Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Za miesiąc premiera!! B) Zapowiada się naprawdę smakowicie :P W sieci można znaleźć filmik "in-game" jak amerykański żołnierz wysadza most za pomocą C4!!

Jednak martwi mnie jedna rzecz, to ma być full PL wersja, oby nie popsuli nastroju gry dając jakichś marnych aktorów do dubbingu :mur:

 

PS. "Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"...bez komentarza

To jest głupie pytanie. Nie zadawaj w przyszłości takich głupich pytań, bo userzy umrą ze śmiechu. Userzy natomiast niech nie odpisują na głupie pytania, bo później ktoś musi to czyścić ;) Się robi tylko OT - by Crosis

Edytowane przez Shog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak BF byl krokiem milowym w rozwoju gier multiplayerowych, gralem od poczatq sceny w BF 1942 i Vietnam - oba m isie podobaly...

ale nie sadze, zeby bf2 byl kolejnym takim krokiem, nie bedzie sie znacznie roznić - tak myślę od swoich poprzednikow... zostaną poprawione detale. Trailery które pokazuja tą gre przed premierą sa kręcone ze spectaktora przez profesjonaliste, napewno 10 rzeczy poprawili w tym filmiku, zeby ladnie wygladał... wiec nie napalajcie sie tak, zeby sie pozniej nie zdziwić :)

poza tym 64 graczy na jednym serwerze - to jest masakra na polskie realia jak gra ok 32 osob na serwerze polskim i sa lagi masakryczne wiec nie bedzie sie gralozbyt przyjemnie to też musicie uwzględnić no i 140zl to troooche za gre no ale za multiplayerowa warto... poczekal bym z tydzien/dwa az cena spadnie do 90zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RaKLeZ

Film syci, szkoda tylko że przywalenie w budynek z rakiety nie powoduje jego zniszczenia. Generalnie widać że rozpadają się jakieś duperele i coś lata, ale jak opadnie kurz i dym to praktycznie dalej wszystko stoi jak stało. Myślałem że w stosunku do BF to będzie na tym polu jaki większy postęp... Szkoda.

 

Co do premiery BF2 "PL" nic się nie zmieniło, bo kasa już czeka i dostanę lekkiego nerwa jak po GTR mój kolejny upragniony tytuł dostanie dostanie dziwnego przesunięcia w czasie...

 

Właśnie wyczytałem że BF2 dostała status "GOLD" :razz: , link: TU

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmik super wczoraj jak obejrzałem to nie mogłem przestac myslec o nowym

Battlefieldzie, grafika hmmm bez zbędnych bajerów wszechobecnych w dzisiejszych grach, masz racje Boxster mogliby dodac jakies zniszczenia ale i tak bedzie super :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy filmik wymiata ! Zresztą wszystkie filmiki z B2 wymiatają :D Gierka będzie genialna, ale boję się uzależnienia, w końcu gry multi zjadają czas okrutnie. Singla zawsze można wyłączyć a tutaj będzie ciężko się oderwać. Zastanawiam się czy kupić sobie tą grę. Rozsądek walczy z miłością do gier :D Ale chyba kupię, w końcu premiera GTA SA została przełożona o miesiąc a w coś trzeba grać bo człowiek umrze :D

 

Jak ktoś mieszka w Warszawie to 4 czerwca w kinie Ochota odbędzie się specjalny pokaz gry ! Będzie też cała masa innych atrakcji, pokazy najnowszych pukawek, sexowne pielęgniarki i kurs pierwszej pomocy, będzie też możliwość postrzelania sobie z prawdziwej broni ! Szczegóły TUTAJ.

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Other information we have received is that the testing of the demo finishes tomorrow, so could be released as early as Monday. Also, the map is known to be Gulf of Oman.

widok na mapke z gory (wersja dla 32 graczy)

 

Dołączona grafika

 

Gulf of Oman

 

Theater: Middle East

Country: Iran

bLocation/City: Persian Gulf Shoreline

Forces: MEC vs. US

Mode: (16-, 32-, or 64-player); Single-Player

 

This is a beach-assault level. The US forces must advance from the beach toward the city, while the MEC must stop them. Tanks will have limited ability to maneuver inside the city.

