Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Grasz na piracie i nam głowe zawrcasz  :?  ehh , kup oryginał i się ciesz grą chyba 100 zł to nie jest znowu taka kwota straszna , żeby spokojnie sobie pograć bo gra jest tego warta.

1589645[/snapback]

y :) ale ja mam oryginalna kopie z torrenta :P ok ciiiiiii.......tak tylko pytalem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Eh... nie wszyscy tutaj maja prace i sa na utrzymaniu starszych... wiec 100 zl to nie jest wcale taki maly wydatek. Sam kupie oryginal, ale nie mam kasy narazie... wiele osob jest pewnie w takie jsytuacji jak ja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh... nie wszyscy tutaj maja prace i sa na utrzymaniu starszych... wiec 100 zl to nie jest wcale taki maly wydatek. Sam kupie oryginal, ale nie mam kasy narazie... wiele osob jest pewnie w takie jsytuacji jak ja ;)

1589722[/snapback]

[OT o piractwie mode on] Granie w gry wideo to nie jest jedzenie chleba niezbednego do życia [OT o piractwie mode off]

 

Tyle odemnie

 

Co do grania... kurde. Gram wczoraj na serwie KDW czy jakos tak, polski rankingowy na 16 graczy. USA dostaje w du.psko, jak tylko objolem dowodztwo to wszystkie 7 rund wygralismy. I co? Dostalem bana, bo kilka razy moja altyleria zabila jakiegos pleba, co nie patrzy na mape ze leci na niego altyleria. W okol niego 2 czolgi i chyba 6 osob "na buta" zbici praktycznie w kupe, a on zamiast uciekac, mimo ze krzycze do mica "Altylery ŁACZAŁT!!!" to koles stoi... ban :unsure: Najlepsze jest to ze ani razu nie zrobilem TK oprocz altylerii <_<

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grania... kurde. Gram wczoraj na serwie KDW czy jakos tak, polski rankingowy na 16 graczy. USA dostaje w du.psko, jak tylko objolem dowodztwo to wszystkie 7 rund wygralismy. I co? Dostalem bana, bo kilka razy moja altyleria zabila jakiegos pleba, co nie patrzy na mape ze leci na niego altyleria. W okol niego 2 czolgi i chyba 6 osob "na buta" zbici praktycznie w kupe, a on zamiast uciekac, mimo ze krzycze do mica "Altylery ŁACZAŁT!!!" to koles stoi... ban unsure.gif Najlepsze jest to ze ani razu nie zrobilem TK oprocz altylerii dry.gif

Solid to jest nic :) ja dostałem bana bo uratowałem kilkakrotnie naszą bazę rozstawiając miny na drogach , oczywiście niektórzy kretyni nie widzą tych czerwonych czaszek i chyba , myśląc że to bonus specjalnie mi na nie wjeżdżali co jak wiadomo przysporzyło mi sporo punktów minusowych i kock :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz wiem to wina patcha ktory instalowalem ;] postawienie nowej gry nic nie dalo... dalo tyle ze gra sie uruchamai ale wejscie na serwer jest niemozliwe ;]

 

EDIT

 

juz sobei poradzilem :) maly regcleaner + instlka gry w innym katalogu ;]

 

pozdr :D wracamy do gry ;)

