Skocz do zawartości
Blue

Nowe Limity w NEO od 1.09.2004 .....

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos cos wspomnial o jakims aneksie jesli ma sie umowe na rok.

Szczerze mowiac teraz nie wiem, czy przywala mi ten limit czy nie.

Umowe mialem na rok, konczy sie w pazdzierniku/listopadzie.

 

UPDATE:

Sam sobie odpowiedz znalazlem :D

 

------------------------------------------------------

10. Czy obecny Użytkownik opcji 320 lub 640, który ma podpisaną umowę na 12 m-cy, po zakończeniu trwania tego okresu (np. w październiku 2004 r.) będzie miał świadczoną usługę w tej opcji (320 lub 640) na czas nieokreślony?

 

Tak, jeżeli Klient nie wyrazi innego oświadczenia woli (przedłużenie umowy na czas określony - 12 miesięcy, zmiana opcji, rezygnacja) po upływie 12-miesięcznego okresu obowiązywania umowy usługa w wybranej opcji będzie świadczona na czas nieokreślony.

 

------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak bym chcial podpisac aneks do umowy majac najtansze neo, zeby limit zniesc? Ktos probowal ?:P

 

Pisalo pare osob na pierwszych stronkach, ze 5 gb to duzo... powiedzmy ze sciagam 10 mp3 na tydzien to srednio daje jakies 100-200 mg, a to tylko pare mp3, zakladam ze sciagam 5 filmow w miesiacu... to jest jakies 4 gb... a to tylko 5 filmow.... gram w AoT po sieci, albo jakas inna gre, gdzie godzina grania z TSem to jakies 20 mg ... i jak ma mi <span style="color:red;">[ciach!]</span>a starczyc 5gb?

Uwazam ze transferow wogole nie powinno byc, to ze sa we francji to gowno mnie obchodzi.A jesli nawet juz sa to nie 5 gb, ale min 10 gb na najtansze neo, 20 na srednie i ze 100 na najszybsze...

Absurd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze transferow wogole nie powinno byc, to ze sa we francji to qpa mnie obchodzi.

Absurd!

rozumiem że chodziło Ci o limity transferów a nie o transfery :wink:

 

najwyrażniej France Telecom, BT, DT i inni operatorzy Europejscy mają Cię gdzieś i też qpa ich obchodzi Twoje zdanie w tym temacie. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...