 

 

UPDATE:

 

http://www.tdg.sohosted.com/temp/demo_testing.png

 

:D

Edytowane przez RaKLeZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś wcześniej wspomniał, że premiera GTA SA została przełożona o miesiąc, czy mogę prosić o źródło tej informacji?

 

update: sobie znalazłem

Wraz ze zbliżającą się czerwcową premierą jednego z bardziej wyczekiwanych pecetowych tytułów tego roku, gry Grand Theft Auto San Andreas, pojawiają się donosy, że krajowa premiera tytułu została przesunięta.Choć to informacja nie potwierdzona oficjalnie, ponoć dystrybutor gry, firma Cenega, otrzymała od zagranicznego wydawcy Take 2 informację, że pudełka z grą wylądują w Polsce kilka dni po premierze w USA i Europie. O ile sprzedaż ma rozpocząć się 10 czerwca, nowe GTA będzie u nas do kupienia dopiero w okolicach 17 dnia tego miesiąca. Tutaj kolejna ciekawostka – w pierwszej kolejności na sklepowe półki trafić ma edycja kolekcjonerska za cenę ponad 200 zł, a dopiero w lipcu możliwe będzie nabycie wersji “zwykłej”.Na razie czekamy na oficjalne

źródło: gry.wp

 

powiem jedno - do 17go czekać nie będę, zaraz klepne maila do cenegi odwołującego zamówienie, a zamiast GTA kupie sobie właśnie BF2, będę miał spokój z multi, a ta gra właśnie do tych celów powstaje B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jestem po, powiem wam że giera wymiata, grałem sobie w nią, jest super, wychodzi 24 więc rączki zacieram, grałem na GeForce 6600, 1 gb ramu, 3,2 GHz procek i wiecie co? Kiepsko, odległość widzenia maksymalnie spada na średnich szczegółach, powiedzieli także że gra będzie miała mniejsze wymagania sprzętowe od Battlefield Vietnam co mnie b. zdziwiło, trzeba było b. długo czekać w kolejce by zobaczyć tą gre, jedyne co mi sie nie podobało w tej wersji to to że nie ma cieni graczy, a tak jest luzik, wszystko ładnie wygląda, sterowanie jest takie samo co w Battlefield 1942 więc nie ma problemu, dochodzi klawisz Q którym wydaje sie rozkazy, wystrzelone rakiety lecą prosto, nie spadają po 20 metrach tak jak w 1942 więc trzeba celować celnie, jak się trafi w bak czołgu, odrazu wybucha, a od przodu trzeba walnąć pare razy, strzelanie w ziemie przed czołgiem bądź po jego bokach zabiera mu b. mało energii, więc sie to nie opłaca, gra jest dobrze spolszczona, ale tylko napisy, komendy wydawane są po angielsku. Już wiem co sobie kupie ;] Strzelnica za kinem była mała, 3 stoiska z ASG, strzelałem z MP5 oraz M4A1, pielęgniarki były ładne, ale nie zostałem by nauczyć sie udzielać pomocy, sala była ciekawie przystrojona, jedyne co mi nie pasowało top dym przy wejściu ;] gierka zapowiada sie zajefajnie, jak to powiedział prezenter ;] na początku były małe problemy techniczne z dźwiękiem, więc przywitanie przez twórce gry pozostawiono na koniec :/ Gra zapowiada sie hiper super bomba ;] a i byłem pierwszą osobą ze 150 osób które miały 15 min. gry :] Polecam ten tytuł, odpowiem także na niektóre pytania co do gry. Pozdrawiam Drunk_ZoZol

 

Update Raklez ta mapa teraz inaczej wygląda, znajduje sie tam hotel który należy odbić, i mapka troszkę przypomina omacha beach, na lotniskowcu znajduje sie odrzutowiec, helikoter, i harrier ;]

