Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukasrz_2

Mam najnowsze sterowniki(wczoraj sciagane), wiec jak, mam zostawic aplikacji czy wszystko na high performance? o i zadnych programow nie uzywam..no moze riva tuner zeby potoki odblokowac ale juz chyba z ta wersja nie wspolpracuje.

1596948[/snapback]

 

HIGH PERFORMANCE = jakosc wlasnie taka jaka masz

ustaw HIGH QUALITY i zobacz czy bedzie zmiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zreinstalowalem sterowniki, odinstalowalem wszystkie programy do karty i dalej mam grafike jak z pierwszego hitmana...

1596982[/snapback]

Może głupie pytanie ale jaką masz ustawioną rozdzielczość?

 

Z innej beczki, czy da się wymusić na LCD wyższą rozdzielczośc niż te 1024x768

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma...probowalem wszystkich mozliwych kombinacji, high tu, low tam i na odwrot..albo wszytko high i wszytko low...NIC!  :angry:  :mur:  :mad:  :ploom:  :wisielec:  :rtfm:  :banana:

1597015[/snapback]

 

Ustaw to High Quality w driverach, a nie w Battlefieldzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie moja teorie, ze najlepiej nie miec w kompie nic z ATi, aby gra chodzila 100% stabilnie? Od poczatku jak tylko mam BF2, obojetenie czy z 512 ram (wtedy sie cielo) czy teraz z 1024 (nie tnie sie) nigdy, ale to nigdy nie wywalilo mi do windowsa, zrobilo jakis freez czy cos, czy sie zawiesilo i inne duperele ktore tu niektorzy opisuja. Nigdy. Moze jednak jest w tym troche prawdy? Chip nv, grafike nv ;]

1595634[/snapback]

100% prawdy mam chip nForce 4 Ultra i GF 6600 Turbo Force i nie mialem jeszcze żadnego problemu z B2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie ale jaką masz ustawioną rozdzielczość?

 

Z innej beczki, czy da się wymusić na LCD wyższą rozdzielczośc niż te 1024x768

1597030[/snapback]

 

mam 1024x768.

 

Ustaw to High Quality w driverach, a nie w Battlefieldzie.

1597032[/snapback]

No to wlasnie tak w driverach ustawialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasrz_2

zainstaluj patcha moze cos da...

 

swoja droga system kiedy instalowales ?? moze miales na nim jakas inna karte jeszce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasrz_2

Komputer jak kupilem z systemem tak mam, a inne gry bez rzazutu mi dzialaja, css, far cry itd.

1597097[/snapback]

 

aha ;] to spoko, po pierwsze sparwdz czy ta karta to naprawde gef 6800 a po drugie nowy system postaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasrz_2

ustaw w sterach high quality i aa i filtrowanie na maxa :P

musi dzialac nie ma.. bata :)

1597804[/snapback]

 

ludzie, czy wy slepi jestescie ? to nie jest kwestia aa i anizo !!! te textury sa fatalnej rozdzielczosci !

 

 

ja radze kombinnowac z roznymi wersjiami sterownikow i moze postawieniem nowgo sys

 

P.S shadery tez jakby wcielo

 

P.S 2 pozdrawiam i zmykam w bieszczady ;) have fun :P

Edytowane przez lukasrz_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie wczoraj na serwerze Aster na planszy 64 osobowej. Ale zadyma :D :D

Fajny klimat i tempo. Widziałem kilku ludzi z forum.battlefield.pl - "trochę" umieją :)

 

OT: Od kiedy założyłem Neo512 i nie korzystam z tego netu przez wifi NIC SIĘ NIE DZIEJE, NIC!!. Wszystko działa płynnie, nic nie tnie, zacina się, NIC. Zero lagów, problemów z połączeniem.

Dużo też daje 2GB RAMu, grafa 1280x1024 (detale na full) i nie muszę podkręcać bo płynnie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: Od kiedy założyłem Neo512 i nie korzystam z tego netu przez wifi NIC SIĘ NIE DZIEJE, NIC!!. Wszystko działa płynnie, nic nie tnie, zacina się, NIC. Zero lagów, problemów z połączeniem.

No widzisz , a jakbyś się spytał ludzi z Tweaka czy zmieniać z radiówki na Neo to by Cie wyśmiali i odradzali , a co by nie powiedzieć Neo to sprawdzona marka , ja mojej neo na dzień dzisiejszy bym nie wymienił na żaden syf radiowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i nie rozumiem

Czy są tu jacyś ludzie którzy polecali neta przez radiówkę do gry po sieci ???

przecież to czysty sadomasochizm , opóźnienia jakie są w internecie WIFI

uniemożliwiają chyab sensowną grę ??? moze sie mylę

 

 

b.t.w

 

sprawdzał już ktoś te nowe Catalyst 5.8 ???

Edytowane przez BenQ2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AndyN czy moglbys wyciagnac jedna kostke 512mb i porownac jak u ciebie wyglada sprawa komfortu gry 1.5gb vs 1gb ? Bo wlasnie sie zastnawiam czy sobie jednej kostki jeszcze nie dokupic... Z gory dzieki ;]

 

 

Aha dzisiaj tak okolo 22.00-22.30 chetnie bym z kims pogral ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AndyN czy moglbys wyciagnac jedna kostke 512mb i porownac jak u ciebie wyglada sprawa komfortu gry 1.5gb vs 1gb ? Bo wlasnie sie zastnawiam czy sobie jednej kostki jeszcze nie dokupic... Z gory dzieki ;]

(...)

Nie da się. NF4 nie odpali z obsadzonymi 3 slotami .... Niestety ....

 

Może tutaj coś znajdziesz:

http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?...a8f2e14cfc25bdc

http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?...a8f2e14cfc25bdc

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do osoby, ktorej bf2 wyglada jak sieka: czasem jest tak, ze gra nie kasuje shaderow 'zoptymalizowanych' przed gra. tzn. gra nei widzi, ze dokonano zmian, nalezy wtedy znalezc katalog cache [chyba jest w my documents\battlefield 2] i wywalic te katalogi ze srodka [takie beda mialy dziwne nazwy]

sam miaelm z tym raz problem na demie - dawalem aa i nic, dawalem anizo i nic, wywalilem ten katalog, gra sobie elegancko policzyla wszystko od zera i juz dzialalo

 

ps. wczoraj przeinstalowalem bf2 do wersji 1.00, na necie juz nie gram, a #$%#$ zablokowanie lokalnego odblokowywania broni mnie wkurza, chyba, ze ktos wie jak odblokowac sobie w singlu bronie na 1.02?

 

ps2. reinstalujac i wpisujac kod przywital mnie napis 'invalid key' :) ta czcinka ktorej uzyli, lekko sie na rogach kondensuje i z 2 zrobilo mi sie Z :)

 

ps3. sa juz jakies dzialajace mody [poza wcc coop]?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna ale w wersji 1.02 bo na 1.00 nie ma zadnych fajnych serwerow. No i wlasnie z tego powodu mam wileki PROBLEM !! zainstalowalem kolejno dwa patche 1.01 i 1.02 no i gra nie dziala. probowalem kilka razy i nawet zainstalowalem ta gre 4 razy !! pomocy o co moze chodzic!! :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...