Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

W piatek pewnie potne od 22 do ~4 :]

Wczoraj milo sie gralo z kilkoma ludzikami ;p

1660406[/snapback]

Nom - fajnie sie grało :-))) Jak zwtykle zresztą odkąd sie gra ze znajomymi - coraz lepsze zgranie mamy :wink:

Jonathan: Dzieki za wsparcia "z góry" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna ale sie nie wyspałem przez to granie, skończyłem równo o 3 rano ale warto było. Szczęgólnie pod koniec były takie akcje ze ja wytrzymać ze śmiechu nie mogłem :D Jak Metz zaczął runde od -8 to mało sie heli nie rozbiłem tak się smialem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem mala lipke jak na dragon valley startowalem samolotem i wszedl mi w zasieg F-18 odpalilem dwie rakiety ale zabilem 3 naszych :P

Pech.

 

Metz sorki za te 3 cobry sciagniete sprzed nosa :P

 

I sorka ze tej jednej z ogona nie udalo mi sie w pore zdjac.

Ale i tak glebe zaliczyla.

 

W jednym wypadku zeby Was ratowac zabawilem sie w KAMIKAZE bo mialem juz null amunicji :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj latałem tą krową co jest w MEC (cos jak BH w USMC) i wszyscy wyskoczyli. Patrze ze BH przejmuje flage z kolesiami w srodku no to też zrobiłem kamikadze tak że usiadłem no gościu. Ten sie widocznie przestraszył i stracił panowanie nad maszyną że nagle był śmigłem do dołu. Po chwili patrze staty tego pilota a tam -10 bo zabił kilku kolegów przez to :D Ja tymczasem spokojnie przejąłem flage :D

Pr0 akcja <lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja samolotami w ogole nie umiem sie posługiwać. To znaczy strzelanie mi nie wychodzi, chyba nikogo jeszce z tego nie zabiłem :D

O ile heli już mam mniej więcej opanowane bo sporo z Elvisem i Metzem śmigałem to w samolocie w ogóle sobie nie radze :] Za to udało mi sie kiedyś wyskoczyć z samolotu a potem do niego dolecic, wejść i przed samą ziemią wyrobić :D :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adasi Ty zostan przy medyku ;p

Dzieki za te kilka reanimacji

1662160[/snapback]

Przy medyku zapewne zostane ale lubie sobie czasami polatać :) Najlepiej jak slysze w słuchawkach ze ktos mowi ze go zabili bo tak normalnie to nie zawsze zauwaze ze trzeba kogos reanimowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z wychodzeniem gry do pulpitu na kartach ATI ?

 

cytat z www.PCTest.pl :

 

 

Pojawiły się Catalysty 5.9, nowe sterowniki są wersją oficjalną i dostępne są na stronie ATI Technologies lub pod poniższym linkiem :) Jakie zmiany ? Graczy Battlefield 2 ucieszy fakt, iż rozwiązano problem wychodzenia gry do pulpitu ! Oprócz tej ważnej poprawki jest jeszcze kilka innych dotyczących gier oraz inne, więcej o zmianach i usprawnieniach dowiecie się tutaj.

 

juz zassałem i będe testował :)

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z wychodzeniem gry do pulpitu na kartach ATI ?

 

cytat z www.PCTest.pl :

Pojawiły się Catalysty 5.9, nowe sterowniki są wersją oficjalną i dostępne są na stronie ATI Technologies lub pod poniższym linkiem :) Jakie zmiany ? Graczy Battlefield 2 ucieszy fakt, iż rozwiązano problem wychodzenia gry do pulpitu ! Oprócz tej ważnej poprawki jest jeszcze kilka innych dotyczących gier oraz inne, więcej o zmianach i usprawnieniach dowiecie się tutaj.

 

juz zassałem i będe testował :)

1662542[/snapback]

Nie do końca jest to prawdą...

 

"Battlefield 2: The game no longer exits to the Windows desktop after the game logo is displayed "

 

Także wychodzenie do pulpitu może nadal występować w grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca jest to prawdą...

 

"Battlefield 2: The game no longer exits to the Windows desktop after the game logo is displayed "

 

Także wychodzenie do pulpitu może nadal występować w grze...

1662612[/snapback]

 

Mysle ze raczej nie :P Mysle ze to kwestia jednego i tego samego bledu w sterach, wyjdzi w praktyce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 2: The game no longer exits to the Windows desktop after the game logo is displayed

"Battlefield2: Gra nie wychodzi do pulpitu Windows po pokazaniu sie loga"

Tak ja to zrozumialem.

Edytowane przez S_Works

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pierwszy zginie.

nie ma 'kto pierwszy zginie' - obie zalogi gina jednoczesnie, chyba, ze ktos wyskoczy, wtedy najpierw gina zalogi, potem ten co wyskoczyl. punkty dostaja obie zalogi tak samo. za zabicie przeciwnej zalogi i piloci za zabicie swojej, czyli czesto piloci koncza kickiem jesli rozbija pelnego BH

 

u mnie nowe catalysty spowodowaly odruch wymiotny komputera i jestem znow na omegach 5.6. mojego 9800 nie lubia te nowe sterowniki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wywala do pulpitu coraz częściej po ok. 20 min. po włączeniu gry .

na dodatek obraz się dziwnie kaszani - przez pol sekundy pokazują się jakieś czarne gluty.

pop 3-cie to limit sie skonczył mi i czasem punkbuster szwankuje

jeny kiedy ten patch wreszcie wyjdzie...

do cholery(sry) jak można wypuścić grę która wywala normalnie - legalnie do pulpitu ......i wszyscy sie na to godzą

 

mam po polsku zainstalowane - instaluje jakis mod np.21 warfare century" a w menu jakieś button_001 itp .czy w angielskiej wersji tego nie ma? i oczywiście żadna mapa sie nie laduje a serwow nie ma

 

te gre kupilem dla modów a narazie lipa

kiedy wyjdzie jakis porządny "duży" mod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z wychodzeniem do pulpitu itp nie mam żadnych problemów. Narazie mnie tylko denerwują bugi w stylu: ja widze gościa jako swojego a kumpel z druzyny jako przeciwnika no i lipa wtedy jest albo jak dopiero po paru sekundach mi sie pojawi czy gość jest ze mną czy przeciwko mnie, no i jesli on sie pierwszy kapnie to zwykle jestem juz martwy...

Najlepsza była akcja jak Metz w AH miał za gunnera goscia z przeciwnej druzyny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza była akcja jak Metz w AH miał za gunnera goscia z przeciwnej druzyny :D

1664967[/snapback]

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ale się uśmiałem to jest MOCNE po prostu WYPAS - nakręcić tylko filmik hehe

 

P.S. Powaga taki bug to już jest chyba SZCZYT :mur:

Edytowane przez Tranquility

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...