Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zauważ że na każdym serwerze jest tak że jak widzisz powiedzmy czołg z 50m przed sobą to nie masz pojęcia czy jedzie nim swojak czy przeciwnik. Trzeba sie zatrzymać, chwile przycelowac i dopiero się pokaże a moim zdaniem to powinno być od razu zebym nie miał takich sytuacji że rozwalam swojego albo przeciwnik który pierwszy mnie zauważy mnie rozwala. I to jest już ewidętnie wina gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważ że na każdym serwerze jest tak że jak widzisz powiedzmy czołg z 50m przed sobą to nie masz pojęcia czy jedzie nim swojak czy przeciwnik. Trzeba sie zatrzymać, chwile przycelowac i dopiero się pokaże a moim zdaniem to powinno być od razu zebym nie miał takich sytuacji że rozwalam swojego albo przeciwnik który pierwszy mnie zauważy mnie rozwala. I to jest już ewidętnie wina gry.

1665646[/snapback]

Ja mialem tez taka sytuacje wale w czolg a on stoi i nie strzela mialem go jako wroga a okazalo sie ze to moj a byl zaznaczony na czerwono hmm ciekawe a gralem z bratem i mnie wyzywa co ja robie ze trzelam w swojego przy przejmowaniu flagi on go widzial jako swojego a siedzial na wiezycce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki za [gluteus maximus] pytanie, ale dopiero zaczynam multi i mam nikle o tym pojecie

 

Czy majac wersje demo moge grac na wszystkich serwerach, czy tylko dla tej wersji?? bo np benchmark.pl to mi sie niewyswietla, moze jakis patch ..? ale niebardzo slyszalem o latce do demo :?

 

co do dyskusji to tesh tak mam ze musze czasem przycelowac zeby zobaczyc czy to wrog czy nie :-|

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jurek911

By pograć w demo online musisz się podłączyć do serwera gry w wersji demo. Inne serwery są do gry w full'a, inne dla gry bez patcha (są jeszcze takie?) a inne z patchem

Benchmark.pl obsługuje full'a w wersji z patchem

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki, to jeszcze pytanie: Jesli jakis serwer NIEWIDNIEJE na liscie to znaczy ze go NIEMA -czy tak??? Rozumiem ze mozna sie połączyć tylko do serwerow z listy (?)

 

Glownie chodzilo mi o benchmarka, wiec thx za odp. na fuul'a to musze poczekac az sie obronie :|

 

A co z cheatowaniem??? bo probowalem uzyc trainera (po tym jak jeden kolo mnie ze 40x rozwalil :o ) ,ale traniner nie dzialal (byl do full versji,ale łudzilem sie ze i tu zadziala) ,wkazdym razie wykopali mnie z serwera (slusznie zreszta-jestem przeciwny chatowniu) ,ale kolo ktory sie na mnie uparl jakos dziwnie wytrzymaly byl -ja do niego caly magazynek i nic ,a on mnie jedną seryjką zalatwil :evil: wiec o co biega , niemozliwe zebym go nietrafil ( z 3-5m i na celowniku...)...(w singlu boty to po seryjce padaly)

...ale jak juz pisalem to lama jestem pod wzgledem multi i byc moze to tak jest, jednak prosze o wyjasnienie

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre bronie mają taki rozrzut , że np koleś do mnie walił z CKM-u biegnąc na mnie hehe , nawet mnie nie drasnął , ja wyciągnąłem pistolet z tłumikiem (snajper) 4 strzaly i leżał , oczywiście zaraz pojawiło się CHEATER na ogólnym i koleś dostał kicka hehe

 

Po prostu niektórzy za dużo się ograli w Kłaka 3 i im się wydaje , że można skakac , biegac i jednoczesnie kosic wszystko co sie rusza :D frajerzy

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z wychodzeniem do pulpitu itp nie mam żadnych problemów. Narazie mnie tylko denerwują bugi w stylu: ja widze gościa jako swojego a kumpel z druzyny jako przeciwnika no i lipa wtedy jest albo jak dopiero po paru sekundach mi sie pojawi czy gość jest ze mną czy przeciwko mnie, no i jesli on sie pierwszy kapnie to zwykle jestem juz martwy...

