Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

patch 1.03 ma byc jutro, pierwsze wrazenia: http://pc.ign.com/articles/655/655507p1.html

generalnie jedna nowa mapa, 175kilo zywej wagi, kilka drobnych poprawek i jeszcze bardziej chore rakiety przeciwlotnicze. to czym ja teraz bede latal?

A ja biedny kupiłem joya z orczykiem i przepustnicą żeby siać zniszczenie heli/samolotem w BF2 :? I co teraz?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta nowa mapa to atol Wake, dokladnie ta sama mapa, ktora rozpoczela cos zwane Battlefield - ta mapa byla w demie bf1942. troche dziwnie bedzie sie gralo na niej z ta swiadomoscia, bo to byl punkt obrony amerykanow, ktorzy pomimo strasznej dysproporcji sil bronili sie bardzo dlugo, dajac cenny czas pozostalym silom na otrzasniecie sie z szoku jakim bylo PH

co do rakiet, z tego tekstu zrozumialem, ze rakiete bedzie trudniej zgubic, co w przypadku samolotow ma jeszcze jakis sens, w przypadku smiglowcow kompletnie zakonczy ich zywot [naturalnie poza BH, o ktorym ani slowa, podobno mieli jakos balansowac smiglowiec MEC/china, zeby bh nie byl od nich tak wyraznie lepszy, ale znajac EA to tego nei zrobili]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm

sciagnelem patcha

mapka nowa swietna, bardzo ładna

ogółem odniosłem wrazenie, ze chodzi szybciej gra, wygląda ładniej, i dzwięki są czystsze i łatwiej mozna je lokalizować

 

tyle ze statsy cos sie chyba pokopały.

no bo w ciągu jednej sesji zdobyłem 3 stopnie

no i po wylogowaniu i zalogowaniu z powrotem 3 bronie mogłem odblokowac...

 

dziwne - nie wiem czy celowe działanie ea, czy bug jakis:?

ale jest ogółem lepiej

 

tera tylko czekam az mi x-fi z hurtowni przyslą:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogółem odniosłem wrazenie, ze chodzi szybciej gra, wygląda ładniej, i dzwięki są

1683764[/snapback]

Trzeba powiedzieć patch udany :), mapka też mi się podoba i w końcu mam odblokowane bronie bez broni szturmowca :D.

 

Znacie jakieś sposoby na optymalizacje Battlefield?? Mój sprzęt tak jak w sygnaturce? Ponieważ nie mogę włączyć tekstura max tylko medium. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch udany , mapka bardzo fajna , ale ze zmiejszeniem punktow do awansu troche zly pomysl , teraz wszyscy lataja z odblokowanymi bronmi , przedtem naprawde trzeba bylo troche pograc zeby odblokowac no i satysfakcja wieksza. Owszem mogli zmniejszych ale nie tak drastycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch udany , mapka bardzo fajna , ale ze zmiejszeniem punktow do awansu troche zly pomysl , teraz wszyscy lataja z odblokowanymi bronmi , przedtem naprawde trzeba bylo troche pograc zeby odblokowac no i satysfakcja wieksza. Owszem mogli zmniejszych ale nie tak drastycznie.

1684084[/snapback]

Z drugiej strony są bardziej wyrównane szanse. Może doszli do wniosku, że poprzednia drabinka awansów zniechęcała do grania? Albo była pożywką dla statsiarzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się tż patch podoba, gra mi działa jakieś 50-60% szybciej :| Nie podoba mi się natomiast obniżona pukntacja do dostania jakiejś rangi. Dobrym pomysłem jest to że nie tylko liczy sie wynik w pkt ale też mecze w których się grało i czas jaki się poświęciło. Niestety przedobrzyli troche z tym zmniejszaniem. Wtedy jak ktoś już miał odblokowane powiedzmy 3 bronie to wiadomo że ma jakiegoś konkretnego skilla (o ile nie jest statsiażem) a teraz to każdy po paru godzinach ma odblokowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak teraz wygląda drabinka punktacji??

1684105[/snapback]

1684179[/snapback]

Skilla nikt przecież nikomu nie zabrał. A żeby dostać Master Sergeant trzeba się już namęczyć. A później jest trudniej

 

W trakcie gry zwracasz uwagę na na rangi grających? Czy na ich realny skill? Chyba że chodzi o własne statystyki oglądane po rozgrywkach ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos moglby mi podac, jak wygladaja wpisy do bf2 w rejestrze? formatowalem kompa, bf2 ocalal, ale caly rejestr jak wiadomo szlag trafil i teraz mi patch nie chce ruszyc, bo nie moze sciezki znalezc kretyn jeden - podejrzewam, ze wpis ten nazywalby sie jakos install path czy podobnie

jesli sie nie znajdzie, to odpale instalke i nadinstaluje, ale nie chce mi sie okrutnie z tym meczyc i czekac na optymalizacje shaderow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obniżenie rangi było jak najbardziej potrzebne, choć całkowicie to wszystkich zaskoczyło

z kilku kresek w randze zrobiło mi się kilka a miałem tylko 8500pkt.

 

z patcha wynika ,że gracze nie otrzymają pkt np. za podwójne przekazanie amunicji w tym samym momencie (dostanie tylko 1)

 

podoba mi się ,że komandos zarabia 1pkt za arty,UAV,"budę"

na niektórych mapach 3x1pkt/arty+2pkt=5pkt, ale potrzebny jest gość do zaopatrzenia.

dźwięk silnika jeppa chinoli jest teraz ciekawszy

teraz można pograć!!!!

wake island jest trudną mapą.

czołg przy dobrej osłonie rządzi i do tego nie musi się dużo ruszać.

heli także ale teraz rakiety są szybsze no i wszyscy już pewnie mają odblokowane PKM, dla mnie frajda to nie jest.

czy mam żałować ,że nie odblokowałem Jackhammera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...