Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Problemów z patchem żadnych nie mam, przynajmniej przeglądarka lepiej chodzi (prócz znikania serwerów po kliknięciu odśwież liste) szkoda tylko że serwery EA US, EA Europe nie zostały zaktualizowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrki panowie rozumiem ze wszyscy macie juz Full ver. ale moze ktos wie jak w demie zrobic upa bo wywala mnie z serwerow za niezgodnosc Punkbustera (stara ver) pacza od gry nie da sie instalowac (albo cos robie zle) potrzebne jest cos innego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezgodność PUNKBUSTERA nie ma nic do patcha.

Wejdz na www.punkbuster.com i zrób up PUNKA

 

A co do instalacji PATCHA - to nie wiem w czym problem - ściągnałem, zainstalowałem i gram :blink: NO PROBLEM ! z instalowaniem czy wywalaniem z gry ?!

Edytowane przez hassanbey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie czy możliwe żeby mi na medium,lub lowa aa 2 tak strasznie cieło.Bo słyszałem że niektórzy ludzie mają radki 9550 i grają na medium płynnie.Czyżby to była wina sterowników mam Nvidia Forceware 72.72. a komp to

amd athlon xp 3200+ fsb 400

abit nf7 nforce 2 ultra 400

1gb ram elixir ddr 400 fsb

geforce fx 5700 128mb/128 bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jesli nie zainstaluje patch`a to moge miec problem z wejsciem na jakis serwer? moze lamerskie pytanie ale nie wiem tego a nie czuje potrzeby instalacji tego patch`a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -=Kenny=-

Poje***ło cie koles?!?! Ehhh, skąd sie tacy biorą  :mur:

1536749[/snapback]

Mpmpmfmmmmmfffpmppmfmppf ppmpppmffmpp pfmppfpmmmppmmpmmmłppf? Ppf mmfppf Mmfmff mmfmfpppfmpmffpmff. Mpmpmfmmmmmfffpmppmfmppf pmmmppfmmfmpmppś pppmffmpp ppmmffłffm? Pppmffmpp ppmppfpmmmmm fppmffpppmmm, ffpmpp pmpmmmpfmfmpfmfpffmpppmp ppmmff fmfmmfmfffmmpmpmmm. Ppmmmmppmmmm ppmmff fmpmmmpmp pmpmmmżmpp :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poje***ło cie koles?!?! Ehhh, skąd sie tacy biorą  :mur:

 

Gramy dziś na serverze UPC.pl chłopaki koło 21 ? heh

Ostatnio coraz więcej osób tam się znajduje bo coś Autocoma ani widu ani słychu  <_<  Poza tym na UPC moze być bodaj że 48 osób...

1536749[/snapback]

Metz widzialem cie wczoraj pozniejszym wieczorem na UPC :)

 

na UPC mam nick OzzyPL

 

ktos bedzie uzywał mic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mpmpmfmmmmmfffpmppmfmppf ppmpppmffmpp pfmppfpmmmppmmpmmmłppf? Ppf mmfppf Mmfmff mmfmfpppfmpmffpmff. Mpmpmfmmmmmfffpmppmfmppf pmmmppfmmfmpmppś pppmffmpp ppmmffłffm? Pppmffmpp ppmppfpmmmmm fppmffpppmmm, ffpmpp pmpmmmpfmfmpfmfpffmpppmp ppmmff fmfmmfmfffmmpmpmmm. Ppmmmmppmmmm ppmmff fmpmmmpmp pmpmmmżmpp :(

1536782[/snapback]

lol, spokoj dzieci, prosze admina o wykasowanie mojego posta i tego co cytuje, po co zajmowac miejsce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jesli nie zainstaluje patch`a to moge miec problem z wejsciem na jakis serwer? moze lamerskie pytanie ale nie wiem tego a nie czuje potrzeby instalacji tego patch`a

1536775[/snapback]

Jeśli nie zainstalujesz to bedziesz mogl grac tylko na serwerach wersji 1.0 (których jest coraz mniej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też będe na UPC.pl :D o 21:00?

moj nick - dbedzard :D

i gramy do rana!!! he

 

no to narazka

1536950[/snapback]

A tak OzzyPL, kojarze kojarze - dobrze wiedzieć :D

Spoko, jak nie padne po cieżkim dniu pracy (10 godzin charowania :wacko: ) to moge grac..o 21 na UPC, oki, to odrazu robimy drużyne, mic jest of course .. :D :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos mikrofonu, jak go skonfigurować w tej grze? W windowsach jest ustawiony na maksa, przy konfiguracji w grze jak coś mówię to ten pasek prawie nie drgnie :mur: Słuchawki słabe czy jak?

 

Czy żeby zalogować się na upc.pl potrzebny jest zainstalowany patch?

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam wyczytałem wcześniej, że pb można zaktualizować poprzez stronkę, pewnie wiecie, ale jest jeszcze drugi sposób, mianowicie trzeba w czasie gry nacisnąć TYLDĘ (dla mniej kojarzących ten oto znaczek ~ znajduje on się pod Esc i wtedy otwiera się konsola) i wpisać, jakże magiczną komendę pb_webupdate... Hmmm można też wyłączyć ochronę pb poprzez komedę (też rzecz jasna w konsoli trzeba wpisać) pb_security 0 (0 - wyłączamy, toteż 1 jeśli chcemy możemy ją włączyć ponownie).

Jako, że nikt mi nie odpowiedział na pytanie które zadałem wcześniej pytam ponownie. A więć wiem jak sie robi screenshoty, tylko kurde jak zrobie tym klawiszem printscreenrq to one sie zapisuja w formacie PNG i pisze, ze format niedostepny gdy chcę podejrzeć je, zresztą nic nie widać, bo plik ma 0 kb /dziwne/ ... Kto wie jak sie z tym uporac ? Z góry thx...

 

@Kenny te twoje mpmpmff i te inne [ciach!] mnie dobijają (myślę, że większość z forumowiczów też). Jeśli sobie chcesz gdzieś pobazgrać, to gdzie indziej...

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy żeby zalogować się na upc.pl potrzebny jest zainstalowany patch?

1536984[/snapback]

dobre pytanie :? ale ostanio bylem na UPC.pl bez patcha więc i teraz chyba nie potrzeba

 

no możemy zrobic TEAM - TWEAK.pl

ale trzeba będzie sie podzielić funkcjami...

Edytowane przez dbedzard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

 

chciałem do Was dołączyć na IP 193.110.122.204 ale napisało mi,że "posiadasz starszą wersję niż ta na serwerze" ? co mam zrobić by dołączyć do was tweak-owców !!!! Help

 

dzięki czekam na wszelkie rady !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...