Skocz do zawartości
amras

fx 5700 non ultra i podbicie napiecia na pamieciach...

Rekomendowane odpowiedzi

mam karte ladateka z załozonymi radiatorami aluminowymi cietych recznie z radoatorów kupionych w elektroniku teraz wyciagam 650 a stabilnie bez artrefaktów 640mh pamieci zimne chciałbym pociągnac pamieci na 700 albo wiecej... rdzeń udało mi sie dokrecić na 600 wiec dalej niema sensu teraz tylko ramy sa wąskim gardłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mocno grzebałem za vmodem do GPU takiej karty bo pamięci mi latały na 715MHz bez artów. I guzik znalazłem.

600MHz rdzeń 8O gdyby moja tak poszła to by nadal u mnie w kompie śmigała a tak to musiałem zmienić obóz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mocno grzebałem za vmodem do GPU takiej karty bo pamięci mi latały na 715MHz bez artów. I guzik znalazłem.  

600MHz rdzeń 8O gdyby moja tak poszła to by nadal u mnie w kompie śmigała a tak to musiałem zmienić obóz :D

szczeze mówiąc tylko go porzadnie przesmarowałempasta na srebrze... a te pamieci mie denerwoją:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amras - mamy podobny problem. Leadtek mi chodzi 590/650, jednak do doom'a musialem obnizyc do 570/640 bo sie po dluzszym czasie krzaczylo. Pamięci bez radiatorów. Niestety nie znalazlem sposobu by je dovoltować, a chętnie bym się pobawił :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Mi idzie pośrednio. 580/680. Przy 590/680 580/690 oraz 590/690 są arty. Ja tam w żadne v-mody nie będę się bawił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amras - mamy podobny problem. Leadtek mi chodzi 590/650, jednak do doom'a musialem obnizyc do 570/640 bo sie po dluzszym czasie krzaczylo. Pamięci  bez radiatorów. Niestety nie znalazlem sposobu by je dovoltować, a chętnie bym się pobawił :twisted:

własnie lipa straszna:/ bo pamieci strasznie daja wąskeie gardło przytym zegarze gpu:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...