Najlepsza była akcja jak Metz w AH miał za gunnera goscia z przeciwnej druzyny :D

1664967[/snapback]

 

ta akcja to mnie rozwaliła na łopatki, heheh. Ciekawe jaka gościu mial mine jak odleciałem i walnałem prosto w komin a ja przed tym oczywiscie wyskoczylem :D

 

Ale fakt - niektóre bugi to juz lekkie przegiecie, nie mowiac o cheaterach w których sie wali w ŁEB cały magazynek i stoja nadal jak głazy :/ :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol masz fajne wytlumaczenie.. tobie juz w sumie powinnismy podziekowac za gre na serwerach :/

1669163[/snapback]

wytlumaczenie czego? ze cheatowac probowalem....tego nic nietlumaczy,ale pisalem ze jestem temu przeciwny, taki siaki eksperyment :unsure: wkoncu dorwalem goscia i pofrunął do nieba :D

co do lamy to mialem raczej na mysli ze nigdy niegralem multi bo na modemie to raczej trudnoby bylo :? wiec sie tym nieinteresowalem

 

swoją drogą to przydałby sie wam ktos nowy od czasu do czasu,bo z tego co widze to niektorzy myslą ze serwery to wyłącznie dla nich postawione <_< a wszelkie nowe twarze to odrazu do piachu,a o demo to juz nie wspomne bo to to ma wspolnego tyle z grą taktyczną co titanic z lotniskowcem, sami rambo na mapce...

 

pzd

 

w sumie to wszycho rozumiem, pytalem tylko czy to normalne ze tak trudno kogos zabic/ lub łatwo jak kto woli. Odpowiedz sztandar'a mi wystarczy, tyle ze u mnie sytuacja byla odwrotna, bo koles lecial na mnie ,a ja bylem na glebie wiec raczej on powinien pasc szybciej odemnie...no ale coz trzeba cwiczyc :!: choc np ze snajperki to juz tesh czytalem ze trza kolesia 3x trafic zeby padl ,nie mowie o glowie bo jeszcze takiej precyzji niemam :rolleyes:

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą to przydałby sie wam ktos nowy od czasu do czasu,bo z tego co widze to niektorzy myslą ze serwery to wyłącznie dla nich postawione  <_<  a wszelkie nowe twarze to odrazu do piachu,a o demo to juz nie wspomne bo to to ma wspolnego tyle z grą taktyczną co titanic z lotniskowcem, sami rambo na mapce...

 

pzd

1669951[/snapback]

Dla mnie nawet jak ktoś próbował dla zabawy to jest cziterem i koniec.

 

Pokaż mi takiego który myśli że serw jest tylko dla niego? Jakoś nigdy sie nie spotkałem z przejawem hamstwa że ktoś chce być z kimś w drużynie itp

No chyba że masz na myśli serwery klanowe, normalną rzeczą jest to że daje sie kicka zwykłym userem żeby zrobić miejsce dla członków klanu, w końcu to jest ich serwer... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ jurek911

No sorry ale skad wiesz ze napewno ten gosc czitowal? W taki sposob ja tez moge sobie sciagnac i zainstalowac wh czy inny czit bo wg mnie ten gosc ktory mnie zabil to cziter, za kazdym razem jak ktos cie zabije bedziesz wlaczasz wspomagacze?

Wiele razy zabijalem gosci lezacych na ziemi, mimo ze ja bieglem w ich kierunku, to akurat nic trudnego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem twarde zasady w klanach itd, ale mam na mysli ogolno dostepne serwy, kumpel tak mial,a w moim przypadku to byl przejaw hamstwa bo tamten koles mial jeszcze kompana(czyli 2 osoby wsumie) i rozwalali kazdego z przeciwnej druzyny co sie pojawil lub respawnowal...gdzie tu taktyka i radosc z gry???

 

niepisalem ze koles czitowal, pytalem tylko czy to normalne ze tak sie dzieje,a z tym moim cheatem to niedokonca tak bylo..., sie pomęczylem troche i przeciez bez czita rozwalilem kolesia.

 

eee czepiacie, a powinniscie raczej zachecac ludzi do grania :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jurek czity na pewno nie zachęcą ludzi do grania , raczej odstraszą jak np MOH AA po prostu na mapie polowa ludzi ze wspomagaczami i jaka tu radosc z gry :? , akurat na BF2 nie zaowazylem zeby ktos cheatowal na mur beton , tu raczej ludzie probuja czasem na punktach oszukiwac zabijanie typa reanimacja zabijanie reanimacja gdzies na odludziu mapy <_< , tylko zastanawia mnie po co to wszystko , jaka mialbym z tego przyjemnosc ze np mam aim bota .........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja NIEMAM zadnych wspomagaczy,chcialem tylko sprawdzic czy takie cos mobloby byc mozliwe po tym rajdzie co mi kolo zrobil, niczego nie zaluje bo zara wywalilem to cholerstwo i gralem jak zwykle uczciwie i to w dodatku demo,na full'u bym sie nieosmielil,ale tam niebyloby takiej potrzeby bo ludzie grają zamiast tej wolnej amerykanki co w demo jest.