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO powinno byc tak (taki patch), ze od altyleri nie zalicza TK (w koncu gracze beda mieli wine jak jakiegos lapsa wybiorą na commandera) i jak ktos wpadnie na nasza mine, to tez nie. Z pojazdami to bym zrobil tak, ze z boku (co jest bardzo czeste) samochodu by nie zabijalo, chyba ze przy duzej predkosci. Przy malych to poprostu naszego ludka by odpychalo na bok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ktora klasa najczesciej gracie? Wg. mnie najciekawsza to medyk i komandos. Medykiem mozesz reanimowac ludzi, leczyc itp, a komandos jest i na piechote i na pojazdy opancerzone (ma C4, nie raz udalo mi sie nakleic takie cudo na jadacy czolg). Ja czesto gram komandosem. Ostatnio mialem niezla akcje. Wsiadam do helikoptera (razem z 3-4 innymi osobami), lapie za miniguna, heli juz sie wznosi... i... okazalo sie ze pilot byl nubem i na pierwszym drzewie wyladowalismy. hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktora klasa najczesciej gracie? Wg. mnie najciekawsza to medyk i komandos. Medykiem mozesz reanimowac ludzi, leczyc itp, a komandos jest i na piechote i na pojazdy opancerzone (ma C4, nie raz udalo mi sie nakleic takie cudo na jadacy czolg). Ja czesto gram komandosem. Ostatnio mialem niezla akcje. Wsiadam do helikoptera (razem z 3-4 innymi osobami), lapie za miniguna, heli juz sie wznosi... i... okazalo sie ze pilot byl nubem i na pierwszym drzewie wyladowalismy. hehe.

Ja różnie w zależności od mapy i od tego czy gram UMCS , Chinolami czy Koalicją:

 

Jeśli chodzi o poszczególne klasy:

 

1.Komandos:

m1: UMSC fajny karabin z fajnym celownikiem , jak przełączysz na tryb jednostrzałowy to może służyć nawet jako snajperka.

m2:Koalicja , niezły karabin przy starciu na krótki dystans , z daleko troche niecelny ogólnie nienajgorsza klasa koalicji

m3: Chiny Dla mnie kompletna porażka ten karabin próbowałem pare razy i wogóle nie idzie mi strzelanie z tego badziewia , nie mówiąc już że z daleka ściągnąć kogoś szczerbinką to graniczy dla mnie z cudem

 

2.Snajper

m1:Chiny nie wiem dlaczego ale jakoś najbardziej przypadł mi do gustu celownik.

m2-m3 UMCS , Koalicja bez rewelacji , ogólnie snajper to nienajlepsza klasa w tej grze , trzeba dobrze znać mapy i wiedzieć gdzie się schować w starciu 1v1 praktycznie na straconej pozycji z każdą inną klasą

 

3.Wsparcie

m1:UMSC fajny celownik , fajna celność , nie grzeje się tak bardzo , ogólnie uwielbiam szczególnie w miastach zasypywać gradem pocisków piechote wroga , minusem jest to że słaba kondycja oraz zerowe szanse w starciu z pojazdami wroga

m2: Chiny , też niezły i celny ogólnie minimalnie przegrywa z Amerykańskim odpowednikiem

m3: Koalicja , najgorszy zdecydowanie , przy dłuższych seriach praktycznie nie widzisz gdzie strzelasz , słabsza celnośc , plus to większy zasobnik

 

4.Grenadier : nie gram wogóle tą klasą więc nie oceniam

 

5.Medyk nie gram nie oceniam

 

6.Mechanik. W sumie bez różnicy , jak nie jesteś w pojeździe to praktycznie już nie żyjesz , czasem udało się zajść kogoś od tyłu i wpakować z bliska w plecy strzał inaczej RIP , minami można naprawde napsuć krwi przeciwnikom.

 

7.Przeciwpancerny:

m1:Koalicja i to zdecydowanie , w sumie to ten karabinem nieźle się sprawdza z każdym rodzajem przeciwnika , nawet z daleka ma niezłą celność , plus duży magazynek.

m2.UMSC niezła celnośc ale mały magazynek i dży rozrzut ogólnie ustępuje i to sporo Koalicyjnemu odpowiednikowi

