każdy GB (!)

i tepsę (limity wiadomo jakie)

Istne skur...., szczególnie z tego względu że doskonale zdają sobie sprawę z możliwości przeniesienia się do innego providera i z tego względu że takie pismo dopiero dziś. Zero ostrzeżeń, nic.... Aha, w nowym cenniku, który dostałem w lipcu, są zupełnie inne 'taryfy' - są opcje z limitami i są opcje bez nich. Teraz chyba już nieaktualne :wink: Coź za zbieg okoliczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest parodia LOL.

 

Jak firma może oferować łącze jednomegabitowe z limitem 5GB lol XD

Przecież to się w pale nie mieści, tylko w Polsce mogą się takie rzeczy dziać. 5GB na łączu 1mbps sciąga się w 10 godzin.

 

To jakie oni mają badania rynku -.- Kupi sobie biedny polak *najlepszą* ofertę na rynku, sciągnie sobie 3 demonstracyjne wersje gier w jeden dzień, na drugi dzień sciągnie 3 prezentacjie załóżmy nowych technologii w formacie *.avi, obejrzy z 5 trailerów i co? KONIEC TRANSFERU DLA PANA. W 2 DNI wykorzystał pan limit 31 DNIOWY.

 

To jest N I E P O R O Z U M I E N I E. Tak jakby oferować Mercedesa SL600 za porządną cenę z zastrzeżeniem, że można nim tylko jeździć 50km miesięcznie.

 

Absurd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...