Skocz do zawartości
birdman

ogloszenie: koniec the b team

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie.. tez mnie bardzo zdziwilo zatrzymanie sie tak blisko przed awansem. tak bardzo lubisz najgorsze na swiecie 4 miejsce? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No taka juz nasza potega...  :lol:  :twisted:  :wink:

potega? na kilometr widac co to za potega... wiec prosze was... darujcie sobie... przestalem liczyc bo mam remont w domu i nie mam czasu na chodzenie po jednostki i ich wysylanie; ciesze sie bardzo waszym szczesciem i zycze powodzenia ale darujcie sobie juz teksty w stulu: "jestesmy najlepsi", "nie mamy z kim walczyc"; to juz slyszelismy i naprawde staje sie nudne czytac to po raz enty; albo skoro jestescie tacy twardziele to przesiadzcie sie na boinca; tam bedziecie mieli kogo gonic;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na kilometr widac jak Cie doganialismy i nic nie moglesz poradzic, wiec nie pierdziel bzdetow koles, a co do Bonic to zapomni taki syf wymyslec, ze az nie chce sie pomyslec, zeby liczyc, a co dopiero liczyc... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na kilometr widac jak Cie doganialismy i nic nie moglesz poradzic, wiec nie pierdziel bzdetow koles, a co do Bonic to zapomni taki syf wymyslec, ze az nie chce sie pomyslec, zeby liczyc, a co dopiero liczyc... :|

A według mnie chodzi o to że w BOINCu nie da się nic "pokombinować" i dlatego niektórzy się boją go liczyć bo by się coś mogło okazać.

Już widziałem kilku takich co liczyli tysiące WU tygodniowo w starym SETI a w BOINCu są niewiele lepsi ode mnie (ja liczę na 1 komputerze) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nic nie kombinoje w seti, bo raz, ze to nie ma sensusu dwa, ze nie mam czasu zabardzo, a trzy to nawet nie wiem co bym mial w nim tam kombinowac, a Bonic jest pogmatfany zabardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...