Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

hehe ale niektorzy potrafia sie podniecac gra, przeciez to tylko GRA. Sam uwielbiam sobie czasami polupac w jakis dobry tytul, ale zeby az tak to przezywac. Ciekawe ....

 

a tak na temat BF2, obejzalem nagranie i obiecujaco to wyglada, ale jestem tego samego zdania co Jonathan, ocena dopiero po odpaleniu gry osobiscie, przedwczesne "podniety" nieraz koncza sie duzym rozczarowaniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie dostalem newslettera z ultimy. Troche sie zdziwilem bo to juz drugi dzisiaj. A tu miła niepsodzianka:

 

Pierwszy, specjalny pokaz gry Battlefield 2 (PC) już 4 Czerwca !!!Ultima wraz z firmą Electronic Arts Polska ma zaszczyt zaprosić wszystkich fanów gier wojennych na Specjalny, pierwszy pokaz gry Battlefield 2 w Polsce! To najważniejsza premiera tego roku, na którą musimy jeszcze poczekać do końca czerwca. Jednak już 4 czerwca w warszawskim kinie Ochota, każdy z Was - nie tylko miłośnicy Battlefield 1942 oraz Vietnam - będzie mógł zobaczyć grę na własne oczy. To jedyna okazja, aby zobaczyć grę na kilka tygodni przed premierą oraz.wypróbować ją! Pokaz gry Battlefield 2 jest całkowicie bezpłatny - może na niego przyjść każdy. W tym dniu na terenie kina Ochota zostanie rozbity obóz dowodzenia siłami zbrojnymi Battlefield 2. Specjalnie dla potrzeb gry, zostanie odtworzony niepowtarzalny klimat wojny, a powierzchnia obozowiska zamieni się w prawdziwy teatr walki.  W trakcie pokazu przygotowaliśmy dla wszystkich odwiedzających dodatkowe atrakcje. Oprócz samego pokazu gry, na stoisku z uzbrojeniem będzie można obejrzeć elementy współczesnego uzbrojenia oraz wyposażenia każdego żołnierza. W namiocie Pierwszej Pomocy, sanitariuszki przeprowadzą szkolenia z udzielania pierwszej pomocy rannym w walce. Jedną z ciekawszych propozycji będzie z pewnością szansa postrzelania na prawdziwej strzelnicy, która zostanie zbudowana specjalnie na pokaz. To jednak nie wszystko. W Specjalnym Namiocie Sztabu - spotkamy specjalnych gości, których zaprosiliśmy na ten pokaz. O dalszych szczegółach poinformujemy wkrótce. Na dzień dzisiejszy to wszystkie informacje odnośnie Specjalnego, pierwszego pokazu gry Battlefield 2 w Polsce. Jednocześnie już teraz przygotowujcie się do spotkania, poinformujcie znajomych, kolegów. Mamy nadzieję, że odwiedzi nas wielu chętnych, którzy lubią wypróbować grę przed premierą! Liczymy na maksymalną frekwencję oraz zaangażowanie z waszej strony. Podczas tego pokazu zostaną ujawnione dalsze plany związane z premierą gry Battlefield 2 oraz wydarzeniami związanymi z tym tytułem. Serdecznie zapraszamy!!!ULTiMA.PL  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O_o

Jak mozna zalozyc abonament na fpp?

Bedzie jeden serwer i bedzie trzeba placic za gre na nim? Spokojnie chlopaki bo wam juz chyba slonko do glowy uderza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość frosti

fajne są te filmy clanu Long Range Recce Patrol, widać jak będzie wyglądać w pojazdach...