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jestem po, powiem wam że giera wymiata, grałem sobie w nią, jest super, wychodzi 24 więc rączki zacieram, grałem na GeForce 6600, 1 gb ramu, 3,2 GHz procek i wiecie co? Kiepsko, odległość widzenia maksymalnie spada na średnich szczegółach, powiedzieli także że gra będzie miała mniejsze wymagania sprzętowe od Battlefield Vietnam co mnie b. zdziwiło, trzeba było b. długo czekać w kolejce by zobaczyć tą gre, jedyne co mi sie nie podobało w tej wersji to to że nie ma cieni graczy, a tak jest luzik, wszystko ładnie wygląda, sterowanie jest takie samo co w Battlefield 1942 więc nie ma problemu, dochodzi klawisz Q którym wydaje sie rozkazy, wystrzelone rakiety lecą prosto, nie spadają po 20 metrach tak jak w 1942 więc trzeba celować celnie, jak się trafi w bak czołgu, odrazu wybucha, a od przodu trzeba walnąć pare razy, strzelanie w ziemie przed czołgiem bądź po jego bokach zabiera mu b. mało energii, więc sie to nie opłaca, gra jest dobrze spolszczona, ale tylko napisy, komendy wydawane są po angielsku. Już wiem co sobie kupie ;] Strzelnica za kinem była mała, 3 stoiska z ASG, strzelałem z MP5 oraz M4A1, pielęgniarki były ładne, ale nie zostałem by nauczyć sie udzielać pomocy, sala była ciekawie przystrojona, jedyne co mi nie pasowało top dym przy wejściu ;] gierka zapowiada sie zajefajnie, jak to powiedział prezenter ;] na początku były małe problemy techniczne z dźwiękiem, więc przywitanie przez twórce gry pozostawiono na koniec :/ Gra zapowiada sie hiper super bomba ;] a i byłem pierwszą osobą ze 150 osób które miały 15 min. gry :] Polecam ten tytuł, odpowiem także na niektóre pytania co do gry. Pozdrawiam Drunk_ZoZol

 

Update Raklez ta mapa teraz inaczej wygląda, znajduje sie tam hotel który należy odbić, i mapka troszkę przypomina omacha beach, na lotniskowcu znajduje sie odrzutowiec, helikoter, i harrier ;]

1480914[/snapback]

To czyli będe mógł sobie pograć!!!<jupi>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzieli by sie nie martwić o sprzęt, zapytałem konkretnie o swój, a oni powiedzieli że bez problemowo na średnich detalach i 1024 :/ minimalne wymagania gry z tego co powiedział grafik który był w teamie graczy którzy grali pokazowo to: 1,6 Ghz procek, 512 ramu i Radeon 9100 jeżeli chodzi o Ati a jeżeli o Nvidia to GeForce 4

Ale mnie to zastanawia, bo na GeForce 6600 gra kiepsko wyglądała i chodziła :/

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jak ja to odpalę w medium detalach na 800x600 i nie będzie mocno skakać (albo wcale) to byłnym w siódmym niebie :D. Ale mam tego FXszmelca, wolnego proca, tyle że ramu chyba spoko starczy. Dlatego czekam na demko jakieś. Jak wyjdzie to zasysam i sprawdzam....od tego zależy czy ta gra znajdzie się na mojej liście zkupów ;).

BF:V chodził mi spoko na 800x600xallHigh, w 1024x768 też było nieźle ale już nie zawsze płynne 30 FPS.

 

Mam też pytanie (może głupie ale się zapytam). Czy dalej można grać z botami czy tylko full on-line z ludźmi?

 

Pozdro. The TrueVanDal.

 

EDIT.

 

Włąśnie coś zaskoczyło u mnie. O ile sie nie mylę to była mowa o wymaganiu przez tą grę PS1.4 a podobno GF4 ma to odpalić (a on ma PS1.3 - Ti znaczy się - więc o co chosi?).

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego nie wiem, ale mówili że rusza na GeForce 4, co do botów to są, zamisat z ludźmi i ginąć ciągle wolałem zagrać z botami i sprawdzić/wypróbować gre na tyle by o niej cośdobrego powiedzieć, mówili że to nie jest wersja finalna gry ale nie wiem czy coś zmieniądo 24 czerwca, co do dema ma wyjść niedługo ;] czekam nadal ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...