 

To tyle,jak sobie full'a sprawie to mam nadzieje przekonac ze warto bylo.

pzd for all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam spatchowanego battlefield 2 do najnowszej wersji. Kiedy w sterach mam AA 4x to w gierce nie ma AA (nawet jak zaznaczę w opcjach), dopiero kiedy dam w sterach by application to jest OK. Mam najnowsze stery catalyst 5.9 ........... - HELP

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie jakie anizo jest najwyższe w grze (najwyższa jakośc) ?? x16, x8, czy może mniej ? bo ostatnio w grze włączyłem aa i anizo zamiast w sterach i mam 4FPS więcej (zawsze to coś) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam spatchowanego battlefield 2 do najnowszej wersji. Kiedy w sterach mam AA 4x to w gierce nie ma AA (nawet jak zaznaczę w opcjach), dopiero kiedy dam w sterach by application to jest OK. Mam najnowsze stery catalyst 5.9 ........... - HELP

1673754[/snapback]

no i gid, w sterach by application, a reszte w grze ustawiasz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i gid, w sterach by application, a reszte w grze ustawiasz ;]

1674208[/snapback]

Taaa ... tylko że jak mam jakieś stare gierki niemające opcji AA to muszę za każdym razem wchodzić w ustawienia karty graficznej i uaktywniać 4xAA. Tylko ten [ciach!]iany Battlefield nie potrafi obsługiwać AA kiedy ustawiony jest w sterach i grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa ... tylko że jak mam jakieś stare gierki niemające opcji AA to muszę za każdym razem wchodzić w ustawienia karty graficznej i uaktywniać 4xAA. Tylko ten [ciach!]iany Battlefield nie potrafi obsługiwać AA kiedy ustawiony jest w sterach i grze.

1674213[/snapback]

Jeżeli masz ATI to zainstaluj sobie Ati tray tools i do kazdej gry sobie osobno ustaw, potem będzie Ci samo wskakiwało. Jak miałem r9800 to bezprzerwy tego uzywalem bo to bardzo dobry progs. Nawet nie wiem czy sa takie na NV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nVidia ma w sterownikach takie coś , zwie się to profile :)

 

mam problem z programe GameSpy otóż gdy wybieram sobei demo gry FEAR to nie widze liste serverów obraz tak jakby mi się nakłada zresztą zobaczcie sami jeszzce wczoraj wszystko było okej a tu teraz taka lipa :(

post-14482-1128091053_thumb.jpg

Edytowane przez Lolek007(17)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej , ale pisze mi "the server has refused the connection" co robić próbuje i próbuje i nadal to samo :(

1676459[/snapback]

Spróbuj łączyć się przez przeglądarkę serwerów wbudowaną w grę. Zaznacz, żeby wyświetlał tylko serwery zgodnę z Twoją wersją gry-czyli z demo. Może serwer, z którym próbujesz się łączyć to serwer pełnej wersji? A nie był przypadkiem pełny? Były wolne miejsca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że nie zawsze mam dostęp do internetu, chcialbym sie dowiedziec czy ktos moze wie jak pograc w singla na wiekszych mapach nizli tylko dla 16-stu graczy.

Wiem na pewno ze jest taka mozliwosc.

Edytowane przez Uzdrowiciel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że nie zawsze mam dostęp do internetu, chcialbym sie dowiedziec czy ktos moze wie jak pograc w singla na wiekszych mapach nizli tylko dla 16-stu graczy.

Wiem na pewno ze jest taka mozliwosc.

1679336[/snapback]

Miałem takiego moda, ale był jakiś niedorobiony (16 graczy na mapie 64 źle się grało). Przydała by się taka opcja w najnowszym patchu 1.03 ale z możliwością włączenia 64 botów - patch niebawem się pojawi. W poprawce ma być zawarta dodatkowa mapa. Jestem ciekaw ile ten patch będzie ważył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...