m3.Chiny , beznadziejny , jedyna szansa t oz bliska wpakować serie i to najlepiej w plecy bo inaczej to RIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Sniper nie jest taki zly wcale. Ostatnio mialem akcje, ze byl most, ktrory zostal wysadzony, a niedaleko mostu mialem spawna... po drugiej stronie mostu, byl spawn wroga :D. I tak z 2 innymi sniperami nawalalismy do nich, az wkoncu altyrelia nas zasypala... sniperem niezle sie gra, ale jak wyzej napisalem, najbardziej lubie komandosa. Jest jeszcze ziom z granatnikiem, ale ten granatnik ma takie pole razenia male ze szkoda gadac... poza tym, fizyka w grze suxuje. Nie wiem co to jest, ale havoc napewno nie. Jak zabijam kolesia jakiegos (z karabinu jakiegos), to on zamiast sei wylozyc, to podskakuje w powietrze, i to na calkiem spora wysokosc. Troche to skopali. Mniej wiecej wyglada to tak, jakbym podszedl do kolesia, kucnol pod nim, i strzelil mu z shotguna tak, zeby lecial w gore. Smiesznie to wyglada, i nierealistycznie. Tez tak macie? :)

 

 

EDIT:

 

Jak wysadzic most? Rozkladalem ladunki na moscie, ale nic nie dalo. Trzeba w jakies szczegolne miejsce przyczepic C4?

I jak sie naprawia most? Jaka klasa, i co trza zrobic?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wysadzic most? Rozkladalem ladunki na moscie, ale nic nie dalo. Trzeba w jakies szczegolne miejsce przyczepic C4?

I jak sie naprawia most? Jaka klasa, i co trza zrobic?

Żeby wysadzić most trzeba dużo ładunków ułożyć , ja rozsypywałem po długości , ale najlepiej na środku , można też strzelać z wyrzutni rakiet.

 

Naprawić można mechanikiem , podchodzisz z kluczem i naprawiasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzien ;]

 

Powiedzcie mi gdzie najczesciej gracie ?

 

Ja wczoraj 3h na jakims dziwnym serwerze gralem no i niestety jak sie nie ma kompana do pomocy to lipa straszna :/

 

Akcje pod tytulem koles wsiada do helikoptera , wszyscy razem z nim bo mysla , ze kolo potrafi latac a tu 9sec lotu i wszysca znowu na spawnie jakos mnie juz nie bawia :lol:

 

Teraz dlugi weekend sie zbliza to moglibysmy jakas partyjke zagrac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzien ;]

 

Powiedzcie mi gdzie najczesciej gracie ?

 

Ja wczoraj 3h na jakims dziwnym serwerze gralem no i niestety jak sie nie ma kompana do pomocy to lipa straszna :/

 

Akcje pod tytulem koles wsiada do helikoptera , wszyscy razem z nim bo mysla , ze kolo potrafi latac a tu 9sec lotu i wszysca znowu na spawnie jakos mnie juz nie bawia :lol:

 

Teraz dlugi weekend sie zbliza to moglibysmy jakas partyjke zagrac ;]

1590686[/snapback]

za B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzien ;]

 

Powiedzcie mi gdzie najczesciej gracie ?

 

Ja wczoraj 3h na jakims dziwnym serwerze gralem no i niestety jak sie nie ma kompana do pomocy to lipa straszna :/

 

Akcje pod tytulem koles wsiada do helikoptera , wszyscy razem z nim bo mysla , ze kolo potrafi latac a tu 9sec lotu i wszysca znowu na spawnie jakos mnie juz nie bawia :lol:

 

Teraz dlugi weekend sie zbliza to moglibysmy jakas partyjke zagrac ;]

1590686[/snapback]

 

Wszystko co powinienes wiedziec znajdziesz tu i tu zacznij chcemy zalozyc KLAN !!!

 

Demo i Fulla ;)

 

battlefield2 Twekowcy ;)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Dzieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

HEhe, tak myslalem ze kluczem sie most naprawia, ale stwierdzilem ze nie bede probowal, bo jak mozna kluczem jednym naprawic zniszcozny most -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich,

 

To mój debiut tutaj i od razu problem :sad:

 

Jestem też maniakiem BF2, zakupiłem dziś GF 6800 Galaxy Glacier specjalnie do tej gry. Niestety gierka nie odpala na tej karcie, (odpala sie logo BF2-czarny ekran-winda) Troche sie wsiekłem bo w 3dmarku03 9200 pkt bez kręcenia wyszło a tu taka kiszka :mur:

Próbowałem z róznymi sterami ale bez efektu. Na starym Radeonie 9550gierka chodziła bez problemu.