 

filmy Giga Battlefield 2 Preview Continued z giga.de

Mirror 1: Fileplanet (Registration required)

http://www.fileplanet.com/dl.aspx?/planetb...vspeciabfl2.zip

takie sobie oprócz sceny z łodzią motorową (piękna woda ,ciekawe czy lepsza niż w Far Cry)

oraz z samolotami (chyba Harrier , sterowanie z za samolotu wygląda na trudne , gość omal się nie rozbił o lustro wody)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki że się wtrącam ale z kąd można pobrać intro z gry Battlefield w tej chwili nie mam możliwości znalezienia gry ale z chęcią obejżałbym sobie intro a jak nie ma to proszę o zamieszczenie go na jakimś serwerze na jakieś 2 godziny cobym mógł sobie pobrać> Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Nie wiem panowie,ale jakos nie przemawia za mna ta gra.Jesli chodzi o FPPki najbardziej nadajace sie na muli to zdecydowanie u mnie goruje Kanter Strajk Sors

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zwlaszcza w CS jest fajne to ze mozna polatac helikopterami pooperowac wszystkimi sprzetami i ze trzeba caly czas uzywac taktyki :D

 

Sorry ale BF jest dla mnie bardziej ambitny

 

No i fajne jest jeszcze to ze gralo w niego duzo mniej cheaterow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem dziwny ale do mnie CS wogóle nie przemawia <_< , pogrywałem troche w niego chwile temu , ale szybko mi się znudził w odróżnieniu do BF w którego łupie od początku i nadal czerpie przyjemność z gry , ale dobrze ze 2 wychodzi będzie można odstawić BF1942 i zacząć nową przygodę w świecie MP B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jedno pytanie.. na stronce pisze ze minimalne wymagania to:

 

-1.5 Ghz CPU

-512 Megabytes of RAM

-128 MB video card (requires support for 1.4 shaders)

-16x CD-ROM drive

-Directx 9.0b Compatible Sound Card

-4 GB free hard drive space

 

.. i za bardzo nie wiem o co chodzi z tym 1.4 shaders, czy pny geforce 4 ti 4400, 4600 oraz asus geforce ti 500 maja te shaders? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

mam jedno pytanie.. na stronce pisze ze minimalne wymagania to:

 

-1.5 Ghz CPU

-512 Megabytes of RAM

-128 MB video card (requires support for 1.4 shaders)

-16x CD-ROM drive

-Directx 9.0b Compatible Sound Card

-4 GB free hard drive space

 

.. i za bardzo nie wiem o co chodzi z tym 1.4 shaders, czy pny geforce 4 ti 4400, 4600 oraz asus geforce ti 500 maja te shaders? :/

1451517[/snapback]

Niewiem jak u ciebie ale ja w moim geforce z podpisu mam shadery 1.3 ale i tak do czasu wydania gry zmienie ta karte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath EA rozdalo juz wielu firmom wersje wczesna dema, nie tylko Hyper prezentuje pierwsze wrazenia z gry, ale tez wiele gazet z grami, klany zagraniczne, strony zagraniczne poswiecone BF.

Edytowane przez mateuszs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath EA rozdalo juz wielu firmom wersje wczesna dema, nie tylko Hyper prezentuje pierwsze wrazenia z gry, ale tez wiele gazet z grami, klany zagraniczne, strony zagraniczne poswiecone BF.

1454011[/snapback]

To z jakiej paki tego w necie jeszcze nie ma ? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem na Hyperze prezentacje helikopterów , koleś miał fajnego dżoja i nawet nieźle pomykał tymi helikopterkami , to może być główna siła w BFII , taka kobra ma niezłą siłę rażenia jak ktoś dobrze opanuje manewry to będzie śmiertelna broń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem na Hyperze prezentacje helikopterów , koleś miał fajnego dżoja i nawet nieźle pomykał tymi helikopterkami , to może być główna siła w BFII , taka kobra ma niezłą siłę rażenia jak ktoś dobrze opanuje manewry to będzie śmiertelna broń

1455909[/snapback]

Wole czołgi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość frosti

http://www.gamearena.com.au/files/details/html/16700

nowy film skamerowany na E3 , niestety potrzebna jest rejestracja

teraz link nie działa , wcześniej się zarejestrowałem ale nie dostałem mail'a

jak ktoś zna inny link do tego pliku to niech zapoda

może ktoś da nazwe konta i swoje haslo to kazdy sciagnie?

(komu się uda zarejestrować)

Pozdrawiam !

 

Ja sądzę,że człek anti-tank też dużo może zdziałać

można niezauważenie wyskoczyć z pojazdu i rozwalić przeciwnika, na którymś filmie to było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...