Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

http://infopc.pl/index.php?id=2&f_kod_art=..._strona_numer=1

na przed ostatnim zdjęciu widać mnie jak gram w Battlefield 2 ;] jestem 4 z tych co mordki widać ;]

 

ps. Był tam ktoś oprócz mnie z Tweak.pl?

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie kiedys 1000 ludzi na teamspeaku?:)

 

67.15.34.8:8888

 

teamspeak www.totalbf2.com... 1000 userow siedzi i czeka na demo... kolesie z totalbf2 i nie tylko... odpowiadaja na pytania...

 

tu dodatkowo stream jak ktos nie moze wbic sie na server lol

 

http://connect.tsncentral.com/stream1.pls

Edytowane przez RaKLeZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiście tyle osób 1 raz widziałem na TS, jak będzie juz demo do dajcie znać (jakis link przydałby się)

PoZdRo

1490468[/snapback]

link bedzie jeden... na poczatku... tak jak bylo to juz pisane gamespot ma exclusive... (ciekawe w ile minut servery gs sie zapelnia...)

 

http://www.gamespot.com/promos/bf2demo.htm..._download_image

 

a kiedy demo bedzie?... nie wiadomo... EA juz tak kreci... raz pisza, ze jeszcze dzisiaj potem pisza, ze jeszcze testuja i bedzie jutro...

 

ostatnie info jakie widzialem to...

 

koles z EA napisal...

 

"They said it most likely won't be out today, that means there's a small chance it will be. You never know!! (but don't get your hopes up too much )"

 

teraz slucham tsa i jakis koles gada, ze bedzie za 2 godziny...

 

EDIT:

 

kolejne info (od pana z EA)

 

You'll like this one.

 

The demo has passed all test stages now and is currently in preparation to go live. I'll just fish up some links and work out the timings I've been given and edit this post accordingly, but I wanted to give you the news as soon as possible.

 

Thanks for baring with us.

Edytowane przez RaKLeZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest! :-P

Podaje bezpośrednie linki - waga 560MB:

1. Download Server #1 (East SCI)

2. Download Server #2 (West SCI)

3. Download Server #3

 

SSIJMY... :wink:

 

P.S.

U mnie idzie jak ogień: 60 kB/s, czyli mój max... :razz:

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w to demko wczoraj wieczorem, a właściwie więcej niż trochę.

Grałem offline (porty nam poblokowali już jakiś czas temu), gdzie pozostali gracze byli sterowani przez komputer, mimo to miałem dużo zabawy.

 

Demo nie wa właściwie jakichś błędów rażących, jedynie 2 razy do windy wywaliło, ale to chyba przez złe ustawienia dźwięku (dla SB Live powinno być software, szybciej działa). Dowyślnie ustawiło grafikę na minimum (800x600 i low lub off), bo też 9550 jest minimalną kartą. Jak się oberwie albo jest wybuch to obraz się rozmazuje, dźwięk przerywa i te elementy naprawdę przyzwoicie dopracowali. Generalnie ma duże wymagania, ale same tekstury można spokojnie podbić wyżej.

 

Co do gry przez internet to dopiero po wakacjach będę mógł :sad: .

 

EDIT. Ja też nie mogłem konta założyć: Server response time out.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, bo u mnie instala przebiega bez problemu, a już sama gra nie chce się odpalić. Mam ok 5s czarny ekran, a za chwile pulpit... przeinstalowałem stery na te z BF2 (77.30) i dalej jest to samo. Dziwne jest też to że próbowałem instalacji na zupełnie innym kompie i było to samo.

Czy to możliwe że się źle ściągneło? Sic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boxter

A pozwoliłeś przy instalacji na ponowne zainstalowanie dx 9.0c? Bo u mnie instalowało się jeszcze raz, mimo że przecież miałem dx9.0c.

Zobacz też listę obsługiwanych kart graficznych: Nie ma 6600 na agp- dziwne.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie wyszło demo!

Ale dopiero w poniedziałek bede mógł je zassać :sad:

Mam pytanko do grających:Jak się prezentuje Battlefield jeśli chodzi o dźwięk?

Bo graficznie to już wiem :wink:

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boxter

A pozwoliłeś przy instalacji na ponowne zainstalowanie dx 9.0c? Bo u mnie instalowało się jeszcze raz, mimo że przecież miałem dx9.0c.

Zobacz też listę obsługiwanych kart graficznych: Nie ma 6600 na agp- dziwne.

1491008[/snapback]

Instalce pozwoliłem na wszystko, potem kombinowałem rózne opcje... i ciągle nic! Ściągałem z oficjalnej strony #3 link. Chyba jakiś kwiatek, ale nie mam zamiaru stawiać nowego systemu dla jakiegoś dema, zresztą inne rzeczy śmigają aż miło.

Rozwiązanie problemu będzie mile widziane.

 

P.S.

Ja mam GF6600GT "PCI-E" - patrz podpis.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem zasysać....ale u mnie max mam 20 KB/s więc prędko się nie ściągnie :( (to jest i tak mój max transfer ;) ). A poza tym jak tu czytam to niektórzy mają problemy z ta grą....Przy moim szczęściu będę miał to samo :(. Licznik we FalshGecie pokazuje że juz tylko 10 godzin.....:mur:. Mały OT ale gdzieś muszę to napisać: Jak demka bedą tak rosły i rosły w MB to w końcu zanim się je ściągnie to wszyscy już gre poprzechodzą ;). EOT. (Za ot przepraszam). Odezwę się jak już kiedyśtam to się zassie (czyli nieprędko i na bank nie dzisiaj ani nie jutro....ani nie...). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągłem z torrenta i odpaliłem na: PIII 550MHz 256 MB SDRAMU i GF FX 5200 <LOL> tylko żeby zobaczyć mniej wiecej gre ale normalnie się odpaliło tylko troche zacinało, dzisiaj bede miał z powrotem kompa z podpisu więc bede mógł spokojnie pograć prawie na full grafice.

 

Tylko jak wybrałem w single USA i broń to nie umiałem zacząć gry ciągle byłem na respawn :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem na sprzęcie z podpisu i powiem wam... miodzio, grałem na średnich detalach, 1024 bez aa i chodziło w miare płynnie ;] znaczy przeważało 30 FPS ale potrafiło przy lepszych efektach spaść do 16 ;( musicie koniecznie zagrać w tą gre, PS-z Gamershell od 23 ściągało mi sie z prędkością 130 kb/s(2 godziny ściągania) ale serwer strony chyba padł i przerwało w połowie, o 1 w nocy poszukałem w sieci i znalazłem fajny serwerek a że noc była to zdążyło mi sie ściągnąć ;] 4 godziny się ściągało ;] od 9 gram ale trochę nudno bo tylko 1 mapa jest ;( a szkoda bardzo ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...