Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

GF4Ti osluguje Pixel Shadera w wersji 1.4

1481153[/snapback]

Też tak kiedyś myślałem i się myliłem (inni forumowicze twierdzili że ma PS1.3 więc pewnie mieli rację...tak mniemam, ale jak się okaże że nie to mój światopogląd padnie już drugi raz....za pierwszym razem gdy się dowiedziałem że NIE ma PS1.4 tylko właśnie 1.3). Niech ktoś kto ma GF4Ti odpali Everesta (dawna Aida32) i powie ;). Będzie pewne. Narka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde rzeczywiscie! :| A bylem pewnien, ze posiada PS 1.4! Wczesniej tego nie sprawdzalem, ale myslalem, ze skoro konkurencyjna karta wydana w tym samym czasie co GF4 - R8500, posiada 1.4 to Gforce tez go ma. Szok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkowo w zapowiedziach gra miała wymagać ps1.4, skoro ma działać na gf4, znaczy że dostosowali do ps1.3 i bardzo dobrze, przecież gdyby wymagała ps1.4, to możnaby było ją odpalić na R9200SE, a na 3x mocniejszym gf4 nie i to byłby bezsens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówie pożyjemy zobaczymy, narazie ta gra nie ma cieni ;]

1481289[/snapback]

Jakby mi dali taką wersję bez cieni to i tak bym się cieszył :D. Zresztą nie uważam żeby w takiej grze cienie odgrywały jakieś znaczenie (raczej marginalne bo niby co, chowasz się za budynkiem i nagle wiesz że przeciwnik zaraz wyjdzie z zza roga bo jego cień tam wystaje?, owszem przydatne ale raczej rzadko wykorzystywane). Co innego że to bradziej realistycznie wygląda ;).

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby mi dali taką wersję bez cieni to i tak bym się cieszył :D. Zresztą nie uważam żeby w  takiej grze cienie odgrywały jakieś znaczenie (raczej marginalne bo niby co, chowasz się za budynkiem i nagle wiesz że przeciwnik zaraz wyjdzie z zza roga bo jego cień tam wystaje?, owszem przydatne ale raczej rzadko wykorzystywane). Co innego że to bradziej realistycznie wygląda ;).

1482712[/snapback]

cienie w grze <_< ogromne jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, ja miałem taką sytuacje w 1942 ;] gość miał bazooke a ja byłem snajperem na wyspie wroga ;] typ wyłonił sie z zarogu odwrócony do mnie plecami i chciał strzelić w samolot moich, ale typa z pizdoletu załatwiłem ;] oj świetna gra, zawsze troszkę adrenaliny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie tu cienie :). Są gry w których robią kolosalne zanczenie ale IMO w BF są zbędne z punktu widzenia rozgrywki ale miłe dla oczu. Ale to tylko moje zdanie.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie dla rozgrywki mają duże znaczenie położeniowe wroga, bo zamiast małych kropek jak sie leci apachem to byłoby widać długi czarne poruszające sie ludkocienie ;] i łątwiej je zestrzelić ;] Tak sie napaliłem na tą gre że chyba sobie 1942 zainstaluje ;]

 

Update: zapomniałem powiedzieć: Cienie w tej grze są, nawet bardzo ładne, ale tylko budynków, drzewek itp. nie ma cieni ludzi, co do samolotów to nie bardzo pamiętam ale chyba są, czołgów i innych pojazdów naziemnych są ;] Woda w tej grze wygląda b. ładnie, mi sie bardzo podoba, jeżeli chodzi o gry multi ;]

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Kwadratowe cienie były spowodowane błedami w sterownikach Nvidia zainstalowanych na komputerach do pokazu.

Nikt z nas testujących grę w domach nie miał tego typu problemów."

 

 

odnosnie dema...

 

10.06 jest exclusive dla gamespot, takze nastawiajcie sie raczej na 11, chyba ze ktos wczesniej wrzuci demko na torrenta:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu sie tak jaracie ta grafika, przecie to nic specialnego. :huh:

1483710[/snapback]

 

jezeli dla Ciebie grafika na tych screenach co podalem wczesniej linka do niech to "nic specjalnego", to ja wymiekam, moze nie jest to jakis tam unreal3 engine ale czlowieku wyglada to super, a zreszta masz prawo miec swoje zdanie i tyle

pozdrawiam

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a znajdz mi drugiego mmofpsa z taką grafą

może nie zauważyłes ale BF2 jest praktycznie monopolista w tym gatunku, inne gry tego typu sa juz dosc stare.

 

jezeli dla Ciebie grafika na tych screenach co podalem wczesniej linka do niech to "nic specjalnego", to ja wymiekam, moze nie jest to jakis tam unreal3 engine ale czlowieku wyglada to super, a zreszta masz prawo miec swoje zdanie i tyle

pozdrawiam

1483730[/snapback]

Otoczenia szczegółowe ale mało efektów odblasków itp. HL2 choć już dość dawno miał premiere ma sporo lepsza grafike, to samo Brothers In Arms na starszawym silniku graficznym UE2. Edytowane przez Atak#komarA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu macie porcje wileu screenow, grfaika jka dla mnie obled !!!! i sa cienie ludzi wiec nie wiem czemu nie byly na pokazie

1483579[/snapback]

Grafika super, no i są cienie... uff... kamięń spadł mi z serca...

Mam tylko nadzieję że dane mi edzie pograć na High w 1024x768 :?

 

P.S.

Wywal z podpisu to "FSB" na platformie A64! boooże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze co ma??

Czy ty widziales w ogole jak wygladaja obydwie gry??

Bo po twoim poscie nie wydaje mnie sie.

 

Ciekawe z jakiej ilosci elementow zlozona jest postac w L2 a z ilu w BF2

1483813[/snapback]

A teraz tekst w twoim stylu: Taaa tylko porównaj se ilość graczy w Lineage2 a w BF2. :lol:

 

A no i w CS:S sa servery na ponad 60 graczy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z CS:S też głupoty pisze? Poprostu nie możesz sie pogodzić że twoja wymarzona gierka odstaje poziomem grafiki od konkurencji. :)

 

Dołączona grafika

I w CS:S jest dużo wieksze zageszczenie na mapie niż w BF. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z CS:S też głupoty pisze? Poprostu nie możesz sie pogodzić że twoja wymarzona gierka odstaje poziomem grafiki od konkurencji. :)

http://img282.echo.cx/img282/9716/css1jp.jpg

I w CS:S jest dużo wieksze zageszczenie na mapie niż w BF. :)

po jakiego wafla wchodzisz do tego tematu?... idz do tematu o csie albo wlacz sobie gre i podziwiaj piekno sourca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal z podpisu to "FSB" na platformie A64! boooże...

1483815[/snapback]

 

juz nie przesadzaj, wiem ze to HTT ale ja to nazyam sobie FSB bo to bardziej czytelne jest bo w tym przypadku to niby FSB to HTT, opisalem jak mam ustawione HTT i na jakim niby "FSB" mi proc chodzi maxymalnym

wszystko na temat

 

a co do wypowiedzi komara - cos czuje ze potrzebny jest "DEET" http://biologia.servis.pl/deet.php

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...