Ma ktoś taką kartę albo pomysł co zrobić. HELP!!

Mój konfig to:

 

Athlon 2500@3200 Barton.

Abit NF7

2x512mb Hynix d43 dual channel

Chieftec 400W

Sound Blaster 24bit!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hmm, nie jestem jakims specem od tego... ale:

1. Zmieniles Firme z ATI na nvidie (czy jak to sie pisze), wywal smieci po tamtej karcie, a najlepiej zrob REINSTAL systemu (format itp)

2. Poinstaluj rozne wersje sterownikow, i sprawdz czy na ktorys ci ruszy.

 

Tyle odemnie, moze to cos z tego zo wyzej napisalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety gierka nie odpala na tej karcie, (odpala sie logo BF2-czarny ekran-winda)  Troche sie wsiekłem bo w 3dmarku03 9200 pkt bez kręcenia wyszło a tu taka kiszka :mur: 

Próbowałem z róznymi sterami ale bez efektu. Na starym Radeonie 9550gierka chodziła bez problemu.

Ma ktoś taką kartę albo pomysł co zrobić. HELP!!

1592112[/snapback]

W katalogu:

Użytkownik - dokumenty/Battlefield 2/Profiles/Default/

edytujesz plik video.con (normalnie notatnikiem)

I zmieniasz przy rozdzielczości częstotliwość odświeżania z 60Hz na taką jaką używasz (np. 85Hz).

 

Powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol :D Wczoraj grałem jako commandor. Na takiej mapie gdzie bojowy smiglowiec USA stoi na wierzowcu. Gramy gramy, ja tam rozsylam wsparcie UAV, alteylerie itp i nagle mi rozwalili to przeciwnicy. Dostajemy slono w du.pe. Ja tam krzycze, aby naprawili, wysylam txt na sayu, krzycze do mic'a a oni nic, nie naprawiaja. Malo tego, poniewaz przegrywamy to dali munity na mnie 0_o... munity nie przeszedl, wziolem inzyniera i sam naprawilem :[[[[[

Goniłem wynik, goniłem... aż

Wygralismy....

 

 

 

1-0

 

 

:blink: :lol: :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol icon_biggrin3.gif Wczoraj grałem jako commandor. Na takiej mapie gdzie bojowy smiglowiec USA stoi na wierzowcu. Gramy gramy, ja tam rozsylam wsparcie UAV, alteylerie itp i nagle mi rozwalili to przeciwnicy. Dostajemy slono w du.pe. Ja tam krzycze, aby naprawili, wysylam txt na sayu, krzycze do mic'a a oni nic, nie naprawiaja. Malo tego, poniewaz przegrywamy to dali munity na mnie 0_o... munity nie przeszedl, wziolem inzyniera i sam naprawilem :[[[[[

Goniłem wynik, goniłem... aż

Wygralismy....

Urzekła mnie twoja historia :> Solid , a nastepnym razem zrzuć zaopatrzenie na rozwalonąartylerie , radar itp , sam się naprawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graczy demo i full zapraszam na www.battlefield-2.woox.pl powstaje klan ;)

Po rejestracji pokaza sie numery gg itd. z lewej strony pod menu bardzo przydatne moze ktos z waszych znajomych juz z nami gra ;)

Edytowane przez Dzieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graczy demo i full zapraszam na www.battlefield-2.woox.pl powstaje klan ;)

Po rejestracji pokaza sie numery gg itd. z lewej strony pod menu bardzo przydatne moze ktos z waszych znajomych juz z nami gra ;)

1592673[/snapback]

Szczególnie posiadacze fulla z patchem niech się zgłaszają. Bo mi tam samotnie :?

 

Ten klan ma być na bazie wersji demo? :blink: :? Bo na fulla się nie zanosi ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...