Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o to czy na omegach w BF2 występują artefakty Bo na moim radku jak zapodam Omegi to np we Flatoucie mam artefakty a w innych tytulach nie - w tym 3d marki... i tu moje pytanie o te omegi bo nie chcial bym 2 razy formata robic - raz na omegi a drugi na powrot do orginalnych sterow...

 

a co z ramem ??

 

pozdro

1609852[/snapback]

 

u mnie na najnowszych omegach sa arty w BF2, tekstury sie kopią itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !, czy ktoś mógł by potwierdzić moje spostrzeżenia odnośnie wychodzenia bf2 na pulpit - bo zaobserwowałem u siebie, że wychodzi mi z gry jeśli podkręcę kompa, jeśli nie podkręcam w ogóle to nie zdarzyło mi się jeszcze to zjawisko.

Gra jest jakoś wrażliwa strasznie na tym punkcie, nic innego się nie wykłada.

Mój konfig to A64 3200+ i x800xl

 

P.S teraz sprawdzam lekkie oc @2250 Mhz pare rozgrywek i narazie jest ok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KruK Ja na prawie identycznym konfigu (A64 3000+ zamiast A64 3200+) przy grafie 1280*1024 i z detalami na full gram bezproblemowo z kompem ustawionym na default (zero OC) Nic nie tnie! Tyle że mam 2GB RAM.

 

W tej grze RAM to podstawa. Gdy miałem 1GB kręcenie nic nie dawało, gra zacinała się, były freezy w trakcie

 

A gra jest rzeczywiście baaardzo wrażliwa na wszelkie niestabilności sprzętu

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt ze 1GB dla wysokich ustawien graficznych to malo.... dlatego proponuje jak w pliku readem wylaczac wszystkie progsy włacznie z antywirem + dodatkowe procesy systemowe i explorera wtedy zyskujemy kilkadziesiat MB i przycinki ewnetualne odrazu po wczytaniu gry sa mniejsze i szybciej ustepuja, a i w biosie pamiec dla tekstur warto ustawic min 256MB

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gadajcie glupot, na neo 128 mozna komfortowo grac

 

sam do niedawna mialem neo 128, i nie było problemu.

 

zaliczylem max 2 razy dziennie komunikat 'zostales rozlaczony z serwerem' lub 'jest problem z twoim polaczeniem.

 

ale to bylo naprawde zadko, normalnie lupalem nieraz z kumplem po pare godzin, i to czasem on mial dc czesciej niz ja, a ma neo 2mb/s.

 

wiec predkosc 128 jest jak najbardziej wystarczajaca dla grania.

 

pingi mialem na europejskich serwerach od 50 do 100, a tylko jak bylo masa luda i serwer full obciazony, to roslo do 120-150. ale to wszystkim roslo.

 

przewaznie ping sredni byl 70, co wystarcza do komfortowego grania(snajpera rulez:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO mnie na neo128 rzucalo jak diabli ;/

A strzelanie do teleportujacych sie przeciwnikow jest srednia zabawa

 

W domu mam 2Mbit DSL i 1Mbit Aster, na obydwu laczach pingi rzedu 12-70 o ile w przegladarce bfowej ping widnieje jako 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chlopaki mam pytanie co do wymagan Battlefielda 2. Mam sprzęt : Athlon 2800+, 1280 mb ramu Gf 6600 podkreconego 300-550/520/680 (128mb ramu) I gra momentami sie tnie(przy obracaniu kamery najczęściej) wiem napewno ze to nie od ramu bo lampka dysku nie mryga. Czy jest to spowodowane małą ilością ramu karty graficznej czy słabym procesorem? Thx za info. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chlopaki mam pytanie co do wymagan Battlefielda 2. Mam sprzęt :  Athlon 2800+, 1280 mb ramu Gf 6600 podkreconego 300-550/520/680 (128mb ramu) I gra momentami sie tnie(przy obracaniu kamery najczęściej) wiem napewno ze to nie od ramu bo lampka dysku nie mryga. Czy jest to spowodowane małą ilością ramu karty graficznej czy słabym procesorem? Thx za info. pozdrawiam

1610998[/snapback]

 

na twoim konfigu nie powinno byc czegos takiego... ustaw w biosie agp aperture size na 256MB, reinstalnij XPeka i nowe stery do grafy i mobo, u mnie sie tnie chwile po wczytaniu jmapy z powodu "malej" ilosci ramu ale po chwili jest juz plynnie bez przycinek(wiekszosc det high/cienie srednie, 75% widocznosc)

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF2 do plynnej gry przy ustawieniach tekstur na HIGH potrzebuje min. 1,5 GB ramu, inaczej bedzie sie cial...

na sprzecie praktycznie identycznym do tego, co ma AndyN (pozdro :) ), mam 50-100 fps na ustawieniach HIGH, poza Dynamic lights (Low), Dynamic Shadows (low), Lighting (Low), AAx2, Texture Filtering High, View Distance 100%. Dlaczego te ustawienia na LOW? Ano przy oswietleniu Medium lub High sa duuze ciemnosci w zaulkach, przez co gorzej widac wrogow :), a cienie High wcale super nie wygladaja... Cienie warto miec wlaczone, z uwagi na fakt lokalizacji wrogow dzieki tymze. Np. siedzi sobie gosc na dachu a ty widzisz jego cien na ziemi... mozna go z zaskoczenia nozem :)

Pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram na 1280x960 wszystko na max i poORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>ne co się da 4xaa+8xanizo i gra ani razu nie przycięła się (na 16 playerów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

molimo Spróbuj na większych mapach.

 

Grasz piechotą czy jeździsz pojazdami? Gra jest podzielona na jakby sektory. Jeśli przemieścisz się z sektora w sektor a komp nie zdąży doczytać, jest przycinka. Jeśli poruszasz się po planszy wolno grając piechotą przycinka może się nie zdażyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżdżę, biegam jak głupi i nie ma przycinek :D sprawdzałem all mapy na 16p.

 

jak bym dał na 32p to na pewno zauważę że się tnie ale dla mnie najlepiej się gra na 16 :)

Edytowane przez molimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla przykładu przycinki mam tylko w pierwszych 4-5 s

Jak po owym czasie doczyta to dalej wszystko chodzi cacy

sprawdzane nawet w mapach 64 player

Dodać należy że Textury ,cienie ,światło mam ustawione na Medium

reszta na maxa , bez AA oczywiście ,bo preferuje płynną rozgrywkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 16p nie schodzi poniżej 30 a nawet 35 k/s :)

 

dzisiaj ściągne benchmarka do b2 i przetestuje :) gra aż tak nie wymaga 1,5GB pamięci ... u mnie chyba nie zauważyłem doczytów :)

Edytowane przez molimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała uwaga na temat BF2. Miałem parę razy, zaraz po uruchomieniu gry, czarny ekran i powrót do windy. Okazało się, że monitor był w klonie ustawiony jako drugi ekran, a TV jako pierwszy. W takiej konfiguracji BF2 nie odpala się. Wystarczy monitor z powrotem odpalić jako domyślny i wsio. Czyli nie zawsze ktoś mając takie problemy musi mieć pirata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem testy: 1280x1024 full detale 4xaa+8xanizo-test był robiony Frapsem:Avg: 47.894 - Min: 1 - Max: 94

 

gdzieś musiał doczytać ale nie wiem gdzie a średnio to ładnie wychodzi :) plansza na 16p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...