Skocz do zawartości
dragon_

probem z kompem na MSI KT133

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec tak

 

zrobilem dla spokoju formacik, pozyczylem od kumpla oryginalnego Win98se, i jest jeszcze gorzej!!!!! przy instalacji wina juz przy samym koncu gdy robil ustawienia co chwile padała jakas aplikacja - okienko ze Program wykonał nieprawidlowa operacje - przykladowo padało Rundll32, Regstrv czy jakos tak itp.... !!!

jednak skonczyl instalacje i po zalogowaniu do windowsa co chwile Explorer siadał i inne aplikacje , a na koniec wyskoczyl Kontroler rejestru systemu i zonk, rejestr sie "wyczyscił" :(

 

jestem po 3 reinstalowaniu, znowu przy instalacji padło REG... ale narazie IE sie nie skopało

poinstaluje programy i napsize jeszcze czy sie sypie dalej czy nie

 

jak dalej sie bedzie tak #$@%&%#^* to instalne wina 2k tylko czy aktualna karta graficzna na to pozwoli ? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qr.... IE, explorer i programy dalej same z siebie sie sypią, nie wiem co jest grane, to jest wszystko bezsensu

 

jeszcze na dodatek

co jakis czas mam 4 serie takich "lagow" 30 sekundowych, komp w tym czasie zwalnia, zacina sie tak jakby

 

te "lagi" mialem tez na intelu, ale po przejsciu na amd znikly, teraz po formacie znowu sie pojawily.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sobie moze dyska antyvirem sprawdz moze tasma gdzies jest uszkodzona i podaje nie prawidlowe kombinacje zer i jedynek jeszcze duzo innych powodów tego moze byc bios zle zalozony radiator zasilacz ... itd popros kogos znajomego kto sie zna na tym i niech za pare bronkow sie tym zajmie nie ma co uruchamiac systemu jak przy instalacji masz takie errory powozenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO może być uszkodzona (lub zle ustawienia w BIOSie) pamięć. Sprawdz np. goldmemory.

 

PS. jeszcze używasz ie 8O .

PS2. k.graf nie ma nic do systemu, jeśli myślisz win2k to raczej zainwestuj w pamięć bo 128 Mb to zdecydowanie zamało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...